معرفی و بررسی دستگاه ماینر انت ماینر S19 پرو پلاس Hyd (Bitmain Antminer S19+ Pro)

انت ماینر S19 پرو پلاس Hyd یکی از مورد انتظارترین ماینرهای بیت کوین در سال 2022 است. سازنده استانداردها را در مورد قابلیت های تجهیزات ماینینگ افزایش داده است. یک بار دیگر بیت مین وقتی صحبت از ماینر هیبریدی S19 Pro به میان آمد ناامید نشد. این ماینر با حداکثر هش 198 Th و مصرف برق 5445 وات عرضه می شود.

درباره طراحی و مشخصات انت ماینر S19 پرو پلاس Hyd

به نظر می رسد که بیت مین تغییرات لازم را برای این ماینر انجام داده است. ماینر به لطف سیستم خنک کننده آب موجود در نوع خود بی نظیر است. این بدان معناست که هیچ سیم برهنه ای از این سر به سر دیگر نمی رود.

این ماینر همچنین طراحی متفاوتی نسبت به سایر ماینرهای بیت مین و یا بیت کوین دارد. این یک طراحی جدید شیک است که ماینر را برای استخراج در مقیاس بزرگ عالی می کند. چندین کوین قابل استخراج وجود دارد که بیت کوین سودآورترین آنهاست.

سایر کوین های استخراج شده عبارتند از Acoin، Curecoin، BitcoinCash، Terracoin و... . شما می توانید در مجموع بیش از 30 کوین را با این دستگاه استخراج کنید. تاریخ انتشار این دستگاه می 2022 است.

با این ماینر می توانید به چندین استخر ماینینگ بپیوندید. این استخرهای استخراج عبارتند از AntPool، NiceHash، Poolin، SlushPool و ViaBTC. توصیه می کنیم برای افزایش قدرت استخراج خود به یک استخر ماینینگ بپیوندید.

الگوریتم

به عنوان یک ماینر بیت کوین این ماینر از الگوریتم SHA-256 استفاده می کند. این تنها الگوریتم هش است که هیچ آسیب پذیری شناخته شده ای ندارد. همچنین این الگوریتم یک تابع یک طرفه است که در محاسبه سریع و مقاوم در برابر تصاویر قبلی است.

این یکی از الگوریتم‌ هایی است که NIST به لطف دیوارهای امنیتی آن توصیه می‌ کند. همچنین برای ایجاد و مدیریت آدرس ها شناخته شده است. بنابراین شبکه بلاکچین را تقویت می کند.

این الگوریتم ایمن تر است و خلاصه جامع تری نسبت به بسیاری از الگوریتم ها ایجاد می کند. این بدان معناست که یک حمله بی رحمانه سال ها طول می کشد تا این الگوریتم را شکست دهد. به زبان ساده یکی از بهترین الگوریتم‌ های هش ارز دیجیتال است.

کارآیی

به لطف قدرت آن بازدهی 0.28j/Gh دارد. همچنین این ماینر دارای پانچ است زیرا حداکثر ظرفیت آن 5445 وات است. قدرت بالا همگام سازی با الگوریتم SHA-256 را ایمن تر و استفاده را آسان تر می کند.

این دستگاه با حداکثر ولتاژ 12 ولت عرضه می شود و از رابط اترنت استفاده می کند. به لطف قدرت بالا شما یک ماینر عالی دارید که می تواند ساعت ها به طور مداوم استخراج کند. این یکی از کارآمدترین ماینرهای بیت کوینی است که بازار ارائه نموده است.

هش ریت

با حداکثر هش 198 Th این یک تغییر دهنده بازی برای استخراج بیت کوین است. هیچ ماینر بیت کوین دیگری با نرخ هش بالاتر وجود ندارد. هش ریت بالا به معنای قدرت محاسباتی بیشتر است که تأیید تراکنش ها را سریع می نماید.

هیچ ماینر دیگری مبتنی بر SHA-256 با هش بالاتر از 198 Th وجود ندارد. نزدیکترین ماینر S19 XP می باشد که دارای 140 Th است و هنوز در بازار موجود نیست.

رطوبت، دما و سطح سر و صدا

هیچ فنی وجود ندارد زیرا ماینر از سیستم خنک کننده آب استفاده می کند. همچنین یک تغییر دهنده بازی است زیرا هیچ ماینر دیگری این واحد ماینینگ را ندارد.

سودآوری

بر اساس برآورد بازار یعنی فعلی اوایل سال 2022 این ماینر روزانه 18 دلار سود خواهد داشت.

مشخصات و ویژگی های انت ماینر S19 پرو پلاس

 • سازنده: Bitmain
 • مدل :Antminer S19 Pro+ Hyd (198th)
 • انتشار: می 2022
 • کوین برتر: بیت کوین
 • اندازه: 410x 209x 196 میلی متر
 • وزن: 17500 گرم
 • سطح نویز: 50db
 • توان: 3200 وات
 • ولتاژ: 12 ولت
 • رابط: اترنت
 • دما: 5 تا 40 درجه سانتی گراد
 • رطوبت: 5٪ - 95٪