کردیت کوین Creditcoin پتانسیل کامل اکوسیستم ارز دیجیتال را آزاد می کند

در زمان نگارش این مقاله کل سرمایه بازار ارزهای دیجیتال بیش از 420 میلیارد دلار است. بیت کوین به تنهایی دارای ارزش بازار بیش از 160 میلیارد دلار می باشد.

با این وجود اکوسیستم مالی امروزی هنوز تحت سلطه ارز سنتی (فیات) است. زمان‌ های طولانی تراکنش، کارمزدهای نسبتاً بالا و نوسانات شدید همگی باعث شده است که ارزهای دیجیتال نتوانند خود را به‌ عنوان روش‌ های پرداخت با دوام در جامعه‌ ای جهانی که مدت‌ها به ارزهای فیات عادت کرده‌اند تثبیت کنند.

خوشبختانه Gluwa و Aella Credit با ایجاد آداپتوری که به طور یکپارچه ارزهای دیجیتال و فیات را به هم متصل می کند قصد دارند پتانسیل کامل اکوسیستم ارزهای دیجیتال را آزاد کنند. در اصل آن‌ ها با کمک به ارائه ارزی مناسب برای همه بلاکچین را حتی به چشم‌ انداز اصلی ساتوشی ناکاموتو نزدیک‌ تر می‌ کنند. مانند بازار وام بین بلاکچینی و در عین حال به شما امکان می‌ دهند رویاهای مالی خود را محقق کنید.

اتصال اکوسیستم های مالی

قبل از بلاکچین سنجش عینیت اطلاعات به اشتراک گذاشته شده بدون یک مرجع مرکزی تقریبا غیرممکن بود. اکنون می‌ توانیم با خیال راحت و مطمئن تراکنش‌ های مالی را بدون اعتماد به واسطه‌ ها انجام دهیم. اغراق آمیز نیست اگر بگوییم ما واقعاً در بحبوحه یک انقلاب مالی هستیم.

یک شبکه وام دهی غیرمتمرکز ارز دیجیتال بدون ریسک

شبکه کردیت کوین از عینیت فناوری بلاکچین برای ایجاد یک بازار اعتباری شفاف جهت دارایی‌ های ارز دیجیتال استفاده می‌ کند و به شما این امکان را می‌ دهد تا اهداف و رویاهای خود را بدون اعتماد کردن به اشخاص ثالث دنبال کنید بدون اینکه ریسک مالی زیادی را متحمل شوید.

در حال حاضر تقریباً همه ارزهای دیجیتال اصلی در بازار امروز بر روی بلاکچین جدا شده خود وجود دارند. با این حال کردیت کوین دارایی های بلاکچین را با یک پروتکل ساده به هم متصل می کند و به طور موثر یک بازار وام بین بلاکچین ایجاد می نماید. با اتصال بلاکچین‌ های مختلف کردیت کوین یک بازار امن و شفاف وام‌ دهی ارز دیجیتال ایجاد می‌ کند که به جمع‌ آورندگان سرمایه و وام‌ دهندگان اجازه می‌ دهد تا مستقیماً بدون نیاز به یک واسطه اضافه شوند.

به طور خاص کردیت کوین یک شبکه اعتباری غیرمتمرکز است که کیف پول های دیجیتال را به یک بازار سرمایه گذاری تبدیل می کند. این روش به این دلیل کار می کند که ماینرهای بازار با ارائه سرمایه به مشتریان که با پرداخت اعتبار به ماینرها سرمایه را افزایش می دهند اعتبار کوین به دست می آورند. از آنجایی که قدرت استخراج کردیت کوین مستقیماً با سرمایه‌ گذاری‌ های موجود متناسب است در واقع به نفع ماینر است که حداکثر سرمایه ممکن را برای جمع‌ آوران سرمایه فراهم کند که به نوبه خود با تمرکززدایی تاریخ اعتبار و مجازات خودکار به حفظ یک شبکه قوی کمک می‌ کند.

در همین حال ماینرها در برابر ریسک محافظت می شوند زیرا می توانند پارامترهای تاریخچه اعتباری را انتخاب کنند. این شبکه به طور موثر سرمایه گذاران و جمع آوری کنندگان سرمایه را با شرایط منطبق به هم متصل می کند و سابقه فعالیت ها برای همیشه در بلاکچین باقی می ماند. داده ها هرگز قابل دستکاری نیستند و بنابراین داده های اعتباری آینده دقیقی را برای ارزیابی توسط هر طرف ذینفع فراهم می کند.

همانطور که در وایت پیپر کردیت کوین توضیح داده شده است:

هدف ما طراحی یک بلاکچین ساده است که یک هدف واحد را به خوبی انجام می دهد یعنی فعال کردن تراکنش های وام مبتنی بر بلاکچین که از طریق خلاقیت کاربرانمان به تطبیق پذیری دست پیدا می کنیم.

CreditcoinCreditcoin
Creditcoin$۰.۴۸۴۴۶۳۱۴,۹۰۲ تومان