ارز دیجیتال بلو اسپارو BlueSparrow صرافی متمرکز انحصاری خود را راه اندازی می کند

BlueBit یک پلتفرم معاملاتی منحصربه فرد ارز دیجیتال و فارکس می باشد که اخیراً توسط بلو اسپارو تأسیس شده است. تیم متمرکز بر جامعه به نیازهای مشتری خود گوش می دهد و با مهارت تمام به آنها رسیدگی می کند و یک تبادل جهانی پیشرفته را برای جامعه رو به رشد بلو اسپارو خود ارائه می دهد.

BlueBit به عنوان اولین پلتفرم کریپتو در نوع خود در حال ظهور است زیرا اخیراً توسط توکن بلو اسپارو تأسیس شده است. معرفی صرافی جهانی آنها کاربران و جامعه در حال رشد آنها می توانند به خدمات در سطح جهانی دسترسی داشته باشند. این یک تیم متمرکز بر جامعه است که به نیازهای سرمایه گذاران ارزشمند خود گوش می دهد و راه های بیشتری برای کسب درآمد در اختیار آنها قرار می دهد. BlueBit به معامله گران مبتدی و با تجربه کارمزدهای کمتر و امنیت بیشتری را ارائه می دهد که به آنها امکان داد و ستد همه ارزهای دیجیتال را می دهد. این یک صرافی جهانی پیشرفته را برای کاربران خود و جامعه رو به رشد بلو اسپارو فراهم می کند.

BlueBit توانایی معامله کالاهایی مانند نفت، گاز و فلزات گرانبها را دارد. این صرافی دارای معاملات اهرمی خواهد بود و فرآیند ثبت نام آسان و فراگیری خواهد داشت. همچنین BlueBit یک داشبورد کاملاً قابل تنظیم خواهد داشت تا اطمینان حاصل کند که کاربران می توانند شاخص هایی را به دلخواه خود قرار دهند تا معاملات را آسان تر انجام دهند. این امر به نوبه خود می تواند به سبد سرمایه گذاری سودآورتر در حوزه کریپتو کمک کند.

بلو اسپارو چیست؟

توکن بلو اسپارو برای کمک به مردم در سراسر جهان بدون توجه به موقعیت، کشور، فرهنگ و یا معایب اقتصادی ایجاد شده است که خود را فراگیر و متنوع می داند.

پروژه بلو اسپارو خود را از پروژه های دیگر جدا می کند زیرا سختی های زندگی به ماموریت بلو اسپارو تبدیل می شود. با گنجاندن خود به عنوان دارنده بلو اسپارو کاربران به طور موثر روزانه هفت شانس برای برنده شدن مقادیر قابل توجهی پول، کاهش نگرانی های کوچک زندگی، و سرمایه گذاری مجدد برای آینده خود به خود می دهند.

در مجموع بیش از 400000 دلار در 5 ماه اول با DailyDraw های منحصربه فرد آنها که هدایایی از توکن های اتریوم و بلو اسپارو هستند اهدا شد.

همچنین 25000 دلار به ایزو، مدیر پروژه خیریه در آفریقا برای ساخت یک کلاس درس جدید ارسال شده است.

خیریه بلو اسپارو در کنیا شاهد ساخت کلاس درس از ابتدا بوده است.

برج های آبی به نام بلو اسپارو ساخته می شوند تا برای بیش از 5000 نفر از مردم روستا آب پاکیزه را تامین کنند.

هم افزایی جدید بین بلوبیت و بلو اسپارو خدمات انحصاری برای استیکینگ و سوختگی ماهانه ارائه می دهد و شما می توانید گزینه مناسب خود را انتخاب کنید.

به طور کلی این یکی از هیجان‌ انگیزترین اعلامیه‌ های تمام دوران است. یک بورس متمرکز که در آن همه کالاها و فارکس و نه فقط کریپتو قابل معامله هستند. از جمله فلزات گرانبها، نفت و گاز. با اهرم و معاملات نقطه ای در حالی که یک توکن بومی مانند بلو اسپارو را در اختیار دارید که به الماس داران diamond handers پاداش می دهد و در واقع تأثیری در دنیای واقعی در کشورهای جهان سوم ایجاد می کند.

BlueSparrow Token (Old)BlueSparrow Token (Old)
BlueSparrow Token (Old)$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۳۴۳۰.۰۰۰۰۱۰۹۱۸۱۶۵ تومان