تراکنش های دوج کوین Dogecoin با بهبود بازار کریپتو افزایش می یابد

خالق دوج کوین افزایش شدید تعداد تراکنش‌ های زنجیره‌ ای را بیان کرد زیرا این متریک به طور ناگهانی به تقریباً 70000 عملیات در 24 ساعت گذشته رسید.

افزایش تعداد تراکنش ها در دوج با بهبود غیرمنتظره بازار ارزهای دیجیتال همراه شد. اتریوم و بیت کوین در معاملات آخر هفته در حال افزایش بودند زیرا دو ارز دیجیتال بزرگ به ترتیب 11 و 6 درصد رشد کردند.

در مورد عملکرد قیمتی دوج این ارز حدود 5 درصد نسبت به ارزش خود افزایش می یابد که برای چنین دارایی نوسانی سود ملایمی است. دلیل بالقوه پشت سرگذاشتن تعداد تراکنش ها در شبکه دوج کوین ممکن است افزایش فعالیت نهنگ ها باشد.

با توجه به اینکه بازار نشانه‌ هایی از بهبودی را نشان می‌ دهد نهنگ‌ ها در آستانه یک دوره بازیابی دوج را بیشتری به خطر می‌ اندازند. برای اولین بار در پنج ماه گذشته دوج کوین در طول حرکت خود به پایین ترین سطح خود رسید که نشان دهنده یک معکوس در بازار است.

افزایش گسترده تعداد تراکنش ها در شبکه همچنین می تواند سیگنالی از فشار فروش آتی در بازار باشد زیرا نهنگ ها ممکن است شروع به انتقال وجوه خود از کیف پول های سرد به آدرس های صرافی نمایند. در این مورد دوره بازیابی کوچک دوج کوین تقریباً بلافاصله به پایان می رسد زیرا حجم زیادی در بازار وجود ندارد که بتواند فشار فروش دیگری را جذب کند. این میم کوین بیش از یک سال است که پس از رسیدن به ATH در ماه می 2021 در یک روند نزولی شدید حرکت می کند.

دوج کویندوج کوین
دوج کوین$۰.۰۸۲۵۸۵۴,۲۰۶.۶ تومان
:u.today