با عقب افتادن شیبا اینو در رتبه بندی ارزهای دیجیتال، دوج کوین به بالاترین حد خود رسید

این یک مبارزه شدید در آسمان ارز دیجیتال است زیرا دوج کوین و شیبا اینو که دو مورد از محبوب‌ ترین میم‌ کوین‌ها هستند برای کسب رتبه نهم در لیست ارزهای دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار می‌ جنگند. برخی از معامله گران با انجام معاملات وسیع از این اقدام سود می برند.

دوج دوباره جان گرفته و اوایل این ماه با اختلاف قابل توجهی از شیب جلو افتاده است. این میم کوین روز پنجشنبه در صرافی کوین بیس به 0.335 دلار افزایش یافت و به بالاترین سطح خود از 20 آگوست رسید و آخرین بار نزدیک به 0.30 دلار معامله شد که نشان دهنده افزایش 22 درصدی در روز بود.

در همین حال شیب اوایل امروز تا 30 درصد سقوط کرد و به 0.00006 دلار رسید و در هفت روز منتهی به 27 اکتبر یک رالی سه برابری را به 0.00009 دلار رساند.

undefined

روندهای متفاوت قیمت به دوج کمک می کند تا موقعیت خود را به عنوان نهمین کوین بزرگ تثبیت کند. با این حال با ارزش بازار 34 میلیارد دلار به نظر نمی رسد که شیبا اینو از ارزش بازار 39 میلیارد دلاری دوج فاصله زیادی داشته باشد. قاتل خود خوانده دوج کوین برای مدت کوتاهی در رتبه بندی رقیب خود در روز چهارشنبه صدرنشین شد.

عملکرد قیمت مشاهده شده در چند ساعت گذشته شاید منعکس کننده چرخش پول به خارج از شیب و به سمت دوج نسبتا کم ارزش شده باشد. قیمت دوم هنوز بیش از 60 درصد از بالاترین قیمت خود در ماه می 0.74 دلار کاهش یافته است.

یک معامله گر با نام مستعار کانو گیگا چاد در حالی که موقعیت خود را در یک چت توییتری برای کوین دسک فاش کرد گفت: انکار انتقال پول به دوج دشوار است.

تقریباً کل حجم در میم کوین ها را سرمایه گذاران خرد تشکیل می دهند. افزایش فعالیت در این زیربخش بازار ارز دیجیتال اغلب نشان دهنده حرص و طمع بیش از حدی است که در صدر بازار مشاهده می شود.

دوج کویندوج کوین
دوج کوین$۰.۰۸۴۴۱۵۲,۵۶۸ تومان
شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۱۵۸۰.۳۵۲۲۷۵۴۹۲۸۲۱ تومان