رمزارز دوج ایلان مارس Dogelon Mars به جمع 100 رمزارز برتر پیوست

روند صعودی گسترده هم زمان با افزایش های مشابه در سراسر میم کوین های الهام گرفته از دوج کوین به ویژه شیبا اینو ظاهر شد.

ارزش یک میم کوین که با نام ایلان ماسک مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس می باشد 3780 درصد در ماه اکتبر در حال افزایش است.

این ارز دیجیتال که دوج ایلان مارس (ELON) نامیده می‌شود پس از شروع ماه با 0.00000005 دلار به 0.00000233 دلار در روز شنبه رسید یعنی بالاترین سطح خود از 13 مه.

این حرکت صعودی بزرگ ارزش بازار دوج ایلان مارس را از حدود 26 میلیون دلار در 1 اکتبر به 1.19 میلیارد دلار در 30 اکتبر رساند و این رمزارز به نود و دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان از نظر ارزش بازار تبدیل شد.

این امر به لطف عملکرد بازار است اما بد بینی اعضای جامعه و صاحب نظران موجب تردید از سوی سرمایه گذاران شده است. در بهترین حالت آن ها از ورود یک میم دیگر به 100 رمزارز برتر ابراز تاسف می کنند و در بدترین حالت این پروژه یک کلاهبرداری است زیرا بسیاری از مردم گزارش داده اند که نمی توانند توکن های خود را بفروشند.

undefined

چرا قیمت ایلان افزایش یافت؟

بخش عمده ای از دستاوردهای ایلان در ماه اکتبر ناشی از عملکرد آن در 29 و 30 اکتبر بود یعنی زمانی که این توکن در کنار یک لیست در OKEx و Crypto.com در 29 اکتبر بیش از 200 درصد افزایش یافت.

قابل توجه ترین ارز دیجیتال شیبا اینو می باشد که یک میم کوین الهام گرفته از دوج کوین است که در ماه اکتبر بیش از 850 درصد رشد نمود و به ارزش بازاری حدود 38.50 میلیارد دلار رسید و حتی از خود دوج کوین نیز پیشی گرفت.

undefined

به طور مشابه رمزارز ساموید کوین (SAMO) حدود 2.925٪ افزایش یافت و به ارزش بازار حدود 458 میلیون دلار رسید. هوگ فایننس (HOGE) نیز در ماه اکتبر با افزایش 2923 درصدی به دارایی 458 میلیون دلاری در مقایسه با 15 میلیون دلار در ابتدای این ماه تبدیل شد.

اریک وال مدیر ارشد سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال Arcane Assets به وال استریت ژورنال گفت: هرگاه یکی از این کوین ها کمی شروع به پمپاژ کند همه فکر می کنند که این می تواند رالی مزخرف بعدی باشد.

Dogelon MarsDogelon Mars
Dogelon Mars$۰.۰۰۰۰۰۰۵۱۳۸۶۱۰.۰۱۵۷۶۶۸۱۵۰۷ تومان