بیت کوین پایین‌ ترین سطح خود را در سال 2022 به ثبت می‌ رساند

اکنون پیش ‌بینی ترجیحی معامله‌ گران برای قیمت بیت‌ کوین زیر 30000 دلار است که در این هفته کاهشی نخواهد داشت.

بیت کوین در 9 مه در حالی که بازارهای ارز دیجیتال پیش از افتتاح وال استریت به فروش خود ادامه می دادند یک رکورد قیمت پایین برای سال 2022 ثبت کرد.

undefined

قیمت بیت کوین زیر 36700 دلار کاهش می یابد

داده‌ های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نزول را برای BTC/USD تأیید کردند که در Bitstamp به 32637 دلار رسید.

با آخرین قسط از یک رشته زیان در ماه مه این جفت ارز در زمان نگارش مقاله به معامله زیر 33000 دلار ادامه داد و ضرر هفتگی اکنون 15 درصد است.

میشائل ون دی پوپ یکی از همکاران کوین تلگراف در یکی از چندین پست آن روز به دنبال کنندگان توییتر گفت: بیت کوین در اینجا به پایین ترین سطح می رسد. احتمالاً نقدینگی بعدی است.

در میان این هفته دیلن لیکلر وجود دارد که قیمت واقعی بیت کوین مجموع آخرین حرکت هر کوین را به عنوان یک هدف احتمالی شناسایی کرد.

او در تاریخ 9 مه یک موضوع توییتری را با بیان این موضوع آغاز نمود: کاهش بیت کوین به قیمت واقعی آن یعنی میانگین بر اساس هزینه‌ های زنجیره‌ ای کاملاً ممکن است و با پایین‌ ترین بازارهای قبلی در چرخه‌ های نزولی بازار سازگار بوده است.

قیمت واقعی در حال حاضر 24.3 هزار دلار است.

بیت کوین در حوالی پایین ترین سطح سال 2022 حمایت هایی را تجربه نمود و تا کنون از آزمون مجدد عمیق تر سطوحی که از سال گذشته مشاهده نشده بود اجتناب شده است.

در همین حال تحلیلگران صرافی بزرگ Bitfinex در نظرات خصوصی به کوین تلگراف گفتند: ما شاهد فروش مجدد در بیت کوین و بازار گسترده تر توکن های دیجیتال بوده ایم زیرا چشم انداز افزایش نرخ بهره و محیط اقتصادی رو به وخامت همچنان بر دارایی های ریسک تأثیر می گذارد.

LUNA در بین گروه آلتکوین برجسته است

در میان فروش سریع آلت کوین ها نیز شروع به از دست دادن ارزش قابل توجهی کردند.

undefined

اتر برای اولین بار از 24 فوریه به کمتر از 2400 دلار معامله شد که 7 درصد کاهش در روز را داشت که مطابق با اکثریت ده ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار بود.

بیشترین زیان هفتگی در بین ده کشور برتر متعلق به لونا Terra (LUNA) است که به دلیل بحث و جدل در مورد استیبل کوین TerraUSD (UST) خود 27 درصد کاهش یافت.

undefined
بیت کوینبیت کوین
بیت کوین$۲۰,۰۳۱۶۳۶,۱۴۵,۰۸۳ تومان