بررسی کامل دستگاه ماینر Goldshell KD5

ماینرهای سری Five Goldshell (که با نام مدل با علامت "5" ختم می شود) وسیله مورد استفاده بسیاری از تاسیسات ماینینگ هستند. آن ها نه تنها پروژه های خارق العاده استخراج می کنند بلکه در رتبه بندی سودآوری ماینرها نیز رتبه های برتر را حفظ می کنند و KD5 که در مارس 2021 منتشر شد نیز از این قاعده مستثنی نیست.

KD5 در مارس 2021 منتشر شد و این ماینر ASIC سودآور در بازار است.

ما می‌توانیم ماشین‌های برتر در ایران بیت را با سودآوری تخمینی روزانه (با قیمت برق در ساعت) و کوین استخراج‌ شده مقایسه کنیم و می‌توان مشاهده نمود که در میان برترین ماینرها KD5 تنها ماینر کادنا است که روزانه 148.66 دلار استخراج می‌کند.

ماینر Goldshell KD5 آمارهای امیدوار کننده ای از نظر سودآوری دارد. ماینر KD5 Kadena از الگوریتم کادنا استفاده می کند و دارای حداکثر نرخ هش 18 TH/s است. حداکثر توان مصرفی این ماینر 2250 وات است و کادنا بهترین کوین برای استخراج می باشد.

درباره ویژگی ها و مشخصات Goldshell KD5

ماینر KD5 Kadena ماینری است که ظاهری مشابه سایر واحدهای گلدشل دارد. تاریخ انتشار آن مارس 2021 می باشد. با توجه به اینکه کادنا یک کوین سودآور است کاربران انتظار دارند که سود پول خود را به دست آورند.

وزن آن 8500 گرم و در اندازه 200x264x290 میلی متر است. ماینر از رابط اترنت استفاده می کند که یک پلتفرم پذیرفته شده جهانی است. ولتاژ 176-264 ولت اولویت سازنده است.

الگوریتم Goldshell KD5

الگوریتم کادنا مکانیزم توافقی BFT مقیاس پذیر را پیشنهاد می کند که آن را منحصر به فرد می نماید. این الگوریتم مانند الگوریتم بیت کوین امن نیست اما کاملاً قابل قبول است.

اکثر واحدهایی که از الگوریتم کادنا استفاده می کنند حتی امروزه نیز سودآور هستند. این نشان می دهد که این الگوریتم تا چه اندازه از نظر سودآوری قابل اعتماد شده است. همچنین سریع و ایمن است و از کاربران در برابر حمله 51 درصدی محافظت می کند.

کادنا (KDA) چیست و بازار گاوی برای کادنا چگونه است؟

در اینجا خلاصه کوتاهی از KDA آمده است:

کادنا (KDA) در cryptoverse چین به عنوان Patrician's coin و در غرب به عنوان JP Morgan coin شناخته می شود.

هدف کادنا ایجاد یک بلاکچین عمومی برای اجرای برنامه ها و در عین حال حل مشکلات اتریوم است.

مشابه اتر KDA به عنوان گس برای محاسبات در بلاکچین کادنا استفاده می شود و به ماینرها برای ارائه توان محاسباتی در بلاک پاداش داده می شود.

ماینر Goldshell KD5 Kadena دارای حداکثر هش ریت بالای 18Th/s =18000Gh/s، مصرف برق 2250W و در نتیجه 0.13j/Gh بسیار کارآمد است.

کارآمدتر از سایر ماینرهای برتر است اما به خاطر داشته باشید که سودآوری با ترکیبی از بهره وری انرژی و قیمت بازار رمزارز تعیین می شود.

کارآیی ماینر Kadena KD5

0.125j/Gh بازدهی است که با این ماینر ارائه می شود. با توجه به اینکه نرخ هش 18 Th/s است بازده بالا است. آنچه باعث این راندمان بالا می شود مصرف برق بالا است. ماینر قبلاً از مرز 2000 وات فراتر رفته است.

این به ماینرها اجازه می دهد تا قدرت مورد نیاز خود را جهت استخراج کادنا به دست آورند.

نرخ هش Goldshell KD5

با نرخ هش 18 TH/s ماینر نتایج مطلوبی را ایجاد می کند. بازار امروز نشان می دهد که نرخ هش ماینر بیش از 90 دلار سود خواهد داشت. نرخ هش بالا همچنین به این معنی است که ماینرها یک واحد امن دریافت می کنند.

به لطف 18 TH/s ماینر 2250 وات برق تولید می کند. این دو پیشرفت بزرگی برای عملکرد کلی ماینر هستند.

سطح نویز و صدا

سطح نویز این ماینر در مقایسه با سایر ماینرها کمی بلند است و صدای آن 80 دسی بل است. این بدان معنا نیست که نمی توانید از آن در خانه استفاده کنید زیرا سطح صدا سازگار با محیط زیست است.

همچنین می‌توانید از این ماینر در راه‌اندازی ماینینگ در مقیاس بزرگ استفاده کنید و هیچ شکایتی از سر و صدا نداشته باشید.

مشخصات فنیGoldshell KD5

 • تولید کننده: Goldshell
 • مدل: KD5
 • همچنین به عنوان ماینر KD5 Kadena شناخته می شود
 • انتشار: مارس 2021
 • اندازه: 200x 264x 290 میلی متر
 • وزن: 8500 گرم
 • سطح نویز: 80db
 • فن(ها): 2
 • توان: 2250 وات
 • ولتاژ: 176~ 264 ولت
 • رابط: اترنت
 • دما: 5 تا 35 درجه سانتیگراد
 • رطوبت: 5 تا 95 درصد
KadenaKadena
Kadena$۰.۴۵۵۵۱۹۲۲,۹۵۴ تومان