رمز ارز Shiba Inu چیست؟ سرمایه گذاران در مورد ارزهای دیجیتال جدید هشدار دادند.

سکه های SHIBA Inu یکی از آخرین ارزهای دیجیتال می باشد که وارد بازار شده است اما به سرمایه گذاران هشدار داده می شود که از آن دوری کنند.

undefined

این در حالی است که طرفداران رمزنگاری در جستجوی داستان موفقیت بعدی برای دنبال کردن بیت کوین هستند.

به سرمایه گذاران هشدار داده می شود که از ارزهای دیجیتال جدید مانند توکن های Shiba Inu دوری کنند.

خرید ارزهای دیجیتال مانند هر سرمایه گذاری دیگری یک تجارت خطرناک می باشد و کسب درآمد هرگز تضمین نمی شود. بنابراین باید برای از دست دادن آنچه در آن قرار داده اید آماده باشید.

ارزهای دیجیتال نیز بسیار ناپایدار هستند بنابراین ارزش سرمایه گذاری های شما می تواند پایین برود و یا اینکه در یک چشم به هم زدن افزایش یابد.

مثل همیشه هرگز نباید پولتان را در چیزی که از آن اطلاعی ندارید سرمایه گذاری کنید.

در زیر همه اطلاعاتی را که تاکنون از توکن های Shiba Inu کسب کرده ایم و آنچه را باید قبل از سرمایه گذاری در ذهن داشته باشید را توضیح می دهیم.

سکه Shiba Inu چیست؟

اطلاعات کمی در مورد Shiba Inu در دست است بنابراین تشخیص این که آیا این کار قانونی است یا خیر دشوار می باشد.

طبق وب سایت آن آنها توکن های ارز دیجیتالی هستند و به کاربران امکان می دهند تریلیون از آنها را در اختیار داشته باشند.

توکن های Shiba در ShibaSwap صرافی غیرمتمرکز خود ذکر شده و تشویق می شوند.

این توکن ها از سگ Shiba Inu مشابه Dogecoin برخوردارند که اخیراً محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

Susannah Streeter تحلیلگر ارشد سرمایه گذاری و بازار در Hargreaves Lansdown به The Sun گفت: به نظر می رسد سکه Shiba Inu فقط برای ایجاد پول در Dogecoin ساخته شده است.

"این همان سگی است که به یک الگوی رفتاری تبدیل شده است و هدف آن تکرار موفقیت Dogecoin در تبدیل یک شوخی به ماشین پول ساز است."

این موضوعی است که باید هنگام مشروعیت آن هنگام انجام سرمایه گذاری از آن آگاه باشید.

وب سایت توکن Shiba گفت: "با نام مستعار DOGECOIN KILLER این توکن ERC-20 فقط می تواند زیر یک پنی خوب باقی بماند و در مدت زمان کمی نسبت به Dogecoin پیشی بگیرد (به طور نسبی).

ارزش توکن های Shiba Inu چقدر است؟

بر اساس CoinMarketCap ارزش Shiba Inu در حال حاضر 0.00000163 دلار است در حالی که در اواسط آوریل 0.0000006 دلار پایین تر می باشد.

Shiba Inu در 20 آوریل به اوج 0.00004 دلار رسید اما از آن زمان به سطح فعلی سقوط کرده است.

در مقایسه Dogecoin در حال حاضر 0.60 دلار ارزش دارد.

ارزش Dogecoin به لطف حمایت افراد مشهور افزایش یافته در حالی که دسته ای از موضوعات Reddit نیز خواستار ارزش 1 دلار برای هر سکه شده است.

توکن های Shiba Inu چقدر خطرناک هستند؟

سرمایه گذاری همیشه یک ریسک است اما سرمایه گذاری در ارز دیجیتال بالاترین ریسک می باشد زیرا بسیار بی ثبات هستند بنابراین شما باید آماده از دست دادن پول نقد خودتان باشید.

همچنین هیچ تضمینی وجود ندارد که بتوانید توکن ها را به پول نقد تبدیل کنید زیرا ممکن است به تقاضا و عرضه در بازار موجود بستگی داشته باشد.

به علاوه کارمزدها و عوارض ممکن است بیشتر از محصولات سرمایه گذاری های تنظیم شده باشد.

بنگاه های رمزنگاری به روشی که بقیه شرکت های مالی تنظیم می شوند نیستند. این به این معنی است که در صورت خراب شدن شرایط محافظتی نخواهید داشت.

خانم Streeter گفت: سرمایه گذاران باید با احتیاط شدید با معاملات ارزهای دیجیتال برخورد کنند و در لبه سرمایه گذاری خود جابجا شوند فقط با پولی که توانایی از دست دادن آنها را دارند.

در حالی که Nigel Green مدیر اجرایی گروه deVere افزود: "باید قبل از سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال آزمایش شده احتیاط زیادی کرد.

می توان انتظار داشت نوسانات قیمت وحشتناک باشد و خطر احتمالی سوختن سرمایه گذاران وجود دارد.

وی افزود: "تفاوت های عمده ای بین بیت کوین وجود دارد که از فناوری پیشرفته ای برخوردار است و عرضه محدودی به آن می بخشد و از نظر صفات ارزشمند مانند طلا ارزش کمیاب دارد و توکن های دیجیتالی ناشناخته ای که ظاهراً هیچ ارزش ذاتی ندارند."

شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۰۷۱۸۰.۳۶۱۸۷۱۴۴۹۹۵۵ تومان