متابیکس یک متاورس توسط BixBcoin

گفتگو در مورد متاورس در سال گذشته اوج گرفته است و تحلیلگران پیش بینی می کنند که تنها در سال جاری به رشد خود ادامه خواهد داد. مفهوم متاورس علاقه بسیاری از شرکت‌ های بزرگ فناوری و سرمایه‌ گذاران خطرپذیر گرفته تا افراد عادی مانند من و شما را برانگیخته است. چرا؟

انتظار می رود که متاورس اساساً نحوه استفاده ما از اینترنت برای اتصال، تعامل، کار و بازی را دوباره تعریف کند. به همین دلیل همه می خواهند زودتر بپرند و تکه ای از آن را برای خود بگیرند. در گذشته اخیر شاهد بودیم که شرکت‌ های بزرگ فناوری مانند متا (فیسبوک سابق)، گوگل، سونی و انویدیا در میان سایرین اعلامیه‌های مختلفی را ارائه می‌ کنند که آنها را در جایی در متاورس قرار می‌ دهد.

سال 2022 سال کلیدی در توسعه و رشد مفهوم متاورس خواهد بود. این را می توان با این واقعیت نشان داد که رهبران صنایع مختلف سرمایه گذاری زیادی در تحقیق و توسعه مفهوم متاورس وجود دارند.

BixBCoin اخیراً برنامه هایش را برای ورود به متاورس با پروژه متابیکس خود اعلام کرده است. این اولین اقدام BixBCoin برای ورود به متاورس خواهد بود که از آن زمان تاکنون جذب و سرمایه گذاری قابل توجهی را از طیف گسترده ای از منابع اصلی مانند سامسونگ و نایک به دست آورده است.

انتظار می‌ رود که متاورس BIXB به زودی راه‌ اندازی شود و طبق گزارش‌ ها تجربه‌ ای تقریباً بی‌ نهایت برای کاربران ایجاد خواهد کرد به روشی که قبلاً انجام نشده است. همانطور که در صفحه توییتر BixBCoin آمده است این اعلامیه در 22 فوریه منتشر شده است و جامعه BIXB از اخبار و دنیای هیجان انگیزی که در متابیکس در انتظار آنهاست بسیار هیجان زده است.

متاورژن چیست؟

به بیان ساده متاورس یک نمایش مجازی از واقعیت است که در آن کاربران می توانند از طریق آواتارهای سفارشی با دیگران تعامل داشته باشند. در متاورس می‌ توانید در کنسرت‌ ها شرکت کنید، بازی کنید، از گالری‌ ها و نمایشگاه‌ های هنری دیدن کنید و از مکان‌ های دیگر در دنیای مجازی دیدن نمایید.

در حال حاضر پروژه هایی مانند دسنترالند و سندباکس که هر دو به خودی خود متاورس هستند توجه عمومی و رسانه ای زیادی را به خود جلب کرده اند زیرا ثابت کرده اند که مفهوم متاورس هم سودآور و هم تعاملی است. این امر منجر به راه اندازی بسیاری از پروژه های دیگر با تلاش برای دستیابی به نتایج بهتر شده است.

اخیراً BixBcoin یک ارز دیجیتال همتا به همتا که بر روی بلاکچین خود اجرا می‌ شود از طریق توییتی اعلام کرد که از طریق متابیکس یک متاورس بومی BixBcoin به متاورس منتقل خواهند شد.

BixBcoin یک ارز دیجیتال همتا به همتا منحصر به فرد است که بر روی بلاکچین خود اجرا می شود و در الگوریتم اجماع اثبات کار کار می کند. جالب اینجاست که مستقل از دولت‌ ها، مؤسسات، شرکت‌ ها یا سازمان‌ ها است زیرا توسط گروه متنوعی از کارشناسان از کشورهای مختلف ایجاد شده است که می‌ خواستند سیستم راحت‌ تری برای استفاده عمومی ایجاد کنند.

BixBcoin محصولی از گروه MRM است که قرار است راه‌ حل‌ های مختلف بلاکچین را در سطح جهانی ارائه کند و دارای یک خدمه توزیع شده در سراسر جهان است. اعضای تیم در کشورهای مختلف مستقر هستند بنابراین استقلال و حاکمیت BixBcoin را ممکن می‌ سازند.

