بیش از 78 درصد از دارندگان ترا Terra از هارد فورک و رای گیری زودهنگام حمایت می کنند

رای گیری زودهنگام نشان می دهد که بیش از 78 درصد از جامعه طرفدار فورک کردن بلاکچین و ایجاد نسخه Terra 2.0 هستند. حدود 21.7 درصد از دارندگان به این پیشنهاد رای منفی داده و از حق وتوی خود استفاده نموده اند.

ترای جدید استیبل کوین UST را که در نسخه قدیمی‌ تر حفظ خواهد شد کنار خواهد گذاشت. ترای قدیمی ترا کلاسیک Terra Classic نامیده می شود در حالی که توکن اصلی آن لونا کلاسیک LUNA classic نامیده می شود.

اما نتایج رای گیری زودهنگام تا حد زیادی با معانی گسترده تر پیرامون بلاکچین ترا در تضاد است. دارندگان در توییتر با قطع زنجیره مخالفت کرده بودند همانطور که رای اولیه نیز وجود داشت.

چه کسی پشت پیشنهاد ترا فورک است؟

تا کنون تنها 54.9 میلیون رای دهنده از 376.2 میلیون واجد شرایط رای داده اند. رای گیری به مدت هفت روز باز خواهد بود.

undefined

پیشنهاد فورک توسط ائتلافی از چندین توسعه دهنده ترا ارائه شد که خود را اتحاد سازنده ترا می نامند. این گروه از چندین اعتبار دهنده ترا و همچنین برنامه های DeFi مانند Nebula Protocol، Nexus Protocol و Terraswap تشکیل شده است.

این پیشنهاد که لونا برو به جلو نامیده می شود در ابتدا زنجیره ترا را به یک زنجیره جدید تقسیم می کند و یک توکن جدید لونا ایجاد می نماید. این توکن برای همه ذینفعان ترا ارسال و یک عکس فوری هم قبل از سقوط و هم بعد از آن گرفته می‌ شود.

آزمایشگاه‌ های Do Kwon’s Terraform همچنان نقش مهمی در حفظ زیرساخت‌ های ترا خواهند داشت. شبکه جدید قرار است تا 27 مه راه اندازی شود.

اعتباردهندگان و برنامه های DeFi پشت Kwon جمع می شوند

در حالی که چندین مالک و شخصیت به طور گسترده با هارد فورک ترا مخالفت نموده بودند این حرکت با حمایت رو به رشد در میان توسعه دهندگان آن روبرو شد.

همه اعضای اتحاد سازنده ترا حمایت خود را از فورکینگ حتی قبل از اینکه این پیشنهاد به رای گذاشته شود ابراز کرده بودند. جایگزینی برای فورکینگ که توسط چندین چهره مهم ارزهای دیجیتال مطرح می‌ شود استفاده از ذخایر موجود ترا برای بازپرداخت سرمایه‌ گذاران آسیب دیده از سقوط است.

هنوز مشخص نیست که ترا پس از سقوط تا چه میزان حسن نیت خود را حفظ می کند. بنیانگذار Do Kwon همچنین با اتهامات جنایی احتمالی در کره جنوبی به دلیل سقوط مواجه است.

TerraClassicUSDTerraClassicUSD
TerraClassicUSD$۰.۰۵۵۶۳۸۱,۷۶۸.۷ تومان
Terra ClassicTerra Classic
Terra Classic$۰.۰۰۰۱۱۶۲۴۳.۷ تومان
:coingape.com