دلایل کاهش قیمت دوج کوین Dogecoin به 0.01 دلار
  • قیمت دوج سطوح فیبوناچی اصلاحی قابل توجهی در 0.01 دلار دارد.
  • قیمت دوج کوین از نکات فنی ذکر شده در چشم انداز های قبلی پیروی می کند.
  • باطل شدن شمارش نزولی، نقض بالای 0.125 دلار است.

قیمت دوج کوین از دیدگاه های زیادی همچنان نمودار مطلوبی است زیرا باید در سال‌ های آینده به اهداف 1.00 دلاری دست یافت. با این حال چنین مسیر پر رونقی به سختی بدون دخالت پول هوشمند در فضای ارز دیجیتال به دست می آید. سطوح نقدینگی احتمالاً قبل از اینکه قیمت دوج کوین به اهداف بالاتر برود آزمایش خواهد شد.

قیمت دوج کوین در حال کاهش فاجعه بار است

قیمت دوج کوین چندین سیگنال تلاقی را نشان می دهد که به کاهش در آینده اشاره می کند. کانال موازی تاریخی در منطقه 0.02 دلاری قرار دارد که هنوز شکسته نشده است. یک ابزار اصلاحی فیبوناچی که از پایین ترین حد به بالاترین سطح تاریخ احاطه می کند دارای سطح فیبوناچی 61.8 درصد در 0.01 دلار است. در نهایت تثبیت جانبی 0.08 دلاری فعلی این باور را به وجود می‌آورد که یک کاهش شدید دیگر برای متعادل نمودن ساختار نزولی کلی است.

قیمت دوج کوین با کاهش قیمت حجم پایینی را نشان می‌ دهد که در کوتاه مدت نزولی است اما سیگنال خوبی برای اهداف کلان است. عدم مشارکت صعودی به این معنی است که سرمایه گذاران تمایلی به انجام معامله در سطوح فعلی 0.08 دلار ندارند. قیمت دوج کوین با تخفیف می‌ تواند کاتالیزور قبل از رشد صعودی بعدی باشد. به همین دلیل سرمایه گذاران باید 0.01 دلار را به عنوان یک نتیجه احتمالی برای قیمت دوج کوین حفظ کنند.

undefined

باطل شدن قضیه نزولی نقض بالای 0.125 دلار است. اگر گاوها از این سطح عبور کنند، ممکن است تا 0.16 دلار افزایش پیدا کند که منجر به افزایش 100 درصدی قیمت فعلی دوج کوین می شود.

دوج کویندوج کوین
دوج کوین$۰.۰۶۷۳۵۵۲,۱۴۱.۱ تومان