بیکسبی کوین: بلاکچین چگونه در حال تغییر امور مالی است؟

بسیاری از مردم بلاکچین و ارز دیجیتال را به دلایل خوبی با امور مالی مرتبط می دانند. ارز دیجیتال با ارائه روشی غیرمتمرکز برای انجام تراکنش های فرامرزی با کارمزدهای بسیار پایین انقلابی در امور مالی ایجاد نموده است.

بیت کوین اولین موفقیت ارز دیجیتال بود و راه را برای رشد صنعت بلاکچین هموار کرد. این امر منجر به بلاکچین ها و مفاهیم جدیدی مانند امور مالی غیرمتمرکز شده است که توجه کاربران اصلی را به خود جلب کرده است.

مشکلات مستند بیت کوین با زمان تایید کند و کارمزد تراکنش های بالا باعث شده است که چندین بلاکچین جدید به دنبال سهم قابل توجهی در بازار ارزهای دیجیتال باشند. یکی از این موارد بیکسبی کوین BixBcoin است.

بیکسبی کوین یک ارز دیجیتال همتا به همتا

بیکسبی کوین BIXB یک ارز دیجیتال همتا به همتا است که قصد دارد پذیرش ارز دیجیتال را تقویت کند و پرداخت‌ های بین‌ مرزی را ساده نماید. این رمزارز بر روی بلاکچین BIXB ساخته شده است که اجماع اثبات کار مورد استفاده توسط بیت کوین و اتریوم را جهت ایمن سازی شبکه هایشان به کار می گیرد.

بیکسبی کوین یک پروتکل بلاکچین چند پلتفرمی است و از هزینه های کم تراکنش و زمان تایید سریع پشتیبانی می کند. تمام تراکنش های انجام شده در بلاکچین BIXB در یک دفتر کل توزیع شده ثبت می شود و از طریق کاوشگر بلاکچین بومی آن ردیابی می گردد.

اکوسیستم بیکسبی کوین همچنین از چندین محصول تشکیل شده است که برای کمک به کاربران در بهینه سازی تجربه ارز دیجیتال خود توسعه یافته اند. به عنوان مثال کیف پول BIXB یک کیف پول غیر حضانت است که برای دستگاه های اندروید، ویندوز، وب و لینوکس در دسترس می باشد.

بیکسبی کوین Loanypto را در اکوسیستم خود معرفی می کند

بیکسبی کوین سیستم وام دهی غیرمتمرکز خود را در اواخر سال 2020 به نام Loanypto معرفی نمود که وام های کم بهره را به دارندگان BIXB ارائه می کند. به گفته بیکسبی کوین ایده این است که سیستم وام دهی مرسوم را غیرمتمرکز نماید.

Loanypto به کاربران بسته های مختلفی را در یک سیستم خودکار با بهره متوسط ​​5٪ APY در وثیقه آنها ارائه می دهد. پلتفرم وام دهی بر روی بلاکچین Bixb ساخته شده است و از معماری و امنیت بسیار مقیاس پذیری استفاده می کند.

BIXB در Coinsbit، BIXB و Hotbit موجود است. به دلیل موقعیت صرافی در بازار ارز دیجیتال فهرست بندی در هات‌ بیت یک فهرست بزرگ است. BIXB همچنین یک طرح تشویقی رسمی قفل 90 روزه را در هات بیت راه اندازی نموده است. این برنامه شبیه به شرط بندی است و شرکت کنندگان می توانند کوین های BIXB خود را با نرخ سالانه 60.6٪ APY قفل کنند.

BIXB همچنین در دو پلتفرم بازی ارز دیجیتال Victory Games و Toto پذیرفته شده است. این وب سایت ها دارای مجموعه بزرگی از بازی ها هستند و راه هایی را برای کسب درآمد در حین بازی در اختیار کاربران قرار می دهند. BIXB نقشه راه گسترده ای دارد و قصد دارد محصولات بیشتری را در ماه های آینده عرضه کند. بیکسبی کوین شایستگی خود را در ساخت محصولات بلاکچین نشان داده است و باید دید که چگونه می‌ تواند عملکرد آن در صنعت بلاکچین جالب باشد.

BIXBCOINBIXBCOIN
BIXBCOIN$۰.۰۰۰۰۰۹۲۹۰.۲۹۵۳۲۰۰۲۰۰۹۱ تومان