توضیحات بررسی و مشخصات دستگاه ماینر فیوژن سیلیکون +FusionSilicon X6

این دستگاه که به عنوان ماینر X6 Plus نیز شناخته می شود برای ماینرهای لایت کوین بسیار توصیه می شود. این یکی از آخرین ماینرهایی است که سودآوری بالای 5 دلار در روز دارد.

با مصرف انرژی کم استفاده از این دستگاه برای عملیات استخراج از دیجیتال در مقیاس بزرگ منطقی است. سازنده همچنین از تازه‌ کارها می‌ خواهد که این دستگاه را امتحان کنند زیرا تجربه‌ ای مناسب از ماینینگ خانگی را ارائه می‌ دهد.

از رابط اترنت استفاده می کند و در حال حاضر استخرهای استخراج معتبری را برای خدمات آماده کرده است. برای کسانی که ترجیح می دهند از استخرهای ماینینگ استفاده کنند استخرهای قابل اعتمادی برای انتخاب وجود دارد که برخی از آنها عبارتند از AntPoo، F2Pool، Litecoinpool و... .

الگوریتم ماینر فیوژن سیلیکون +X6

این الگوریتم دارای مزایایی مانند استفاده از رم پر سرعت است که کمک می کند تا تراکنش های ارز دیجیتال سریعتر از هر الگوریتم دیگری تأیید شود. این الگوریتم همچنین تراکنش ها را به صورت انبوه انجام می دهد و می تواند فوراً بلاک ها را استخراج کند. همچنین به کاهش دشواری استخراج لایت کوین کمک می کند. با این الگوریتم ماینرها می توانند بیش از 30 کوین استخراج کنند. لایت کوین و دوج سودآورترین کوین هستند و پس از آن دیجی بایت قرار دارد.

کارآیی ماینر +X6

به عنوان یک پیشرفت نسبت به نسخه قبلی سازنده مجبور به افزایش کارآیی بود. اکثر ماینرهای فیوژن سیلیکون لایت کوین استخراج نمی کنند و این یک ماینر منحصر به فرد است. می تواند با مصرف برق کم مقرون به صرفه بودن را به ارمغان بیاورد.

حداکثر توان مصرفی آن 1450 وات است که برای ماینرها یک امتیاز مثبت است. شما نگران قبوض بالای برق نخواهید بود. کارآیی ماینر به کاربران اجازه می دهد تا کوین های بیشتری را با سرعت بیشتری استخراج کنند.

نرخ هش فیوژن سیلیکون +X6

فیوژن سیلیکون+ X6 با نرخ هش 23.8 Gh/s عرضه می شود. این دستگاه پیشرفتی نسبت به سایر ماینرهای لایت کوین است که نرخ هش کمتری را ارائه می دهند. به لطف داشتن نرخ هش بالا ماینرها می توانند با اطلاع از امنیت شبکه استخراج کنند.

نرخ هش بالا به ماینرها این امکان را می‌ دهد تا سریعتر استخراج کنند، کوین را ضرب کرده و پاداش‌های بلاک را به سرعت حل کنند. این نرخ هش ماینر را به یکی از سودآورترین ماینرهای لایت کوین در بازار تبدیل می کند.

سطح رطوبت و دما

شرایط مناسبی وجود دارد که باعث می شود ماینر به طور موثر و طولانی تر کار کند و سازنده معتقد است که این شرایط عمر ماینر را طولانی می کند. برخی از این شرایط عبارتند از رطوبت و دما.

ماینر باید تنظیمات رطوبت و دمای دستگاه و اتاق را در نظر بگیرد. برای رطوبت حداکثر 95 درصد و حداقل آن 5 درصد است. درجه حرارت حداکثر 40 درجه سانتیگراد و حداقل 0 درجه سانتیگراد است. این ماینر دارای دو فن برای کمک به خنک نمودن است.

سودآوری ماینر فیوژن سیلیکون +X6

با توجه به اینکه این ماینر چند هفته پیش منتشر شد حداقل می توان گفت که نتایج چشمگیر است. بازار از لایت کوین حمایت می کند و ماینر انرژی کمتری مصرف می نماید. این بدان معناست که ماینرها مجبور نخواهند شد قبض برق بالایی را با این واحد بپردازند.

قبل از خرید تجهیزات ماینینگ از شرایط بازار مطمئن شوید. نرخ برق و شرایط بازار نقش بزرگی در تعیین سودآوری کلی دارند.

مشخصات و ویژگی های فیوژن سیلیکون +X6

سازنده: فیوژن سیلیکون

ماینر: مدل X6+

انتشار: سپتامبر 2020

کوین برتر: لایت کوین

اندازه: 140x 220x 340 میلیمتر

وزن: 4800 گرم

سطح صدا: 72 دسی بل

فن(ها): 2

توان: 1450 وات

ولتاژ: 12-13 ولت

رابط: اترنت

دما: 5– 45 درجه سانتی گراد

رطوبت: 5- 95٪

دوج کویندوج کوین
دوج کوین$۰.۰۸۵۳۶۲۲,۶۰۲.۹ تومان
لایت کوینلایت کوین
لایت کوین$۶۹.۲۵۲,۱۱۱,۵۷۰ تومان