آیا شیبا اینو (Shiba Inu) واقعا می تواند دوج کوین (Dogecoin) را بکشد؟

رمز ارز شیبا اینو بسیار مبتنی بر جامعه است در عین حال دو کوین فضای بیشتری برای ایستادن دارد.

رمز ارز شیبا اینو اغلب قاتل دوج کوین در نظر گرفته شده است اما آیا واقعاً این قدرت را دارد که دوج کوین را متوقف کند؟

وضعیت شیبا اینو

همانطور که در روزنامه Deseret News نوشته شده است توکن شیب در حال حاضر دچار افت شدیدی شده است. برخی گمانه زنی ها در مورد بازگشت کوین با گذشت زمان وجود دارد اما مشخص نیست که چه زمانی این کوین وجود دارد زیرا هیاهوی دور این رمز ارز از بین رفته است.

به ازای CoinMarketCap.com توکن شیبا اینو از زمان بالاترین حد خود در ماه مه به میزان 83 درصد ارزش خود را از دست داده است.

آیا رمز ارز شیبا اینو می تواند دوج کوین را شکست دهد؟

اخیراً کارشناسان در Investor Place اظهار داشتند که رمز ارز شیبا اینو می تواند دوج کوین را از بین ببرد. مشکل این است که رمز ارز شیبا اینو هرگز اعتبار گسترده ای کسب نخواهد کرد.

به گزارش Investor Place "رمز ارز شیبا اینو مطمئناً می تواند روند صعودی داشته باشد و می تواند یک قاتل دوج کوین باشد اما این کوچکترین اهمیتی ندارد." "لقب قاتل دوج کوین به هیچ وجه اعتبار طولانی مدت به شیبا اینو نخواهد داد. یک میم کوین که یک میم کوین دیگری را شکست می ده از نظر بنیادی هنوز ناپایدار است."

در عین حال دوج کوین هشت سال است که وجود دارد. این کوین اخیراً به دلیل مالکیت مارک کوبان، مالک دالاس ماوریکس و همچنین ایلان ماسک که از طریق شبکه های اجتماعی از این رمز ارز حمایت کرد.

آیا توکن شیبا اینو شکست می خورد؟

کارشناسان Investor Place بیان می دارند که جامعه رمز ارز شیبا اینو پر جنب و جوش و اختصاص داده شده به کوین است. اما یک رمز ارز باید طولانی مدت دوام بیاورد و انجام این کار زمانی که مقدار زیادی از آن به تبلیغات رسانه های اجتماعی گره بخورد بسیار دشوار است.

به گفته Investor Place "در نتیجه این رمز ارز باید به سمت بالا یا هر جایی که به پایان می رسد الگوی خود را نشان دهد." این یعنی "توسط جامعه زندگی کن، توسط جامعه بمیر".

دوج کویندوج کوین
دوج کوین$۰.۰۹۰۰۵۹۲,۷۵۷.۲ تومان
شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۲۴۷۰.۳۸۱۷۶۹۳۶۴۷۶۹ تومان