ایلان ماسک بعد از تشدید دادن به قیمت Dogecoin، اکنون می خواهد مالک Shiba Inu شود.

ایلان ماسک مدیر عامل اسپیس ایکس و تسلا اخیراً علاقه خود را به Dogecoin ابراز کرد چرا که او گفت که اکنون یک توله سگ Shiba Inu می خواهد.

همه از علاقه ایلان ماسک مدیر عامل اسپیس ایکس و تسلا به Dogecoin آگاه هستند. با این حال او اخیراً گفت که اکنون یک توله سگ Shiba Inu می خواهد. این نوعی نژاد سگ می باشد که ارز دیجیتال بر اساس آن بنا شده است. ماسک با پاسخ دادن به یکی از کاربران توییتر به نام هیرو میزونو که درمورد مالکیت سگهای شیبا توئیت کرده بود اظهار نظر کرد. ماسک در توییت میزونو پاسخ داد: "من به دنبال توله شیبا هستم!"

توییت Mizuno درمورد اینکه سرمایه گذاران می خواهند برای کوتاه مدت سکه های Shiba را معامله کنند صحبت کرد. کاربر توییتر نوشت: "اما حتی به فکر انجام چنین کاری با سگهای شیبا هم نباشید". وی در ادامه خاطرنشان كرد كه هرگاه شخصی این نژاد را پذیرفت پس باید در طول زندگی از او به خوبی محافظت کند. "آنها موجودات دوست داشتنی و دوستان انسان هستند. مانند شیبایی که به دنبال هوای تازه در خیابان توکیو است". با این کار او تصویری از سگی که از پنجره ماشین سرش را بیرون آورده است به اشتراک گذاشت. نه تنها این بلکه کاربر توییتر نیز وقتی ماسک اظهار نظر کرد، پاسخی طنز داد. بیایید نگاهی بیندازیم.

undefined

"مدیر عامل Dogecoin"

ماسک که قبلاً خود را "مدیرعامل Dogecoin" خوانده بود در حالی که سرمایه گذاران در معاملات فعال که قیمت سکه را فراتر از مقاومت 0.1 دلار به 0.130080 دلار در ماه آوریل می رساند قیمت توکن meme را افزایش داد و باعث افزایش قیمت آن شد. ایلان ماسک پس از توئیتی که در توئیتر منتشر کرد "بیت کوین تقریباً به اندازه پول فیات است" با اشاره به ارز معدنی که ارزش آن مانند دلار بر اساس اعتماد عمومی می باشد توانست بر بازار تأثیر بگذارد و به افزایش 25 درصدی ارزش Dogecoin کمک کند. او سپس توئیت دیگری را که باعث ایجاد یک موج بود منتشر کرد و آن یک کلمه بود: "Doge". او همچنین در برهه ای از زمان bio توئیتر خود را به "مدیرعامل سابق Dogecoin" تغییر داد که بلافاصله ارزش بازار DOGE را با 17 درصد افزایش از 0.0039 به 0.0046 دلار رساند.

شهروندان اینترنتی واکنش نشان می دهند

ارز دیجیتال DOGE پس از رواج یافتن meme اینترنتی Doge از لایت کوین ایجاد شد که شامل نژاد Shiba Inu نژاد pooch معروف به "Cheems" است. سال گذشته در ماه ژوئیه

در زمان ایجاد توکن با توجه به داده های CoinMarketCap، دُج کوین در رتبه 41 در میان برترین توکن های مالی غیرمتمرکز (DeFi) قرار گرفت. با نگاهی به تعامل اخیر ماسک با میزونو ، شهروندان بخش تفسیر را به دست گرفتند.

undefined
دوج کویندوج کوین
دوج کوین$۰.۰۹۰۳۱۴۲,۷۷۱.۱ تومان
شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۲۴۶۰.۳۸۲۳۱۰۶۱۶۶۳۷ تومان