بیت کوین کش عملکرد ضعیفی دارد. آیا قیمت BCH می تواند افزایش یابد؟

بیت کوین کش نسخه فورکی بیت کوین است که تراکنش های سریعتری را با هزینه کمتر ارائه می دهد و فقط برای معاملات کوچک مناسب است. در سال 2017 بیت کوین به دو ارز دیجیتال تقسیم شد: بیت کوین SV و بیت کوین کش. هدف اصلی از ایجاد رمزارز جدید به دست آوردن سوابق تراکنش های بیشتر در یک بلاک واحد است که تنها با بلاک های با اندازه بزرگتر امکان پذیر است. بعداً در سال 2018 بیت کوین کش نیز در بیت کوین کش ABC فورک شد. در واقع BCH نسخه بهبودیافته BTC با ویژگی های فنی مشابه و همان تعداد عرضه کوین یعنی21 میلیون است.

بیت کوین کش یک سیستم بلاکچین دفتر کل توزیع شده غیرمتمرکز است که اجازه دخالت شخص ثالث در فرآیند تراکنش را نمی دهد. شفاف است و تمام تراکنش‌ های بین فرستنده و گیرنده را ردیابی می‌ کند و احتمال کلاهبرداری مالی و یا حملات مخرب را از بین می‌ برد. تنها تفاوت هزینه تراکنش کمتر و زمان بلاک سریعتر از بیت کوین است.

این یک الگوریتم هش متفاوت دارد که احتمال شکست تراکنش را کاهش می دهد. می تواند به طور متوسط 116 تراکنش در ثانیه را پردازش کند در حالی که بیت کوین تنها هفت تراکنش در ثانیه را انجام می دهد. در واقع بیت کوین کش دارایی مانند بیت کوین با ارزش بازار مشابه است اما به اندازه بیت کوین محبوب نیست. این روش بهتری برای معامله بدون مرز است به خصوص برای خرده فروشان. کارشناسان همیشه بیت کوین را به BCH برای تراکنش های بزرگتر مانند تجهیزات، خانه، خودرو ترجیح می دهند.

با این حال در سال 2017 حامیان BCH به دو بخش تقسیم شدند. از یک طرف حامیان می خواستند از آن به عنوان رسانه ای برای معاملات استفاده کنند و از طرف دیگر برخی می خواستند آن را به عنوان یک دارایی ذخیره نمایند. پیش‌ بینی قیمت BCH ما را بخوانید تا نحوه رشد قیمت در بلند مدت را بررسی کنید.

undefined

در زمان نوشتن این مقاله BCH حدود 136.13 دلار معامله می شود. نمودار روزانه BCH به نظر نزولی است و 180 دلار به عنوان یک سطح مقاومت قوی عمل خواهد کرد. MACD و RSI نزولی هستند. کندل ها در اطراف خط پایه BB قرار دارند. بنابراین ما فکر می کنیم که زمان مناسبی جهت سرمایه گذاری در بیت کوین کش برای کوتاه مدت نیست.

undefined

BCH در نمودار هفتگی روند نزولی داشته است. از آخرین هفته نوامبر کندل ها در محدوده پایین Bollinger Band در حال شکل گیری هستند. این نشان می دهد که زمان سرمایه گذاری بلندمدت نیست. بیت کوین کش یک نسخه فورک شده بیت کوین است. و در آخر اینکه آینده این کوین به پذیرش بازار بستگی دارد.

بیت کوین کشبیت کوین کش
بیت کوین کش$۲۰۶.۴۷۱۰,۲۸۲,۴۲۲ تومان