ایلان ماسک تاکید میکند که بر رمزارز شیبا اینو Shiba Inu سرمایه گذاری نکرده است

ایلان ماسک مدیرعامل تسلا آنچه که به اعتقاد او از مهم ترین پیشرفت‌های دوج کوین است را به اشتراک گذاشته است. او همچنین تصریح کرد که هیچ ارتباطی با بنیاد دوج کوین ندارد و در توکن شیبا اینو سرمایه گذاری نمی کند. ماسک تایید کرد که تنها دارای سه ارز دیجیتال است.

ایلان ماسک روز یکشنبه چندین توییت درباره ارزهای دیجیتال، بیت کوین، دوج کوین و توکن شیبا اینو منتشر کرد.

در مورد پیشرفت های دوج کوین از او پرسیده شد که آیا اخیراً با تیم توسعه دوج تعامل داشته است یا خیر؟ ماسک ضمن اعتراف به اینکه اخیراً با آنها ارتباطی نداشته است به اشتراک گذاشت که:

چیزی که اهمیت دارد کاهش هزینه ها، کاهش زمان بلاک و افزایش اندازه بلاک است.

بیلی مارکوس یکی از خالقان دوج کوین به توییت ماسک درباره بهبود دوج کوین پاسخ داد. او تاکید کرد که از نظر او «سریع، مقیاس‌پذیر و ارزان بودن ارسال دوج کوین تنها چیزی است که باید باشد» و اضافه کرد که «نیازی نیست که این بلاکچین دیگری باشد که میزبان NFT و یا توکن‌های دیگر یا هر چیز دیگری باشد». ماسک با ایموجی "صد امتیاز" پاسخ داد.

undefined

علاوه بر این یکی دیگر از حامیان دوج از ماسک پرسید: «آیا فکر می‌کنید اگر دوج کوین به اهدافی که در اینجا مطرح کرده‌اید دست یابد می‌تواند عملی‌تر و کارآمدتر از چیزی مانند شبکه لایتنینگ به عنوان یک رسانه معامله باشد؟»

ماسک پاسخ داد: «احتمالا. بیت کوین در زمان پهنای باند نسبتا کم و تأخیر بالا شکل گرفت. اگر هر دو به بهبود قابل توجهی ادامه دهند به نقطه‌ای خواهیم رسید که نیازی به لایه دوم نباشد.»

در ماه آگوست ماسک با مالک میلیاردر تیم NBA دالاس ماوریکس، مارک کوبان، توافق کرد که "جامعه دوج در استفاده از آن به عنوان وسیله معامله قوی ترین است."

ماسک همچنین یکشنبه در پاسخ به نظری در توییتر توضیح داد که هیچ ارتباطی با بنیاد دوج کوین ندارد و گفت: «جرد بیرچال نماینده ایلان ماسک است اما به عنوان همه مشاوران او حق رای مستقیم ندارد. این تضمین می‌کند که بنیاد مستقل بماند و در عین حال از تخصص شرکت‌هایی مانند ایلان بهره می‌برد.» ایلان ماسک نوشت:

بنیاد دوج کوین در ماه اوت مجدداً راه اندازی شد. وب سایت آن جارد برچال را به عنوان یکی از چهار مشاور هیئت مدیره خود فهرست کرده و او را به عنوان "مشاور حقوقی و مالی" ماسک توصیف می کند. سایر مشاوران هیئت مدیره عبارتند از مارکوس و ویتالیک بوترین از اتریوم می باشند.

از ماسک پرسیده شد که چه مقدار شیبا اینو نگهداری می کند؟ وی به سادگی پاسخ داد: "هیچ".

undefined

علاوه بر شیب از ماسک پرسیده شد که آیا در چندین ارز دیجیتال دیگر از جمله FLOKI توکنی که به نام توله شیبا اینو او نامگذاری شده است دارایی دارد یا خیر؟

ماسک تایید کرد که او فقط بیت کوین، اتر و دوج کوین را در اختیار دارد.

ماسک قبلاً گفته بود که شرکت‌های او اسپیسکس و تسلا فقط بیت‌ کوین دارند. این شرکت خودروهای برقی گزارش درآمد سه ماهه سوم خود را در این هفته منتشر کرد که نشان می‌دهد 1.26 میلیارد دلار بیت کوین در اختیار دارد.

شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۲۵۱۰.۳۸۳۸۴۴۷۶۸۳۸۹ تومان