رمزارز سلو Celo چیست؟

سلو یک بلاکچین است که با استفاده از تجربه کاربرپسند خود رمزارز را مستقیماً به موبایل شما می آورد. بسیاری از مردم موبایل دارند و بسیاری از آنها از برنامه هایی مانند ونمو و کش اپ به عنوان کیف پول دیجیتال خود استفاده می کنند تا به راحتی پول را برای دوستان و سایر کاربران ارسال کنند. اما این اپلیکیشن ها سازمان های متمرکزی هستند که قدرت زیادی بر روی محدودیت های حساب و تراکنش شما دارند.

مزیت استفاده از این برنامه ها این است که بسیار ساده هستند. به عنوان مثال ونمو را می توان به سرعت بدون اتصال به حساب بانکی خود قبل از استفاده از آن راه اندازی کرد. از بسیاری جهات سلو در تلاش است تا همان بازار را راضی کند و در عین حال تمام مزایای ارز دیجیتال را برای کاربران عادی موبایل به ارمغان بیاورد.

رمزارز سلو چیست؟

سلو از شماره تلفن شما به عنوان کلید عمومی کیف پولتان استفاده می کند تا ارسال پول به مخاطبین تلفن شما را آسان کند. میلیاردها کاربر موبایل در سراسر جهان وجود دارد اما تنها بخش کوچکی از این افراد از ارز دیجیتال استفاده می کنند.

در بسیاری از کشورها فرصت های بانکی و مالی شخصی غیرقابل اعتماد است و یا حتی وجود ندارد. سلو یک بلاکچین است که قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز را میزبانی می کند که به کاربران خود اجازه می دهد تا به امکانات مالی غیرمتمرکز (DeFi) و تراکنش های غیرقابل اعتماد دسترسی داشته باشند.

این پلتفرم از توکن بومی سلو برای هزینه های برق شبکه و رای پروتکل حاکم سلو استفاده می کند. یکی از پیشنهادات قبلی سلو که به اجرا گذاشته شد جبران کربن بود تا شبکه اثبات سهام خود را به اولین بلاکچین های کربن خنثی تبدیل کند.

قیمت توکن بومی سلو به طور مستقیم با استیبل کوین سلو CUSD در ارتباط است. قیمت CUSD با قیمت سلو متعادل می شود تا این کوین پایدار در 1 دلار آمریکا بماند. تعادل به این معنی است که تعداد کاربران و تراکنش‌های سلو قیمت آن را افزایش می‌دهد زیرا افراد بیشتری شروع به استفاده از این پلتفرم می‌کنند.

تا ابتدای سال 2021 قیمت سلو به طور کلی در حدود 1.70 دلار باقی ماند به جز جهش سریع قیمت در اواخر ماه اوت که در آن قیمت قبل از کاهش دوباره به حدود 4 دلار افزایش یافت. در سال 2021 با شروع به جذب کاربران جدید نوسانات قیمت چشمگیرتری را شاهد بودیم. این پروژه دارای تیمی از توسعه دهندگان بسیار معتبر است و ارزش بازار آن تنها 700 میلیون دلار است. ممکن است فضایی برای رشد داشته باشد زیرا این نوسانات اخیر قیمت نشان دهنده افزایش فعالیت در شبکه است.

چرا سلو در حال نوسان است؟

قیمت سلو اخیراً به طور قابل توجهی کاهش یافته است اما این اصلاح می تواند به عنوان یک مرحله انباشت مجدد سالم تلقی شود. با این حال سلو اخیراً به اولین کوین پایدار یکپارچه برای مرورگر اپرا تبدیل شده است. این اتصال جدید یک گام بزرگ برای سلو است زیرا به آرامی سفر خود برای تبدیل شدن به یک کوین در دسترس عموم را به راحتی آغاز می کند. اپرا یک مرورگر نسبتا کوچک است اما هنوز بیش از 380 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد که ممکن است شروع به استفاده از سلو کنند.

سلو را چگونه می توان خریداری نمود؟

سلو یک توکن قابل اعتماد می باشد که در حال افزایش محبوبیت است بنابراین می توان آن را در بسیاری از صرافی های بزرگ پیدا کرد. کوین بیس و بایننس دو صرافی محبوب هستند که به شما امکان می دهند سلو را نگه دارید، معامله کنید و سهام داشته باشید.

CeloCelo
Celo$۱.۳۷۴۱,۹۸۲ تومان