آیا هر سکه شیبا می تواند به 1 دلار برسد؟

به نظر می رسد Dogecoin پشت سر نام هایی مانند اتریوم و بیت کوین به طور مداوم در حال افزایش است. اکنون این سوال برای همه پیش آمده است که آیا سکه Shiba Inu می تواند به 1 دلار برسد و رقیب خود را شکست دهد یا خیر؟

Dogecoin برای اولین بار در سال 2013 که به عنوان یک شوخی برای سازندگان آن جکسون پالمر و بیلی مارکوس بود به بازار آمد. این سکه که از آن زمان به بعد رشد کرده است یک ارز در حال ظهور میباشد و بسیاری در آن سرمایه گذاری می کنند.

undefined

اکنون سکه Shiba Inu به عنوان یک ارز جدید ظاهر شده است اما اطلاعات زیادی در مورد محل تولید آن وجود ندارد اما به عنوان بخشی از یک وب سایت صرافی غیرمتمرکز کار می کند. اکنون این سوال برای طرفداران وجود دارد که آیا سکه Shiba Inu نیز از Dogecoin پیروی می کند و هدف آن رسیدن به 1 پوند است؟

بنابراین آیا سکه Shiba Inu می تواند به 1 دلار برسد؟

بسیار بعید است که سکه Shiba Inu به 1 دلار برسد زیرا برخلاف همتای خود یعنی Dogecoin رشد چندانی نداشته است.

طبق نظریه The Sun این ارز به اندازه Dogecoin رشد نکرده و به نظر می رسد به عنوان راهی برای "دادن پول به Dogecoin" ساخته شده است.

در حالی که احتمالاً Dogecoin به 1 دلار می رسد. با این حال به دلیل نحوه حرکت ارز انتظار می رود این ارز به "ارز پایدار" تبدیل شود.

ارزهای پایدار ارزهایی هستند که دارای قیمت ثابت می باشند و انتظار می رود "نوسان قیمت پایینی" داشته باشند. اگر Dogecoin به 1 دلار برسد در نزد تجار و سرمایه گذاران به یک ارز ثابت تبدیل می شود. بنابراین بعید است که قیمت آن افت کند. با این حال این بدان معناست که به این زودی ها از مرز 1 دلار هم عبور نمی کند.

مارک کوبان کارآفرین میلیاردر آمریکایی در مورد Dogecoin می گوید: "من به نوعی فکر می کنم ممکن است به 1 دلار برسد و تا حدودی شبیه یک بیت کوین ثابت شود". این به هیچ وجه نشان دهنده این نیست که ارز دیجیتال شکست خورده یا ارزش سرمایه گذاری را ندارد. در صورت وجود اگر به "ارز پایدار و با ثبات" تبدیل شود این ارز همیشه جایگاه خود را در بازار معاملات خواهد داشت.

اگر سکه Shiba Inu به نوعی از Dogecoin پیروی کند پس می توان انتظار رشد مشابه همان بازده را داشت. مردم از این سکه انتظار چیزهای بزرگی را دارند.

مکان Dogecoin به عنوان چهارمین ارز محبوب بازار هنوز تغییر نکرده است زیرا پشت بیت کوین، اتریوم و بایننس کوین قرار دارد. در حالی که سکه Shiba Inu رقیب آینده آن و در رتبه بندی 20 ارز دیجیتال برتر CoinMarketCap قرار گرفته است.

از کجا می توان DOGECOIN و SHIBA INU خرید؟

به گفته Republicworld سکه Shiba Inu فقط با استفاده از اتریوم از طریق سایت های صرافی غیرمتمرکز قابل خرید است. آنها اظهار داشتند که "سرمایه گذاران باید کیف پول های رمزنگاری دیجیتال ایجاد کرده و آنها را به صرافی Uniswap متصل کنند".

Dogecoin برای خرید در سایت های صرافی مانند Binance و Kraken موجود است که در گذشته قابل اعتماد و ایمن بوده اند. سایت های صرافی باید به شما بگویند که سکه Shiba Inu کدام ارزها را قبول می کند بنابراین قبل از سرمایه گذاری با آنها تماس بگیرید.

لطفا توجه داشته باشید: قیمت ارز دیجیتال بالا و پایین می رود بنابراین نمی توانیم تأیید کنیم که ارزش Dogecoin در آینده کجا خواهد بود. به شما توصیه می شود قبل از سرمایه گذاری دقت لازم را انجام دهید و با احتیاط پیش بروید.

دوج کویندوج کوین
دوج کوین$۰.۰۸۵۷۴۳۲,۶۰۸.۴ تومان
شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۱۷۰.۳۵۵۹۲۶۰۱۶۰۶۲ تومان
:www.hitc.com