خودنویس رمزنگاری شده

به نظر می­رسد که علیرغم رکورد بازار در سال جاری، شرکت­های بیشتری در حال تلاش هستند تا از بازار اشتیاق­آور پول­های رمزنگاری شده درآمدزایی داشته باشند. اینبار، شرکت آنکورا 1919 که تولید کننده­ی قلم­های لوکس است اعلام کرده که علاوه بر تعداد محدودی از قلم­های بیت ­کوین که پیش از این به فروش رفته، به زودی سفارشات پیش تولید قلم اتریوم را به میزان محدود عرضه خواهد کرد.

آنکورا 1919 یکی از نخستین شرکت­های ایتالیایی است که اینگونه قلم­ها را تولید می­کند. همانطور که در اعلامیه­ی این شرکت بیان شده، آنها پیش از این نیز اقدام به تولید تعداد محدودی از قلم­های بیت ­کوین کرده، و حالا به سمت اتریوم روی آورده­اند. در این اعلامیه آمده: «همانند تولیدات پیشین یعنی قلم­های کمپانی بیت ­کوین، شرکت آنکورا عرضه­ی محدودی از قلم خودکارهای مدل 888 اتریوم، و نیز قلم خودنویس­های مدل 88 اتریوم را آغاز خواهد کرد. هریک از این قلم­ها دارای شماره­ی تولیدی است که در پایین آن حک شده، و بیانگر اعتبار آن خواهد بود. برخلاف سکه­های اتریوم، تعداد قلم­های اتریوم عرضه شده، محدود خواهد بود.»

فروش این قلم ها همانند سکه­های اتریوم است. در طول «مرحله­ی پیش تولید»، مشتریان می­توانند این قلم­ها را در مقایسه با قیمت خرده­فروشی، با 50% تخفیف خریداری نمایند - قلم خودکار به قیمت 1000 دلار و قلم خودنویس به قیمت 1250 دلار. در مرحله­ی تولید نیز قیمت مورد نظر برای قلم خودکار 1250 دلار و برای قلم خودنویس 1500 دلار، و در هنگام خرده­فروشی این قیمت­ها به ترتیب 2250 دلار و 2500 دلار خواهد بود.

همچنین تعداد محدودی از خودکارها حاوی فلزات گرانبهای اضافی، جهت فعالیت­های رمزنگاری شده در دسترس خواهد بود. قلم­های پلاتینی 15 ETH، قلم­های طلایی 10 ETH و قلم­های نقره­ای 5 ETH قیمت خواهند داشت.

توجه شود که اعلان تولید سری جدید قلم­های مربوط به این دو واحد پولی رمزنگاری شده، در ابتدای ژوئن (خردادماه) انجام خواهد شد.

بیت کوینبیت کوین
بیت کوین$۳۰,۱۳۹۹۲۴,۷۵۵,۹۹۳ تومان
اتریوماتریوم
اتریوم$۲,۰۶۸.۳۶۳,۴۶۱,۱۰۸ تومان