راهنمای گام به گام نحوه خرید ارز دیجیتال بیبی دوج BabyDoge

بیبی دوج چیست؟

بیبی دوج چند ترفند و درس از پدر میم خود یعنی دوج کوین آموخته است. ارز دیجیتال جدیدی که توسط طرفداران جامعه آنلاین دوج کوین متولد شد. بیبی دوج با نشان دادن سرعت تراکنش های بهبود یافته و جذابیت جدید خود به دنبال تحت تاثیر قرار دادن دوج کوین است. او با انعکاس ثابت که به دارندگان آن پاداش می‌ دهد بسیار کاهش‌ دهنده تورم است بنابراین در هر تراکنش کوین های بیشتری به کیف پول شما اضافه می‌ شوند. Simply Love, Pet, and Hold به عنوان 5% از هر تراکنش به طور خودکار بین دارندگانبیبی دوج توزیع می شود.

بیبی دوج در ژوئن 2021 راه اندازی شد و دارای یک نقشه راه بلند پروازانه است که شامل تلاش های بیشتر برای خیریه حیوانات خانگی، NFT، GameFi و موارد دیگر است.

نحوه خرید بیبی دوج چگونه است؟

اگر مایل به خرید بیبی دوج هستید صرافی های برتر برای معامله بیبی دوج در حال حاضر XT.COM، LBank، PancakeSwap (V2)، CoinW و DODO BSC هستند.

بیبی دوج اولین بار در 11 ژوئن 2021 قابل معامله بود. مجموع عرضه آن 420,000,000,000,000,000 است.

بیبی دوج در تعدادی از صرافی‌ های ارز دیجیتال فهرست شده است و برخلاف دیگر ارزهای دیجیتال اصلی نمی‌ توان آن را مستقیماً با پول فیات خریداری نمود. با این حال شما همچنان می توانید به راحتی این کوین را ابتدا با خرید تتر از هر صرافی ارز دیجیتال ایرانی خریداری کنید و سپس به صرافی که پیشنهاد معامله این رمزارز را ارائه می دهد انتقال دهید. در این مقاله راهنما جزئیات مراحل خرید بیبی دوج را بررسی می نماییم.

مرحله 1: ثبت نام در یکی از صرافی های ارز دیجیتال

ابتدا باید یکی از ارزهای دیجیتال اصلی در این مورد تتر USDT را خریداری نمایید.

مرحله 2: تتر را به صرافی آلت کوین منتقل کنید

اما هنوز کارمان تمام نشده است از آنجایی که بیبی دوج یک آلت کوین است باید تتر خود را به صرافی منتقل کنیم که بیبی دوج در آن قابل معامله باشد. در اینجا از Gate.io به عنوان صرافی خود استفاده خواهیم کرد. Gate.io یک صرافی محبوب برای معامله آلت کوین ها است و دارای تعداد زیادی جفت آلت کوین قابل معامله می باشد.

undefined

به شما توصیه می‌ شود که احراز هویت 2FA را راه‌ اندازی کنید و آن را به پایان برسانید زیرا امنیت بیشتری را به حساب شما اضافه می‌ نماید.

مرحله 3: تتر را برای صرافی واریز نمایید

undefined

به صرافی ایرانی برگردید و تتر را برای صرافی واریز نمایید. بسته به سیاست های صرافی ممکن است از شما خواسته شود که فرآیند KYC دیگری را طی کنید این امر معمولاً از 30 دقیقه تا احتمالاً حداکثر چند روز طول می کشد. اگرچه این فرآیند باید مستقیم و آسان باشد. پس از اتمام کار با آن باید به کیف پول صرافی خود دسترسی کامل داشته باشید.

اکنون به Gate.io برگردید و به کیف پول های صرافی خود بروید اگر سپرده خود را در اینجا ندیده اید نگران نباشید. احتمالاً هنوز در شبکه بلاکچین در حال تأیید است و باید چند دقیقه طول بکشد تا کوین های شما برسند. بسته به وضعیت ترافیک شبکه شبکه تتر در زمان های شلوغ ممکن است حتی بیشتر طول بکشد.

پس از رسیدن تتر شما باید یک اعلان تایید از Gate.io دریافت کنید و اکنون در نهایت آماده خرید بیبی دوج هستید.

مرحله 4: معامله بیبی دوج

undefined

به Gate.io برگردید سپس به «Exchange» بروید.

undefined

در ستون سمت راست یک نوار جستجو وجود دارد اکنون مطمئن شوید که "USDT" انتخاب شده است زیرا ما در حال معامله تتر به جفت آلت کوین هستیم. روی آن کلیک کنید و عبارت BabyDoge را تایپ کنید سپس باید BabyDoge/USDT را ببینید و آن جفت را انتخاب کنید وسپس باید نمودار قیمت BabyDoge/USDT در وسط صفحه نمایان می شود.

در زیر کادری با دکمه سبز رنگ وجود دارد که روی آن نوشته شده است «Buy BabyDoge» در داخل کادر تب «Market» را انتخاب کنید زیرا این ساده‌ ترین نوع سفارش‌ های خرید است. می‌ توانید مبلغ خود را تایپ کنید و یا با کلیک بر روی دکمه‌ های درصد مقداری از سپرده خود که می‌ خواهید برای خرید خرج نمایید را انتخاب کنید. وقتی همه چیز را تأیید نمودید بر روی «Buy BabyDoge» کلیک کنید. در نهایت شما ارز دیجیتال بیبی دوج را خریداری نمودید.

Baby Doge CoinBaby Doge Coin
Baby Doge Coin$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۱۰۷۸۰.۰۰۰۰۳۳۰۳۴۲۴۸ تومان