Crypto.com کاربران لونا را از حالت انسداد خارج می کند

Crypto.com کاربران را از حالت انسداد خارج می کند و معاملات لونا که 30 تا 40 برابر شده اند را معکوس می نماید

در 13 مه Crypto.com به طور ناگهانی کاربران را از معامله منع کرد زیرا یک ابزار داخلی تشخیص داد که سیستم قیمت‌ های نادرستی برای لونا را نقل می‌ کند.

Crypto.com یکی از معدود صرافی های ارز دیجیتال بود که معاملات لونا را باز نگه داشت زیرا مارپیچ مرگ ترا شاهد سقوط غیرقابل جبران قیمت لونا و استیبل کوین UST بود. با این حال یک نقص فنی در برنامه موبایل Crypto.com به کاربران این امکان را داد که به طور لحظه ای از سود 30 تا 40 برابری در معاملات لونا فرار کنند.

روز جمعه Crypto.com به طور ناگهانی کاربران را از معامله منع نمود زیرا یک ابزار داخلی تشخیص داد که سیستم قیمت‌ های نادرستی برای لونا را به دلیل برخی خطاها نقل می‌ کند. درست زمانی که کریپتو توییتر شروع به ایجاد نگرانی در مورد تغییر معاملات در صرافی کرد کریس مارشالک مدیر عامل Crypto.com جزئیاتی را در مورد نقصی فاش نمود که به کاربران اجازه می داد سودهای کلان را از بین ببرند.

طبق گفته Marszalek کاربرانی که در این 59 دقیقه معامله کردند واجد شرایط خرید با قیمت بازار توکن‌ های لونا هستند که از آن زمان به 0.0004685 دلار در زمان نگارش مقاله کاهش یافته است. ذکر این نکته ضروری است که لونا در تاریخ 5 آوریل به قیمت بالای بازار خود یعنی نزدیک به 120 دلار دست یافت.

مارشالک خاطرنشان کرد: علت اصلی ترکیبی از عوامل خارجی متعدد با هم بود که منجر به تغییر قیمت‌ ها شد که معمولاً باید توسط قیمت‌ گذاری شاخص تحت تأثیر قرار می‌ گرفت اما اینطور نشد.

پس از بررسی یک روزه در مورد شکست معاملاتی لونا Marszalek اطلاع داد که همه حساب های کاربری دوباره فعال شده اند.

در حالی که Crypto.com تراکنش های لونا را معکوس کرد این شرکت به ارزش 10 دلار از توکن داخلی کرونوس Cronos (CRO) خود را به عنوان یک حرکت حسن نیت برای سرمایه گذاران آسیب دیده ارائه نموده است.

بلاکچین ترا رسما در ارتفاع بلاکی 7603700 متوقف شد. اعتباردهندگان ترا Terra تصمیم گرفته اند زنجیره ترا را متوقف کنند تا از حملات حاکمیتی به دنبال تورم شدید لونا و کاهش قابل توجه هزینه حمله جلوگیری کنند.

انتظار می رود اعتباردهندگان تنها پس از اجرای یک پچ جدید برای غیرفعال نمودن نمایندگی های بیشتر شبکه را دوباره راه اندازی کنند.

پس از از سرگیری بلاک تولید نمایندگی‌ ها غیرفعال خواهند شد و هنگامی که 2/3 از قدرت رای گیری آنلاین شود شبکه باید فعال شود. بر این اساس یک به روز رسانی ارائه خواهد شد.

Terra ClassicTerra Classic
Terra Classic$۰.۰۰۰۱۹۹۱۲۱۰.۰۶ تومان
TerraClassicUSDTerraClassicUSD
TerraClassicUSD$۰.۰۴۳۶۵۵۳۹۲,۲۰۶.۵ تومان