پیش بینی وضعیت رمز ارز دوج کوین Dogecoin (DOGE) در سال 2021

رمز ارز دوج کوین در سال 2013 توسط جکسون پالمر و بیلی مارکوس راه اندازی شد و همان فناوری اثبات کار لایت کوین را در خود دارد. دوج کوین موفق شده است گروه بزرگی از حامیان خود را بدست آورد از جمله ایلان ماسک که با گذشت زمان آشکارا با توییت کردن در مورد آن از او حمایت کرد و قیمت این رمز ارز را به طور قابل توجهی افزایش داد.

یکی از مواردی که دوج کوین را منحصر به فرد می کند تورمی بودن آن می باشد که برخلاف سایر موارد مانند بیت کوین است. این ویژگی به این دلیل است که برای تعداد کوین هایی که در گردش خواهند بود هیچ سرپوشی وجود ندارد. اگرچه ممکن است این رمز ارز به عنوان ذخیره ارزش خوبی محسوب نشود اما برای خرید و پرداخت بسیار مناسب است و این امر خصوصاً به دلیل تورمی بودن آن است زیرا ایجاد آن محدودیتی ندارد.

دوج کوین در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال تاسیس شده، در پرداخت ها کارآمدتر ارزیابی می شود. این کار با استخراج سریع و آسان آن امکان پذیر شده است. دوج کوین به جامعه وفادار حامی خود می بالد که یکی از دلایل موفقیت آن است.

چه تعداد دوج کوین در گردش است؟

تا ماه مه 2021 تعداد کل دوج کوین در گردش بیش از 130 میلیارد بود. این امر آن را به رمز ارزی با بالاترین تیراژ تبدیل کرد و استلار تنها رمز ارز نزدیک به آن می باشد که با 105 میلیارد گردش در بازار ایستاده است.

این ارقام از عدم محدودیت تعداد دوج در گردش در یک زمان معین ناشی می شود. در حالی که هیچ محدودیتی برای تعداد کل دوج کوین در گردش وجود ندارد اما یک پاداش برای هر بلاک وجود دارد. جوایز در هر بلاک 10 هزار دلار باقی می ماند و این امر باعث شده است که ثبات کوین ها در گردش و استخراج حفظ شود.

پیش بینی قیمت دوج کوین در سال 2021

در حالی که ارز رمزنگاری شده هیچ محدودیتی در عرضه خود ندارد کاربران علاقه مند هستند بدانند که عملکرد آن چگونه است. سوال اصلی این است که آیا قیمت دوج کوین افزایش خواهد یافت؟

در حال حاضر قیمت دوج کوین 0.1926 دلار است. کارشناسان پیش بینی می کنند این رمز ارز قبل از پایان سال هم اوج و هم پایین ترین سطح را تجربه کند اما در این صورت نوسانات قیمت زیاد نخواهد بود.

پیش بینی می شود تا پایان ماه جولای قیمت دوج کوین 0.19 دلار با حداکثر و حداقل قیمت به ترتیب 0.16 و 0.26 دلار باشد.

پیش بینی می شود در ماه آگوست قیمت 0.19 دلار با حداکثر 0.20 دلار و حداقل 0.13 دلار باقی بماند. انتظار می رود قیمت Dogecoin در سپتامبر با حداکثر و حداقل قیمت 0.19 و 0.15 دلار در 0.16 دلار بسته شود.

پیش بینی قیمت ماه اکتبر برای دوج کوین 0.15 دلار است که حداکثر و حداقل قیمت آن به ترتیب 0.16 و 0.14 دلار است. پیش بینی می شود در ماه نوامبر قیمت تا 0.17 دلار افزایش یابد و بیشترین قیمت آن 0.18 دلار و حداقل قیمت آن 0.15 دلار باشد.

پیش بینی می شود که در پایان سال یعنی در دسامبر قیمت تا 0.19 دلار افزایش و حداکثر قیمت تا 0.20 دلار افزایش یابد و حداقل قیمت نیز به 0.17 دلار بیشتر برسد.

آیا قیمت دوج در سال 2021 به یک دلار می رسد؟ جواب منفی است با توجه به عملکرد گذشته این رمز ارز و عملکرد پیش بینی شده طی چند ماه آینده، قیمت به تدریج بالا رفته و مدتی طول می کشد تا به 1 دلار برسد.

در حالی که انتظار می رود قیمت دوج کوین به طور مداوم افزایش یابد هنوز هم باید مراقب نوسانات باشید. در حال حاضر دوج کوین در کنار سایر ارزهای دیجیتال به دلیل همه گیری ویروس کرونا دچار نوسان است.

دوج کوین طی ماه ها رشد چشمگیری داشته است و سرمایه گذاران باید در مورد آن شرط بندی کنند. به مرور زمان افراد بیشتری از این رمز ارز آگاهی پیدا می کنند که یک اتفاق مثبت برای نقدینگی آن است. خوش بینی پیرامون دوج کوین، آن را به گزینه جذاب سرمایه گذاری بلند مدت برای برخی از سرمایه گذاران تبدیل کرده است.

وضعیت بازار دوج کوین در سال 2021

علاوه بر پیش بینی قیمت ها مروری بر سایر عناصر وضعیت رمز ارز، عملکرد آن را بیشتر روشن می کند.

میزان عرضه دوج کوین در حال حاضر 130 میلیارد است. حجم معاملات این رمز ارز 4.5 میلیارد دلار در 24 ساعت است و سقف بازار 24.7 میلیارد دلار است. حجم معاملات و محدودیت بازار گویای محبوبیت و نقدینگی دوج کوین شده است و تسلط کوین در بازار 1.19٪ و رتبه در بازار 8 است.

آیا 2021 زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در دوج کوین است؟

با توجه به وضعیت بازار ارز دیجیتال و سایر عوامل آیا سرمایه گذاری در دوج در سال 2021 عاقلانه است؟ اگر شما یک سرمایه گذار بلند مدت هستید رمزنگاری گزینه خوبی است و دلیل آن همین است.

1. پشتیبانی شدیدی دارد

یکی از دلایلی که شما باید در این زمینه به دنبال سرمایه گذاری باشید نوع حمایت از این رمز ارز است. وال استریت پشتیبان آن است البته که هنوز به صورت رسمی تایید نشده است. در آنجا به طور منظم دوج کوین ذکر شده است و این نشانه خوبی است.

2. تورمی است

برخلاف آنچه ممکن است اکثر مردم تصور کنند تورم ماهیت رمزنگاری واقعاً ضرری ندارد. بیایید به این موضوع بازگردیم که چرا ارزهای دیجیتال ابتدا معرفی شده اند. ایده اصلی این بود که پول غیرمتمرکز جایگزین ارز فیات شود.

توجه داشته باشید که گرچه بیت کوین در بازار ارزهای دیجیتال موفقیت بزرگی داشته است اما در جایگزینی ارز فیات شکست خورده است. بیت کوین بیش از آنکه وسیله معامله باشد ذخیره است. دلیل این امر ماهیت تورمی آن است.

معنی این امر تورمی بودن است که دوج کوین عملکرد خوبی در این زمینه خواهد داشت. ارزهای تورمی مانند دوج هزینه ها را تقویت می کنند. این عمل در افزایش حجم معاملات رمزنگاری و نقدینگی آن نقش دارد.

دوج کویندوج کوین
دوج کوین$۰.۰۸۵۳۱۶۲,۵۹۵.۴ تومان