ارز دیجیتال BEMIL Coin (BEM) چیست و نحوه خرید آن چگونه است؟

بم چیست؟

BEMIL یک بازی سرگرم کننده است که در آن بازیکنان می توانند در جنگ شرکت کنند، قبیله بسازند و سایر ویژگی ها. این بازی که توسط BEMIL MT INTERNATIONAL DOO توسعه یافته است از زمان انتشار رسمی آن در پایان جولای 2021 با بیش از 15000 کاربر فعال تا 31 آگوست و نرخ رشد قوی 5.7٪ در روز با رشد شگفت انگیزی روبرو شده است.

بم اولین بار در 25 نوامبر 2021 قابل معامله بود. مجموع عرضه آن 1,000,000,000 است. در حال حاضر بم دارای ارزش بازار 261,705,235.9 دلار است. قیمت فعلی این رمزارز 0.262 دلار می باشد و در Coinmarketcap در رتبه 907 قرار دارد.

بم در تعدادی از صرافی‌ های ارز دیجیتال فهرست شده است و برخلاف دیگر ارزهای دیجیتال اصلی نمی‌ توان آن را مستقیماً با پول فیات خریداری نمود. با این حال شما هنوز هم می توانید به راحتی این کوین را ابتدا با خرید USDT از هر صرافی ایرنی ارز دیجیتال خریداری کنید و سپس به صرافی که پیشنهاد معامله این کوین را ارائه می دهد انتقال دهید.

نحوه خرید بم چگونه می باشد؟

ابتدا رمزارز تتر را از یکی از صرافی های ارز دیجیتال ایرانی خریداری نمایید.

تتر را به یک صرافی آلت کوین منتقل کنید.

اکنون ما باید تتر خود را به بم تبدیل کنیم. از آنجایی که بمدر حال حاضر در پنکیک سواپ فهرست شده است ما شما را از طریق نحوه تبدیل تتر در این پلتفرم راهنمایی می نماییم. برخلاف سایر صرافی‌ های متمرکز مراحل تبدیل در پنکیک سواپ کمی متفاوت خواهد بود زیرا این یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) است که نیازی به ثبت حساب و یا انجام هیچ فرآیند KYC (احراز هویت) ندارد ولی با این حال معامله در یک DEX مستلزم مدیریت می باشد. کلید خصوصی کیف پول آلت کوین خود را داشته باشید و پیشنهاد می شود که مراقب کلید خصوصی کیف پول خود باشید زیرا اگر کلیدهای خود را گم کردید به این معنی است که برای همیشه دسترسی به کوین های خود را از دست خواهید داد و هیچ پشتیبانی مشتری به شما کمک نمی کند تا دارایی های خود را بازیابی کنید. اما اگر به درستی مدیریت شود در واقع ذخیره دارایی ها در کیف پول خصوصی نسبت به کیف پول های صرافی امن تر است.

تتر خود را در بایننس به بایننس کوین BNB تبدیل کنید

پنکیک سواپ یک DEX است که مشابه یونی سواپ و سوشی سواپ می باشد اما در عوض روی زنجیره هوشمند بایننس (BSC) اجرا می‌ شود همان جایی که می‌توانید تمام توکن‌ های BEP20 را معامله کنید. برخلاف اتریوم هنگام معامله بر روی پلتفرم کارمزد معاملات را تا حد زیادی کاهش می دهد و اخیراً محبوبیت پیدا کرده است. پنکیک سواپ بر روی یک سیستم بازارساز خودکار (AMM) ساخته شده است که به استخرهای نقدینگی با سرمایه کاربر متکی است و به همین دلیل است که می تواند بدون یک دفترچه سفارش سنتی از صرافی های متمرکز کاملاً کار کند.

به طور خلاصه از آنجایی که بم یک توکن BEP-20 است که بر روی زنجیره هوشمند بایننس اجرا می‌شود سریع‌ ترین راه برای خرید آن این است که تتر خود را به بایننس منتقل کنید و آن را به BNB تبدیل نمایید و سپس ارسال کنید. آن را از طریق زنجیره هوشمند بایننس به کیف پول خود وارد کنید و BNB خود را با بم در پنکیک سواپ معامله نمایید.

