بازگشت استراتژیک بیکسبی کوین BixBcoin با ارتشی از ویژگی ها

بیکسبی کوین با استفاده از ویژگی‌ های جدید و جذاب در بلاکچین در حال بازگشت بزرگی است. این ارز دیجیتال همتا به همتا بر روی بلاکچین ساخته شده است و بیش از یک سال است که در حال بهره برداری می باشد. این پروژه مدت زیادی پس از راه اندازی در مارس 2020 موفق شد و طی چند ماه به چندین رکورد جدید در تاریخ دست یافت. دارایی دیجیتال راهی ایمن و کارآمد برای انجام تراکنش ها بدون محدودیت در اختیار کاربران قرار می دهد.

بلاکچین BIXB به عنوان ستون فقرات بیکسبی کوین عمل می کند و ساختاری قوی برای تکیه بر آن فراهم می نماید. این ویژگی یکی از پروژه‌ های برتر در فضای ارز دیجیتال مانند بیت‌ کوین و اتریوم است که هر دو توکن‌ های بومی خود را با زیرساختی خوش ساخت پشتیبان می‌ کنند. با توجه به این موضوع بیکسبی کوین خود را به عنوان یک سرویس مالی چند پلتفرمی به بازار معرفی کرده بود که نویدهای زیادی برای آینده داشت.

بهترین ویژگی بیکسبی کوین چیست؟

بیکسبی کوین که توسط MRM Group یک نهاد غیرمتمرکز تأسیس شد دارای یک تیم توزیع شده می باشد که در سراسر جهان پخش شده است. این امر به اطمینان از استقلال و ایمنی اکوسیستم بیکسبی کوین با اعضای تیم خود در کشورهای مختلف کمک می کند.

کدهای منبع بلاکچین BIXB منبع باز هستند و به این ترتیب برای هر طرف علاقه‌ مندی برای مشاهده در GitHub در دسترس هستند و به عنوان یکی از پروژه های بسیار شفاف در فضای ارزهای دیجیتال در نظر گرفته می شود.

بیکسبی کوین همچنین دارای کارمزدهای پایین تراکنش در کیف پول ها، صرافی ها و همه پلتفرم های پشتیبانی شده خود است و شهرت خود را به عنوان یک ارز دیجیتال مقرون به صرفه تضمین می کند.

بیکسبی کوین پس از راه اندازی، نقشه راه و وایت پیپر خود را برای آینده منتشر کرده بود که تیم را در سفر خود در فضای ارز دیجیتال راهنمایی می کند. تیم بیکسبی کوین با به‌ روزرسانی‌ های مکرر، نداشتن سابقه باگ در برنامه‌ ها و سیستم‌ هایش، فهرست شدن و ارجاع در چندین وب‌ سایت معتبر و مهمتر از همه پاسخگو بودن به جامعه خود در عین حفظ حرفه‌ ای بودن، خود را در این زمینه ثابت کرد.

کسب درآمد با بیکسبی کوین

بیکسبی کوین به دارندگان خود چیزی بیش از وعده آینده سودآور ارائه می دهد. برای کاربران کسب درآمد با کوین های خود هرگز آسان تر نبوده است. بیکسبی کوین اولین سیستم وام دهی غیرمتمرکز خود را به نام Loanypto در سال گذشته راه اندازی کرده است. ویژگی این پلتفرم امن دارای یک طراحی خلاقانه و رابط کاربر پسند است که به دارندگان BixB اجازه می‌دهد تا وام‌ های خود را با نرخ بهره پایین تضمین کنند.

همچنین هنگامی که دارندگان بیکسبی کوین وام می گیرند وثیقه ای که ارائه می دهند بی استفاده نمی ماند. وثیقه کاربر می تواند تا 5% APY دریافت کند و زمانی که قیمت توکن بالا می رود سود وام گیرنده نیز افزایش می یابد.

بیکسبی کوین همچنین دارندگان خود را با استفاده از رویدادهای کسب درآمد تشویق می کند. یکی از نمونه های آن طرح سرمایه گذاری هابیت است. این طرح برای دارندگان بیکسبی کوین که در پنل شرکت می‌ کنند نرخ بهره بالای 60.60% ارائه می‌ کند اگرچه در طرح تشویقی فقط 90 روز اجرا می‌ شود.

واحد پول بازی های آنلاین

بیکسبی کوین قدرت نقدینگی خود را با ورود به حوزه بازی افزایش داده است. این پروژه اخیراً اعلام کرد که دارایی دیجیتال توسط دو وب سایت ارائه دهنده بازی پیشرو "Victory Games" و "Toto" پذیرفته شده است.

بیکسبی کوین به عنوان یک ارز درون بازی در میان هزاران بازی ارائه شده توسط این شرکت ها عمل می کند و آن را به یک دارایی ارزشمند در دنیای بازی تبدیل می نماید. با بیکسبی کوین گیمرها می توانند با انجام بازی های مورد علاقه خود در این پلتفرم ها درآمد کسب نمایند.

توکن BixB

توکن BixB اخیراً در بازار چند بازدید داشته است اما این توکن خود را در بازار حفظ کرده است. این دارایی دیجیتال با قیمت 25 دلار راه اندازی شده بود. با این حال پامپ های متعدد در بازار شاهد رشد بیش از 10 برابری توکن بودند و به بالاترین حد خود یعنی 260 دلار رسید. از آن زمان قیمت دوباره کاهش یافته و بیشتر ارزش خود را در بازار از دست داده است. زمانی که بازار نزول می کند سرمایه گذاری در پروژه های قوی با بلاکچین پایه ای قوی بسیار مهم است.

BixBcoin در Hotbit، Coinsbit و صرافی BixB فهرست شده است جایی که علاوه بر جفت ارزهای فیا با هر دو جفت تتر و بیت کوین معامله می‌ کند.

BIXBCOINBIXBCOIN
BIXBCOIN$۰.۰۰۰۰۰۹۲۹۰.۲۸۳۲۷۰۵۷۰۶۵۸ تومان