افزایش 16 درصدی شیبا اینو بعد از انتشار توییت ایلان ماسک

افزایش فعلی شیبا اینو رمز ارزی که در چین مستقر است آن را به 28 امین توکن رمزگذاری ارزان تبدیل کرده است.

بعد از توئیت ایلان ماسک مدیر اجرایی تسلا در توئیتر شیبا اینو روز جمعه به بالاترین سطح در شش هفته گذشته رسید. ماسک که در شبکه های اجتماعی کاملاً فعال است و دوست دارد روی همه چیز از اتومبیل های الکتریکی و فضا گرفته تا ارزهای دیجیتال برای 57 میلیون دنبال کننده خود توییت کند در توییتر خود نوشت: "شیبا اینو به نام Floki نامگذاری خواهد شد".

بلافاصله بعد از توییت او در ساعت 7.03 صبح توکن شیبا اینو با 16 درصد افزایش در ساعت 7.23 صبح به 0.00000790 دلار رسید. شیبا اینو یک میم کوین است که خود را به عنوان "قاتل دوج کوین" معرفی می کند. دوج کوین ارز دیجیتال محبوب تری است اما شیبا اینو یک توکن مبتنی بر میم دوج است که اخیراً نیز علاقه زیاد سرکایه گذاران را جلب کرده است. افزایش فعلی شیبا اینو آن را به 28 امین رمر ارز با ارزش تبدیل کرده است.

تصویر شیبا اینو یک سگ شکاری با نژاد شیبا اینو مانند دوج کوین ششمین رمز ارز بزرگ از نظر m-cap است. شیبا اینو و دوج کوین طرفداران قابل توجهی را در این سال به خود جلب کرده اند و ارزش آنها همچنان بالاتر می رود. دوج کوین بلاکچین خاص خود را دارد اما شیبا اینو که توکن هایش با عنوان شیب فروخته می شود بر روی یک بلاکچین موجود ساخته شده است.

ایلان ماسک همچنین یکی از حامیان اصلی دوج کوین است که روز جمعه پس از دریافت حمایت از بنیانگذار اتریوم چارلز هاسکینسون 25 درصد افزایش یافت. در همین حال هنوز مشخص نیست که آیا اشاره ماسک به شیبا اینو کاملا تصادفی بوده است یا برای بالا بردن قیمت آن انجام شده است.

پس از اهدای ماه گذشته شیبا اینو به ارزش یک میلیارد دلار به سازمان امدادی Covid-19 در هند توسط ویتالیک بوترین که یکی از بنیانگذاران اتریوم می باشد بسیار مورد توجه جهانیان قرار گرفت.

طبق گزارش ها بوترین حدود 500 اتر و بیش از 50 تریلیون شیبا اینو (شیب) یک میم کوین با ارزش 1.14 میلیارد دلار به صندوق امداد COVID-Crypto هند که توسط کارآفرین فناوری هندی Sandeep Nailwal تأسیس شده بود اهدا کرد.

شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۱۷۰.۳۵۹۸۸۰۴۰۸۹۷۲ تومان