حتی نهنگ های اتریوم هم علاقه خود را به شیبا اینو از دست می دهند

حدود 17 میلیون دلار از دارایی‌ های شیبا اینو توسط نهنگ‌ های اتریوم دور ریخته می‌ شود و دلیل آن این است.

سرمایه گذاران بزرگ کیف پول در بلاکچین اتریوم به طور مداوم شیب را جمع آوری کرده اند. با این حال طی چند روز گذشته این نهنگ‌ های اتریوم به میزان قابل توجهی ذخایر خود را کاهش دادند. با کاهش ذخایر شیب نهنگ های اتریوم، حامیان انتظار دارند تاثیر کاهشی بر شیبا اینو داشته باشد.

سهام شیبا اینو نهنگ های اتریوم در حال کاهش است

نهنگ های اتریوم به عنوان یکی از بزرگترین دارندگان شیبا اینو ظاهر شده اند. آدرس‌ های کیف پول‌ های بزرگ در شبکه اتریوم در شیب زمانی صعودی در نظر گرفته شدند که دارایی‌ های میم کوین آنها از مرز 1 میلیارد دلار گذشت. با این حال نهنگ های اتریوم در چند روز گذشته برخی از دارایی های شیبا اینو خود را رها کرده اند. 100 نهنگ بزرگ اتریوم پس از از دست دادن 17.6 میلیون دلار در توکن های شیب اکنون 982,324,880 دلار دارند که احساسات از صعودی به نزولی تغییر کرد.

طرفداران خاطرنشان می‌ کنند که یکی از دلایل مهم کاهش ذخایر شیبا اینو در میان نهنگ‌ های اتریوم عقب‌ نشینی اخیر قیمت است. این فرآیند می‌ تواند با کاهش ذخایر نهنگ‌ ها، دامن زدن به احساسات نزولی در بین دارندگان شیبا اینو و سپس انحلال بیشتر اثر بازخورد منفی داشته باشد. فروش بیشتر در اطراف سطوح قیمت فعلی می تواند شیبا اینو را در موقعیت های خطرناکی قرار دهد زیرا این میم کوین در حال تشکیل مثلث نزولی در نمودار روزانه خود است. بسته شدن کندل روزانه پایدار زیر 0.000021 دلار و مهمتر از آن زیر 0.000018 دلار می تواند باعث اصلاح 48.59 درصدی شود. چنین کاهش قابل توجهی می تواند شیب را به 0.000011 دلار و یا حتی 0.000010 دلار برساند.

آیا امیدی هست؟

با این حال شایان ذکر است که اگر قیمت شیبا اینو بتواند از سطح مقاومت 0.000023 دلار عبور کند چشم‌ انداز بدبینانه باطل می‌ شود. عبور از چنین منطقه حیاتی عرضه می تواند فعالان بازار را تشویق کند تا دوباره وارد بازار شوند و به شیب کمک کند تا بهبود یابد و به طور بالقوه به 0.00004 دلار برسد.

مختصری در مورد میم کوینشیبا اینو

طبق وب‌ سایت شیبا اینو شیب قاتل دوج کوین است و در شیبا سواپ خود یک DEX فهرست شده است. کوین شیبا اینو به صورت ناشناس در آگوست 2020 با نام مستعار ریوشی ایجاد شد. ریوشی خودش می‌ گوید که هیچکس نیست و مهم نیست و تلاش‌ ها برای افشای نقاب از هویت او حتی در صورت موفقیت‌ آمیز بودن کم خواهد بود.

این میم کوین به سرعت ارزش پیدا کرد زیرا جامعه ای از سرمایه گذاران با جذابیت زیبای کوین همراه با تیترها و توییت های شخصیت هایی مانند ایلان ماسک و ویتالیک بوترین جذب شدند. مدت‌ ها تصور می‌ شد که ویتالیک بوترین مبتکر شیبا اینو است اما وی چنین شایعاتی را در پادکست Lex Fridman در 5 ژوئن 2021 رد نمود. شیبا اینو قصد دارد همتای مبتنی بر اتریوم برای الگوریتم استخراج مبتنی بر دوج کوین باشد. شیبا اینو و توکن شیب بخشی از انبوهی از ارزهای دیجیتال با مضمون دوج هستند از جمله Baby Dogecoin بیبی دوج کوین و دوج کوین Dogecoin و... . این توکن‌ های با ارزش کمتر سرمایه‌ گذارانی را جذب کرده‌ اند که پمپ دوج کوین را از 0.0002 تا 0.75 دلار از دست داده‌ اند.

اتریوماتریوم
اتریوم$۱,۱۲۹۳۵,۸۵۳,۸۶۲ تومان
شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۰۳۹۰.۳۲۹۹۶۵۹۲۳۶۳۵ تومان