معرفی و بررسی دستگاه ماینر Goldshell HS5

Goldshell HS5 یک ماینر چند الگوریتمی است که برای شما حاشیه سود معقولی را ایجاد می کند. ماینر HS5 از الگوریتم‌ های Blake 2b-SIA و Handshake استفاده می‌ نماید. این بدان معناست که کاربران اکنون شانس بیشتری برای استخراج ارزهای دیجیتال بیشتر دارند. کوین برتری که می توان استخراج نمود هندشیک Handshake است و بعد از آن سیا. برای کسانی که کوین های عجیب و غریب استخراج می کنند این ماینر کاملا مناسب است. حداکثر نرخ هش 5.4 TH/s و توان مصرفی آن 2650 وات می باشد.

بررسی و مشخصات

ماینر HS5 یکی دیگر از ماینرهای گلدشل است که به نظر می رسد هر ماه ماینرهای جدیدی را به ارمغان می آورد. تا آغاز سال 2021 سازنده در حال حاضر سه ماینر پیشرو را راه اندازی کرده است. این تولید کننده کار خود را به صورت کوچک آغاز نمود و اکنون طرفداران زیادی از ماینرها به دست آورده است.

سازنده قصد دارد رکورد ثبت کند. وقتی صحبت از استخراج کوین های عجیب و غریب و جزئی می شود این سازنده انتخاب می گردد.

ابعاد این دستگاه 264x200x290 میلی متر است. انتقادی که به سازنده وارد می باشد این است که هیچ یک از محصولات 2021 آنها تخمین وزنی ندارند.

با این حال برای این مورد شما یک ماینر با وزن 8.4 کیلوگرم دریافت می کنید. هنوز هیچ استخر استخراجی برای این ماینر وجود ندارد زیرا جدید است.

الگوریتم

این ماینر از دو الگوریتم Blake 2B-Sia و Handshake استفاده می کند. در مقایسه با مدل قبلی یعنی HS3 این مدل عملکرد ماینر را تا 35 درصد افزایش داده است. مصرف در هر دستگاه نیز به 2 درصد کاهش می یابد که باعث می شود ماینر بسیار کارآمد باشد.

شما می توانید الگوریتم این ماینر را مطابق با اولویت خود تغییر داده و بنابراین مصرف انرژی کاهش می یابد.

کارآیی

راندمان آن 5.4T/2650W می باشد که با توجه به استخراج کوین های کمیاب قابل توجه است. میزان راندمان کمک می کند تا این ماینر به یکی از بهترین ها در این صنعت تبدیل شود. همچنین دارای یک رابط پس زمینه بصری است که استفاده از آن آسان می باشد.

مصرف انرژی بالا به ماینر کمک می کند تا سریعتر کوین ها را استخراج نماید. انتظار می رود که این ماینر به لطف ویژگی های اضافه شده به آن سود بالایی داشته باشد.

نرخ هش

همانطور که اندازه این دستگاه تا حد ممکن کاهش یافته است نرخ هش نیز بزرگتر از HS3 می باشد. شما یک ماینری را دریافت می نمایید که با نرخ هش 5.4 عملکرد 5.4 انجام می شود. همانطور که قبلا ذکر شد نرخ هش در حال حاضر 35 درصد بیشتر از مدل قبلی است.

و این باعث می شود که به یک ماینر سریعتر با یک الگوریتم امن تبدیل شود.

رابط

با استفاده این ماینر از رابط اترنت کاربران باید انتظار طراحی بصری را داشته باشند. رابط مدیریت پس‌ زمینه به‌ طور دقیق داده‌ های لحظه ای را نمایش می‌ دهد. داده های لحظه ای را به صورت نرخ هش و مصرف انرژی دریافت می کنید. همچنین هیچ کششی در انتقال اطلاعات ماینر وجود ندارد که این امر یک امتیاز مثبت است.

سطح نویز و صدا

80 دسی بل صدایی است که از این دستگاه دریافت می کنید. این میزان در مقایسه با سایر ماینرهای چند الگوریتمی بلند است. حتی در خانه شکایاتی از سر و صدا به همراه خواهد داشت. بهتر است در هر جای دیگری غیر از خانه نصب کنید.

مشخصات GOLDSHELL- HS5- SIACOIN Handshake MINER 5.4 TH/S

 • سازنده: GoldShell
 • مدل: HS5
 • انتشار: فوریه 2021
 • کوین برتر: هندشیک
 • اندازه: 264x200x290mm
 • وزن: 8.5 کیلوگرم
 • سطح صدا: 80db
 • توان: 2650 وات
 • رابط: اترنت
 • دما: 5- 35 درجه سانتی گراد
 • رطوبت: 5 - 95٪