اگر سرمایه گذاری میکردم چه میشد؟

Coin Time Machine (ماشین زمان سکه) سود حاصل از سرمایه گذاری ارز دیجیتال که می توانستید بدست آورید را تخمین می زند.

قیمت ارزهای دیجیتال از ابتدای مال آپریل رشد چشمگیری داشته و در فضای موجود مجدداً ترس از دست دادن موجودی را زنده نموده است. اگر میخواهید بدانید با خرید تعداد مشخصی سکه درست پیش از حداکثر شدن قیمتها چقدر سود خواهید کرد، ابزار ساده ای وجود دارد که محاسبات فوق را برای شما انجام می دهد.

محاسبه گر به این پرسش پاسخ میدهد که: «اگر سرمایه گذاری میکردم چه میشد؟»

«Coin Time Machine» یک وبسایت با کاربری ساده است که به شما در راستای پاسخ به این پرسش یاری میرساند: «چه میشد اگر بر روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری میکردم؟» این محاسبه گر یکی از محاسبه گرهای «ترس از دست دادن موجودی» است که علاقه به سرمایه گذاری مجدد را در میان سرمایه گذاران بالقوه تحریک میکند. این پلتفرم آنلاین به شما امکان میدهد تا بصورت روزانه، میزان سودی را که در یک روز خاص میتوانستید با خرید یک ارز دیجیتال با مبلغی مشخص و ممکن بدست آورید و یا سودی را که به سبب عدم انجام این کار از دست داده اید برآورد نمایید.

در این وبسایت گزینه های متعددی شامل ارزهای مهم دنیا همانند دلار امریکا، یورو، ین ژاپن، و همچنین ارزهای ملی کشورهای مختلفی که در آنها ارز دیجیتال محبوب است ارائه شده است.

همچنین در این وبسایت نرخ بسیاری از ارزهای دیجیتال، از جمله تمامی سکه های محبوب بررسی میشود. یکی از سکه ها را انتخاب کنید و در ادامه تاریخی را در تقویم که میتوانستید در آن تاریخ بر روی ارز دیجیتال سرمایه گذاری انجام دهید تعیین نمایید.

undefined

اغلب ارزهای دیجیتال در ماه آپریل سود قابل توجهی را ثبت نمودند. در میان آن هایی که بزرگترین سهم بازار را در اختیار دارند، بیت کوین بیشترین افزایش قیمت را تجربه کرد. طبق گفته وبسایت «Coin Time Machine» اگر شما به میزان 1000 دلار از بیت کوین کش را دقیقاً یک ماه پیش خریده بودید، حالا میتوانستید 6.15 بیت کوین کش به ارزش 1919.50 دلار داشته باشید.

این محاسبه گر به شما امکان میدهد میزان سود از دست رفته خود را بسنجید. که در مثال فوق برابر 919.50 دلار یعنی 91.95% میباشد. این وبسایت همچنین نموداری از قیمت خرید را نشان میدهد که در تاریخ 18 مارس در حدود 162 دلار بوده است.

بیت کوینبیت کوین
بیت کوین$۳۰,۳۴۸۹۲۲,۳۹۷,۹۶۷ تومان