برای دوری از دوج کوین و 6 رمز ارز دیگر عجله کنید

در اینجا برخی از ارزهای دیجیتال که ممکن است شایسته وجود در مجموعه سرمایه گذاری شما نباشند آورده شده است:

1. شیبا اینو (Shiba Inu)

undefined

دارندگان میم توکن ها دیگر نمی خندند. شاید زمان آن فرا رسیده باشد که قبل از اینکه مردم از رمزنگاری با موضوع دوج خسته شوند از هر ارزشی که دارید استفاده کنید و از این ارز دیجیتالی خارج شوید.

برای درک این امر مقاله سفید شیبا اینو را به صورت عمیق بررسی کنید. این بخشی از یک اکوسیستم بسیار قوی است. اما هیچ کاری نمی توان با این توکن ها انجام داد. می توانید آنها را در مزرعه پرورش دهید، می توانید آنها را به سهام بگذارید، می توانید با آنها رای دهید. با این حال هیچ هدف نهایی جز به دست آوردن ارزش وجود ندارد.

2. اتریوم کلاسیک (Ethereum Classic)

undefined

اتریوم کلاسیک یک ارز دیجیتال است که عملکردهای قانونی دارد. با استفاده از برنامه های غیر متمرکز در شبکه اتریوم کلاسیک می توان از پل ها برای انتقال رمزنگاری ها به زنجیره های دیگر صرف رمزنگاری در موارد واقعی و تأیید تراکنش ها با سهولت و کارآیی استفاده کرد.

3. بیت تورنت (BitTorrent)

undefined

بیت تورنت از زمانی که شبکه رسانه ای غیر متمرکز ترون Tron اشتراک گذاری فایل ها را آسان تر و سریعتر کرد و بنیاد TRON BitTorrent را خریداری نمود اهمیت خود را از دست داد. بعداً BitTorrent DLive را خریداری کرد که یک بستر اشتراک گذاری محتوا در بلاکچین است که سازندگان می توانند بدون نیاز به اشتراک گذاری با شبکه از محتوا درآمد کسب کنند.

همانطور که کاربران گزینه قوی تر و راحت تری را انتخاب می کنند سرویس با کاهش ترافیک مواجه می شود که معاملات کمتری را به دنبال دارد. این باعث از بین رفتن سهام BTT نمی شود بلکه که احتمالاً عملکرد اصلی آن را تا حد زیادی منسوخ می کند.

4. بیت کوین گلد (Bitcoin Gold)

undefined

بیت کوین گلد به عنوان راهی برای ایجاد تجربه بیشتر کاربرانی که به بیت کوین علاقه دارند ایجاد شد. توسعه دهندگان بیت کوین گلد وعده داده اند که این ارز دیجیتال یک شبکه برای آزمایش خواهد بود و به کاربران اجازه می دهد در حین کار با پروتکلی مشابه بیت کوین محصولات خود را توسعه دهند.

هنگامی که اتریوم و بیت کوین سقوط کردند این "بازی های تخفیفی" از بین رفت. در حال حاضر وقتی نمایشنامه های اصلی شروع به تقویت می کنند این رمزنگاری ها در تلاش هستند تا از زمین خارج شوند و فضایی برای هویت خودشان ایجاد کنند.

5. استلار لومن (Stellar Lumens)

undefined

استلار لومن یک مورد خاص را برای خود ارائه می دهد. شبکه بلاکچین می خواهد به کاربران این امکان را بدهد که به هرجایی پول ارسال کنند. این امر بسیار شبیه به هدف رمز ارز XRP یا ریپل ripple است. ریپل شش برابر بزرگتر از استلار می باشد و استفاده از آن آسان تر است.

تفاوت در این است که استلار می خواهد بانک هایی را هدف قرار دهد که بانک نیستند در حالی که ریپل بیشتر با بانک های جهانی همکاری می کند تا پول را با هزینه بسیار کم بین مشتریان منتقل کند.

6. SafeMoon

undefined

این یک میم کوین مشابه شیبا اینو است اما به وعده های خود عمل نکرده است. SafeMoon مثال کاملی از این است که چرا داشتن محصول اول مهم است. سرمایه گذاران به لطف وعده های خود این توکن را خریداری کردند و اکنون این توکن در حال سقوط است. این داستانی است که به سرمایه گذاران هشدار می دهد که به دنبال بلند پروازی هستند.

7. مونرو (Monero)

undefined

کوین های حریم خصوصی از جمله کوین هایی هستند که امروزه بیشتر مورد بحث سرمایه گذاران قرار گرفته اند. مونرو یکی از قدیمی ترین کوین های حریم خصوصی است. هدف کلی آن کمک به کاربران برای حفظ ناشناس بودن تراکنش های خود است. همچنین هدف آن تمرکززدایی کامل است. کاربران قادر به انجام معاملات بدون نیاز به اعتماد به هیچ کاربری در شبکه هستند.

این ارز دیجیتال یکی از پرکاربردترین کوین های حریم خصوصی در ارتکاب جرایمی مانند پولشویی است. منطقی است که از پول مورد علاقه یک جنایتکار دور شوید.

شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۲۳۵۰.۳۷۹۶۳۹۰۵۰۸۷۲ تومان
مونرومونرو
مونرو$۱۷۲.۱۵,۲۹۰,۳۵۵ تومان
اتریوم کلاسیکاتریوم کلاسیک
اتریوم کلاسیک$۲۱.۳۶۵۴,۷۶۲ تومان
بیت تورنتبیت تورنت
بیت تورنت$۰.۰۰۲۶۵۰۵۸۸۱.۴۸ تومان
بیت کوین گلدبیت کوین گلد
بیت کوین گلد$۱۹.۷۶۰۵,۵۷۸ تومان
SafeMoonSafeMoon
SafeMoon$۰.۰۰۰۰۰۰۱۰۷۲۳۱۰.۰۰۳۲۹۶۲۸۱۳۸۲ تومان