BixBcoin که در مجموع 3,000,000 کوین در گردش دارد از زمان آغاز به کار خود با ارزش یک دلار BIXB در 28.69 دلار در زمان نگارش به موفقیت چشمگیری دست یافته است. با توجه به اینکه این یک کوین مستقل است که نقشه راه روشن و پتانسیل رشد را به نمایش گذاشته است خبر راه اندازی متاورس خود خبر خوبی است.

از دیگر ارزهای دیجیتالی که همین مسیر را دنبال کرده اند ارزش کوین های بومی آنها به طور قابل توجهی افزایش می یابد. این بدان معناست که جامعه BixBcoin و سایر سهام داران کلیدی از این حرکت جسورانه سود خواهند برد.

اهمیت روزافزون متاورژن

BixBCoin اولین ابتکار ارز دیجیتال نیست که وارد متاورس می شود و به احتمال زیاد آخرین ابتکار نیز نخواهد بود. در واقع چندین نام بزرگ در این صنعت مانند The سندباکس(SAND)، اکسی اینفینیتی (AXS) و دستنترالند (MANA) همگی با متاورس درگیر شده اند و موفقیت فوق العاده ای را تجربه کرده اند. مفهوم Play to Earn نیز اغلب در کنار متاورس کار کرده است تا تجربه‌ ای سودآورتر و جذاب‌ تر ارائه دهد.

بنابراین متاورس BIXB برای رسیدن به همان سطوح موفقیت تلاش خواهد کرد. BIXB در خلق آینده شرکت خواهد کرد و حامیان تشویق می شوند که این ابتکار جدید و هیجان انگیز را از دست ندهند. همچنین ارزهای دیجیتال و NFTها نیز نقشی حیاتی در متاورس ایفا می‌ کنند زیرا از طریق آن‌ ها کاربران می‌ توانند اقلام مختلف را خریداری کنند، بفروشند و معامله نمایند و در صورت تمایل آن‌ ها را به سرمایه‌ های واقعی تبدیل کنند. بنابراین توکن BIXB نیز نقش مهمی در تعیین موفقیت بلندمدت متابیکس ایفا خواهد کرد.

دستاوردهای BixBcoin تا کنون

تیم BixBcoin از زمانی که در مارس 2020 راه اندازی شد تعهد و حرفه ای بودن خود را با وارد شدن به شراکت های کلیدی نشان داده است. یکی از برجسته ترین دستاوردهای آنها Loanypto است یک سیستم وام دهی غیرمتمرکز که به دارندگان BIXB اجازه می دهد به وام های کم بهره دسترسی داشته باشند.

بر اساس تعهد تیم و موفقیت Loanypto می‌ توان فرض کرد متابیکس که مسلماً جزء کلیدی بلاکچین BixBcoin است نیز موفق خواهد بود.

همچنین این پروژه با Victory Games و Toto همکاری کرده است تا از BixBcoin به عنوان ارز درون بازی برای بازی‌ های تولید شده توسط این شرکت‌ ها استفاده شود. به طور خلاصه این امر نشان دهنده عزم و ساختار پروژه در جهت رشد در فضای بلاکچین است.

متابیکس: یک متاورس توسط BixBcoin

BixBcoin اخیراً از طریق توییتی اشاره کرد که متاورس خود را که متابیکس نامیده می شود به زودی راه اندازی خواهد نمود. این امر سر و صدایی در میان جامعه BixBcoin ایجاد کرد زیرا حرکت به سمت متاورس به معنای موفقیت و سود بیشتر برای جامعه است. در گذشته زمانی که متاورس راه اندازی می شد به خصوص توسط یک پروژه معتبر مانند BixBcoin ارزش این ارز دیجیتال به طور قابل توجهی افزایش می یابد.

به نظر می رسد آینده برای متابیکس روشن باشد و اگر تاریخ چیزی باشد که بتوان روی آن تکیه کرد تیم پروژه و جامعه با هم متابیکس را به سمت موفقیت و رهبری در این فضا سوق خواهند داد. به همین دلیل متاورس متابیکس چیزی است که باید به آن توجه نمود.

BIXBCOINBIXBCOIN
BIXBCOIN$۰.۰۰۰۰۰۹۲۹۰.۲۸۵۰۴۵۳۹۵۵۵ تومان