معاملات نهنگ کاردانو Cardano به بالاترین حد 4 ماهه پس از پایین آمدن قیمت ADA رسید

معاملات نهنگ کاردانو ADA اخیراً پس از سقوط قیمت این ارز دیجیتال به 0.40 دلار در اوایل سال جاری به بالاترین حد در 4 ماه گذشته رسیده است. .

طبق گزارش شرکت Santiment تراکنش‌ های نهنگ ADA که به عنوان معاملاتی با ارزش بالاتر از 100000 دلار تعریف می‌ شوند که در اوایل این ماه به 1085 افزایش یافت که بزرگترین جهش از ژانویه سال جاری پس از یک روند نزولی پایدار برای ارز دیجیتال بود.

همانطور که Santiment اشاره می‌ کند این جهش‌ ها معمولاً تغییرات جهت قیمت را برای ارز دیجیتال نشان می‌ دهند و به نظر می‌ رسد داده‌ ها نشان می‌ دهد که نهنگ‌ ها در کف ارز دیجیتال حرکت کرده‌ اند زیرا ADA اکنون با قیمت 0.582 دلار معامله می‌ شود.

افزایش معاملات نهنگ‌ ها پس از آن اتفاق افتاد که وال‌ ها پنج هفته پیش پس از فروختن دارایی‌ های خود در یک دوره 7 ماهه که باعث شد توکن‌ های ADA را در بازار رها کنند دوباره شروع به انباشت ADA نمودند. قابل توجه است که سرمایه گذاران ADA ظاهراً وجوه خود را در سراسر بازار نزولی حفظ کرده اند.

داده‌ های صفحه‌ های قیمت کوین‌ بیس نشان می‌ دهد که ADA دارای یک زمان نگهداری معمولی ۱۲۱ روزه است به این معنی که کاربران ADA در پلتفرم دارایی‌ های خود را بیش از چهار ماه قبل از فروش آن و یا ارسال آن به حساب یا آدرس دیگری نگه می‌ دارند.

بر اساس صرافی ارزهای دیجیتال مدت زمان نگهداری طولانی نشانه‌ ای از روند انباشتگی است در حالی که زمان نگه‌ داری کوتاه نشان‌ دهنده افزایش حرکت توکن‌ ها است.

همانطور که CryptoGlobe گزارش داد تعداد آدرس‌ های دارای کاردانو همچنان در ماه آوریل افزایش یافته و به بالاترین حد خود یعنی 5.2 میلیون رسیده است حتی با کاهش فعالیت این ارز دیجیتال در بلاکچین.

بر اساس آخرین گزارش دارایی CryptoCompare تعداد آدرس‌ های دارای ADA در ماه گذشته با 2.99 درصد رشد به 5.2 میلیون نفر رسید که بخشی از آن به دلیل افزایش تعداد دارندگان توکن از 529000 در مارس به 679000 در آوریل می باشد.

این انباشتگی پیش از هارد فورک واسیل Vasil می باشد که برای ژوئن برنامه ریزی شده است. به گفته چارلز هاسکینسون بنیانگذار کاردانو هارد فورک بهبود عملکرد گسترده را به شبکه ارائه می دهد.

کاردانوکاردانو
کاردانو$۰.۴۵۹۳۷۲۱۴,۶۰۳ تومان