زمان مناسب خرید تجهیزات ماینر

انکار این مسئله که سرمایه گذاری در استخراج بیت کوین قوی می باشد دشوار است چرا که بیت کوین به سرعت به همه جا نزدیک شده است و استخراج آن ثابت کرده است که سودآوری قابل اعتمادی است و استهلاک سخت افزار ماینینگ آن مزایای مالیاتی جذابی را به همراه دارد. برای بسیاری از افرادی که علاقه مند به سرمایه گذاری بر روی این منبع درآمد نسبتاً جدید هستند مسئله «اگر» نیست بلکه «چه زمانی» است.

بهترین زمان برای خرید ماینرهای بیت کوین

به عنوان یک قاعده کلی اگر قیمت بیت کوین احتمالاً برای حداقل 6 تا 12 ماه صعودی باقی بماند تجهیزات باید خریداری شوند با توجه به اینکه یک ماینر بیت کوین تقریباً ¼ بیت کوین را در سال تولید می کند. سرمایه‌ گذارانی که بتوانند زمان بندی مناسب را داشته باشند دوره بازده تجهیزات خود را کوتاه می‌ نمایند. با پیش‌بینی قیمت بیت‌ کوین توسط برخی سرمایه‌ گذاران نهادی بزرگ تا پایان سال به یک نقطه عطف 100000 دلاری فوریت خرید تجهیزات ماینینگ برای کسانی که با امید به افزایش قیمت‌ ها در آینده سرمایه‌ گذاری می کنند زیاد است.

انتظار فصلی بودن بازار را داشته باشید

یادآوری این نکته مهم است که حتی زمانی که قیمت کوین کاهش می‌یابد تجربه بازار نشان داده است که مجدداً افزایش می‌ یابد و اغلب برای کسانی که صبور بوده‌ اند سود قابل توجهی ایجاد می‌ کند. ماینینگ را می توان به عنوان یک تجارت فصلی در نظر گرفت که در طول دوره های بازار صعودی سود قابل توجهی به همراه دارد. ممکن است همچنان در طول فصول بازار خرسی سود کسب کنید اما اگر هنوز خرید اولیه تجهیزات خود را انجام نداده باشید ممکن است بیشتر طول بکشد.

هدایت گزینه های خود

بهترین راه برای محافظت از سود خود در صورت کاهش موقتی قیمت پایین نگه داشتن هزینه های استخراج است. دریافت هاستینگ مقرون به صرفه زیر 0.05 دلار می تواند به شما این امکان را بدهد که حتی در سخت ترین بازار نزولی زنده بمانید. زمانی که بیت کوین در سال 2018 به 3500 دلار سقوط کرد ماینرها با قدرت ارزان توانستند برنامه های بازپرداخت خود را حفظ کنند و زمانی که قیمت ها شروع به افزایش کردند سودهای زیادی به دست آوردند.

سرمایه گذارانی که به ویژه ریسک گریز هستند همیشه می توانند به یک استخر ماینینگ بپیوندند. استخرهای ماینینگ گروهی از ماینرهای ارزهای دیجیتال هستند که توانایی های محاسباتی خود را برای افزایش خروجی استخراج خود ترکیب کرده و پاداش ها را تقسیم می نمایند. هرچه استخر بزرگ‌ تر باشد برنده‌ های بیشتری خواهد داشت و به شما امکان سود بیشتری را می‌ دهد زیرا برنده‌ ها بین شرکت‌ کنندگانی که هزینه مشارکت را پرداخت نموده اند تقسیم می گردد. استخراج انفرادی در مقابل تعداد زیادی استخر در حال کار خطرناک است زیرا تلاش مشترک بسیاری از ماشین‌ ها همیشه بر تک ریگ شما ضربه می‌ زند. هر کسی که برای اولین بار یک بلاک را حل می کند جوایز را دربافت می نماید که منجر به این شده است که استخرها به اندازه های زیادی رسیده اند که تقریباً 90٪ از پاداش های شما بدون عضویت در استخر از بین می روند.

ViaBTC به عنوان یکی از بزرگترین استخرها می تواند در مقایسه با استخرهایی با اندازه کوچک تر، بردهای ثابت تری را تضمین کند. این استخر توسط روش‌های شفاف Wattum و ViaBTC پشتیبانی می‌ شود و به شما این امکان را می‌ دهد که تجهیزات و بازگشت‌ های خود را بدون نگرانی در مورد تقسیم سود نابرابر نظارت کرده و امنیت و آرامش خاطر را تضمین کنید. علاوه بر این ViaBTC روش پرداخت به ازای هر سهم (PPS) را ارائه می‌ کند به این معنی که شما برای هر سهم معتبری که مشارکت می‌ کنید پول دریافت می نمایید که ساده است و همیشه پرداخت می‌ شود صرف نظر از اینکه استخر یک بلاک را برنده شود یا خیر.

حفظ طول عمر تجهیزات

در بسیاری از موارد ماینرهای بیت کوین ثابت کرده اند که بیشتر از عمر مفید مورد انتظار دوام می آورند از جمله انت ماینرs9 بیت مین. این ماینر در اوج سال 2017 زمانی که بیت کوین با قیمت 15000 دلار معامله می شد به قیمت 900 دلار (70 دلار در هر TH/s) فروخته شد. زمانی که بیت کوین در سال 2018 به 3500 دلار کاهش یافت واحدهای انت ماینرs9 استفاده شده به قیمت 150 دلار (11.50 دلار در هر TH/s) فروخته می‌ شدند که نشان می‌دهد سخت‌ افزار استخراج می‌ تواند سرمایه‌ گذاری ویژه‌ و زیرکانه ای در بازارهای نزولی باشد. سه سال بعد یعنی زمانی که بیت کوین با قیمت 45000 دلار شروع به معامله نمود دوباره به قیمت 900 دلار فروخته شد و در بازار جهانی کمبود تجهیزات ایجاد شد.

انت ماینرs9s در حالی که به دلیل تخریب تراشه و عرضه تجهیزات جدیدتر تنها 2 تا 3 سال تبلیغ می شد امتحان خود را پس داده و حتی 4 سال پس از عرضه در شرایط سخت بدون هیچ مشکلی کار می کرد. مشاهده شده است که همان CPUهای مورد استفاده در ماینرها 20 تا 30 سال در کامپیوترهای استاندارد بدون خرابی کار می کنند. با مراقبت و مدیریت می توان طول عمر ماینرهای بیت کوین را افزایش داد تا حداکثر سود را از سرمایه گذاری خود به دست آورید. نصب حرفه ای و راه اندازی سرور یک شبکه استخراج امن ایجاد می کند که بهره وری و سود طولانی مدت سخت افزار استخراج با کیفیت را به حداکثر می رساند.