نکاتی که دارندگان شیبا اینو Shiba Inu باید قبل از فروش بدانند

سرمایه گذاران شیبا اینو در چند روز گذشته روحیه شادی داشته اند. برای بسیاری به نظر می رسد که شیب در مسیر مثبت است. انباشت نهنگ، لیست معاملات و راه اندازی به روز رسانی می تواند دلایل خوبی برای خوشحال ماندن دارندگان می باشد.

سرمایه گذاران شیب به دنبال بهترین استفاده از بهبود بازارهای کریپتو در ماه جولای هستند. خود شیب در چند روز گذشته شاهد بهبودی مداوم بوده است. در زمان انتشار شیب پس از چشم انداز افزایش 4.10 درصدی قیمت در 24 ساعت 0.00001103 دلار معامله می شد. افزایش‌ ها را می‌ توان به تعدادی از اعلامیه‌ های اخیر در شبکه شیبا اینو نسبت داد.

شیبا اینو نیز اخیراً از سقف 6 میلیارد دلاری بازار عبور کرده است. این امر به این میم کوین امکان داده است تا در فاصله نزدیکی از ارزهایی مانند آوالانچ و پالیگان حرکت کند. در واقع گزارش اخیر نیز افزایش معاملات نهنگ برای شیبا اینو را تایید نمود. توزیع عرضه توسط تعادل در آدرس‌ ها تأیید کرد که کلاس‌ های نهنگ‌ های مختلف انباشته شده‌ اند.

همچنین شیب اخیراً به 500 نهنگ برتر اتریوم از نظر دلار تبدیل شده است. تجمع اخیر نهنگ ها مشارکت گسترده تری از توکن های شیب را در میان نهنگ ها اختصاص داده است.

این همه ماجرا نیست. Coins.ph بزرگترین صرافی کریپتو در فیلیپین راه اندازی شیبا اینو را در پلتفرم خود به تاخیر انداخته است. گزارش‌ های قبلی ادعا می‌ کردند که این میم کوین صرافی خود را در 13 جولای منتشر می‌ کند اما از آن زمان به تعویق افتاده است.

همچنین یک به روز رسانی جدید در پورتال burning از پورتال تحسین شده ردیاب سوختگی شیب بورن وجود دارد. این سایت ادعا می کند که در 24 ساعت گذشته بیش از 767 میلیون توکن شیب به کیف پول های مرده ارسال شده است.

همچنین تنها در هفته گذشته 1.2 میلیارد توکن شیب در بیش از 104 تراکنش سوخته است.

undefined

نتیجه

شیبا اینو در حال تلاش برای ایجاد یک پایه قوی برای یک بازار گاوی قوی است. سرمایه گذاران به دنبال افزایش رشد اقتصادی در ماه جولای هستند. چندین عامل در شبکه به آن اجازه داده بود تا در نوامبر 2021 به ATH خود برسد. فقط زمان نشان خواهد داد که آیا می تواند دوباره به ATH خود برسد یا خیر.

شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۰۹۶۰.۵۵۱۲۶۱۵۸۵۱۰۷ تومان
:ambcrypto.com