افزونه متامسک را به کروم اضافه کنید

به فروشگاه وب کروم بروید و متامسک را جستجو نمایید سپس مطمئن شوید که برنامه افزودنی برای ایمنی توسط https://metamask.io ارائه شده است و سپس بر روی Add to Chrome کلیک کنید.

undefined

"Get Started" کلیک کرده و سپس بر روی "create a wallet" در صفحه بعدی کلیک کنید. تمام دستورالعمل ها را در صفحه بعدی بخوانید و سپس روی "Agree" کلیک نمایید.

undefined

در مرحله بعد یک رمز عبور امن برای ایمن کردن کیف پول متامسک خود انتخاب کنید. این رمز عبور کلید خصوصی و یا عبارات اولیه شما نیست بلکه فقط جهت دسترسی به برنامه افزودنی کروم به این رمز عبور نیاز دارید.

undefined

در اینجا مرحله تولید عبارت پشتیبان فرا می رسد روی صفحه نمایش لیستی از کلمات تصادفی را مشاهده خواهید کرد که پس از کلیک بر روی "reveal secret words" ظاهر می شوند این کلمات را روی یک تکه کاغذ یادداشت کنید و هرگز آنها را به صورت آنلاین و در هیچ کجا ذخیره ننمایید.

هنگامی که عبارات اولیه خود را به طور ایمن ذخیره کردید در صفحه بعدی با زدن گزینه confirm آنها تأیید کنید. نکات را بار دیگر بخوانید تا مطمئن شوید که از مسائل امنیتی کاملا آگاه هستید و روی done کلیک کنید. اکنون کیف پول شما آماده است. بر روی نماد متامسک در نوار افزونه مرورگر کلیک کرده و کیف پول خود را با رمز عبور باز کنید. پس از آن باید موجودی اولیه خود را مشاهده کنید.

undefined

اکنون آماده هستید تا BNB خود را به کیف پول خود واریز کنید به پنیک سواپ بروید و روی "Connect" در بالا کلیک کرده و سپس متامسک را انتخاب نمایید.

undefined

اگر اولین بار است که با متامسک ارتباط برقرار می کنید باید بلافاصله از شما پرسیده شود که آیا می خواهید شبکه زنجیره هوشمند بایننس را به متامسک خود اضافه نمایید؟ لطفاً این مرحله را ادامه دهید زیرا بسیار مهم است که مطمئن شوید بایننس کوین خود را ارسال می کنید. از طریق شبکه مناسب پس از افزودن شبکه روی متامسک به شبکه سوئیچ کنید و باید بتوانید موجودی BNB خود را در زنجیره هوشمند بایننس مشاهده نمایید. اکنون با کلیک بر روی account name آدرس را در کلیپ بورد کپی کنید.

undefined

اکنون به صرافی که BNB را خریداری کرده اید برگردید. به کیف پول BNB بروید و برداشت را انتخاب کنید. در آدرس گیرنده آدرس کیف پول خود را وارد نمایید و مطمئن شوید که آدرس صحیح است سپس در شبکه انتقال مطمئن شوید که زنجیره هوشمند بایننس (BSC) و یا BEP20 (BSC) را انتخاب کرده اید.

روی submit کلیک کنید و مراحل تأیید را بعد از آن دنبال نمایید. پس از برداشت موفقیت‌ آمیز بایننس کوین باید خیلی زود به کیف پول شما برسد. اکنون شما برای خرید بمآماده هستید.

به پنکیک سواپ برگردید Trade > Exchange را در نوار کناری سمت چپ انتخاب کنید.

undefined

در اینجا باید یک رابط نسبتاً ساده‌تر را ببینید که اساساً فقط دو فیلد دارد: «Connect Wallet» و یا «Swap»

undefined

اگر قبلاً این کار را نکرده اید بر روی Connect Wallet کلیک کنید. در غیر این صورت باید بتوانید موجودی بایننس کوین خود را اینجا در فیلد from مشاهده کنید. مبلغی را که می ‌خواهید با بم معامله کنید را وارد نمایید و سپس در قسمت to از منوی کشویی BEM را انتخاب کنید. مقدار مربوطه بم باید بلافاصله نشان داده شود. تایید کنید و سپس با "Swap" ادامه دهید. در صفحه بعد بار دیگر تراکنش را با کلیک کردن بر روی Confirm Swap تایید کنید. اکنون متامسک باید ظاهر شود و از شما بپرسد که آیا می‌خواهید به پنکیک سواپ اجازه دهید BNB شما را خرج نماید؟ روی Confirm کلیک کنید. منتظر صفحه تایید باشید تا "Transaction Submitted" را نشان دهد. در آخر شما بم را خریداری نمودید. پس از مدت کوتاهی باید بتوانید موجودی بم خود را در کیف پول متامسک خود مشاهده کنید.

undefined
BEMIL CoinBEMIL Coin
BEMIL Coin$۰.۰۰۲۳۲۹۰۳۷۱.۳ تومان