مدیر عامل گوگل از پسر 11 ساله در مورد اتریوم می‌آموزد

هنگامی که او درباره‌ی بین کوین در مقابل خانواده‌اش صحبت می‌کرد، ساندار پیچای مدیرعامل گوگل شگفت زده شد که پسر 11 ساله‌اش در ادامه صحبتش گفت که در رابطه با اتریوم دارم صحبت می کنم: "که کمی متفاوت است".

این پسر از فرصت استفاده کرد تا به پدرش نشان دهد که او از کامپیوتر خانگی خود اتریوم استخراج می کند. همان کامپیوتری که پیچای خودش برای او ساخته بود. نقل قولی بود که مدیر عامل گوگل در کنفرانس DealBook نیویورک گفت.

با پیشرفت ناگهانی تکنولوژی در طول سه دهه گذشته بسیاری از افراد متعلق به نسل جوان خود را در موقعیت توضیح دادن مفاهیم ساده‌ای مانند شبکه های اجتماعی و یا استفاده از کامپیوتر به پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ خود دیدند. با این حال احتمالا می‌توان گفت که آموزش به مدیر اجرایی یک غول تکنولوژی توسط فرزندان یک رخداد بسیار نادر است و پسر پیچای یک احتمال یک از یک میلیون را دید و از آن استفاده کرد.

به گفته فعال کسب ‌و کار، پیچای که مجبور شد تا نظام پولی کشور و سیستم پولی به پسرش با آن ذهن رمزنگاری شده اش را توضیح دهد. او افزود: «متوجه شدم که او نحوه کار اتریوم را بهتر از نحوه کار پول کاغذی درک کرده است. من مجبور شدم با او درباره سیستم بانکی و اهمین آن صحبت کنم. گفتگوی خوبی بود.»

به نظر می‌رسد که نسل جوان از نظر فناوری های جدید فراتر از والدین خود می‌باشند. یکی از بنیانگذاران گوگل سرگئی برین، که در حال حاضر رئیس قسمت Alphabet شرکت گوگل است با چیزی مشابه با پسر خود مواجه شد. «یک یا دو سال پیش پسرم اصرار داشت که ما نیاز به یک کامپیوتر مخصوص بازی داریم. من به او گفتم اگر ما چنین کامپیوتری را بگیریم باید ارزهای دیجیتال هم استخراج کنیم. بنابراین ما یک ماینر اتریوم درون سیستم گذاشتیم و از آن زمان مقدار کمی پنی و دلار درآوردیم.» او در کنفرانس بلاکچین مراکش در ماه جولای اضافه کرد:«این اتفاق قطعا مرا مجذوب کرد و شروع به مطالعه فن‌آوری‌های پشت آن کردم و بنظرم بسیار جذاب رسید.»

همچنین یک نوجوان آلمانی با معامله بیت کوین ثروت قابل توجهی بدست آورد. او گفت که معتقد است با این کار شما هم همچنان می‌توانید تبدیل به یک میلیونر شوید و می‌افزاید: «من می گویم اگر تا 10 سال آینده میلیونر نشدید، پس تقصیر خودتان است.» این چیزی است که می‌توان از نسل آینده آموخت.

اتریوماتریوم
اتریوم$۱,۹۵۶.۴۶۰,۰۶۴,۱۰۴ تومان
بر چسب ها:
ساندار پیچای