آیا شیبا اینو SHIBA INU پایان می یابد و یا توسط بیتگرت Bitgert تهدید می شود؟

اگر شیب به پایین‌ ترین سطح خود ادامه دهد ممکن است زنده بماند

عملکرد شیبا اینو در 6 ماه گذشته چیزی جز ناامیدی برای سرمایه گذاران آن نبوده است. قیمت شیب در این مدت در یک سقوط آزاد بوده است. اخیراً این تیم تلاش کرده تا حرکاتی انجام دهد اما از نظر قیمت بازده چندانی نداشته است.

از فهرست رابینهود یک پورتال سوختگی گرفته تا یک ساختار فنی به نام واگرایی اغراق‌آمیز تیم شیبا اینو تلاش کرده است تا این کوین را احیا کند،پ اما دستاوردهای کمی حاصل شده است. به گفته کارشناسان رمزارز اگر شیب به پایین‌ ترین سطح خود ادامه دهد ممکن است زنده بماند.

کوین شیبا اینو زمانی که بیتگرت Bitgert (BRISE) به طور تصاعدی در حال رشد بوده است سقوط نموده است. در واقع بیتگرت زمانی که شیب بدون وقفه در حال سقوط بود ATH های جدیدی را وارد کرد. در حال حاضر بیتگرت در میان ارزهای دیجیتال در صدر قرار دارد که رقابت سختی را برای شیبا اینو ایجاد می کند. حتی برخی از تحلیلگران ارزهای دیجیتال معتقدند که بیتگرت ممکن است دوران شیبا را به پایان برساند.

بیتگرت در حال حاضر سریعترین اکوسیستم بلاکچین در حال رشد و پروژه ای با ابزار واقعی است. این دو ویژگی حتی سرمایه گذاران شیبا اینو را نیز جذب کرده است که هزاران نفر به بیتگرت می پیوندند. همکاری اخیر بیتگرت با Centcex این تهدید را واقعی تر می کند.

بیتگرت Bitgert

پروژه بیتگرت مدتی است که شیبا اینو را تهدید کرده است. از آنجایی که بیتگرت سریعتر از شیبا شروع به راه اندازی پروژه نمود توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرد. امروزه اکوسیستم بیتگرت سریعترین رشد را دارد و چندین محصول و پروژه راه اندازی شده است. بیتگرت همچنین نقشه راه خود را سریعتر از هر پروژه ارز دیجیتال دیگری ارائه می دهد.

پروژه بیتگرت که بلاکچین خود را راه اندازی کرد پروژه های بسیاری از جمله شیبا اینو را پشت سر گذاشت. با انتشار نقشه راه Bitgert V2 انتظار می رود رشد اکوسیستم بیتگرت افزایش یابد. اما انتظار می رود که مشارکت با پروژه Centcex باعث رشد سریعتر اکوسیستم بیتگرت شود.

سنتککس Centcex

شاید سنتککس رقیب مستقیم شیبا اینو نبود اما مشارکت آن با بیتگرت باعث می‌ شود سنتککس بخشی از پروژه‌ های رقیب باشد. سنتککس در حال ساخت محصولات نامحدود برای اکوسیستم بیتگرت است. بنابراین سنتککس بخشی از پروژه های ارز دیجیتال خواهد بود که رقابت شیبا اینو را افزایش می دهد. سنتککس در حال حاضر شروع به توسعه محصولات نموده است و به زودی عرضه آنها را در اکوسیستم بیتگرت آغاز خواهد کرد.

در نتیجه بیتگرت به سرعت در حال تبدیل شدن به تهدید شماره 1 برای شیبا اینو است. همکاری با سنتککس شرایط را برای شیبا بدتر می کند زیرا اکوسیستم بیتگرت حتی سریعتر رشد می کند.

شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۰۷۱۹۰.۳۶۲۱۷۴۶۵۹۸۶۳ تومان
BitgertBitgert
Bitgert$۰.۰۰۰۰۰۰۰۲۱۹۹۱۰.۰۰۱۱۰۷۷۳۰۵۹ تومان