بهترین کوین های جدید برای خرید در ماه فوریه که می توانند 100 برابر در سال جاری رشد کنند

چیزی که در مورد ارز دیجیتال وجود دارد این است که می توان یک شبه ثروت به دست آورد. ما این را سال گذشته دیدیم و دوباره در سال 2022 خواهیم دید. در اینجا یک معیار برای انتخاب پروژه های امیدوارکننده وجود دارد:

  • همیشه مطمئن شوید که کوین توسط اصول بنیادی بسیار مناسب پشتیبانی می شود و نه فقط توسط اخبار داغ و هیاهو.
  • ترجیحاً کوین هایی را دریافت کنید که هنوز در برخی از صرافی‌ های پیشرو در جهان فهرست نشده‌ اند.
  • در نهایت هیاهو و هیجان اطراف آن پروژه ها را دنبال کنید تا ببینید که آیا واقعی هستند یا خیر.

پس از یک ژانویه غم انگیز برای سرمایه گذاران ارز دیجیتال امیدی وجود دارد. در اینجا دو پروژه داغ برای خرید در ماه فوریه موجود است.

سینتتیکس Synthetix (SNX)

سینتتیکس (SNX) یک پروتکل DeFi مبتنی بر اتریوم می باشد که برای ارائه ویژگی های بانکداری خودکار طراحی شده است. این پلتفرم از قراردادهای هوشمند استفاده می کند. با این حال چیزی که سینتتیکس را به چنین پروژه عالی تبدیل می کند این است که می تواند مجموعه ای از دارایی های دیجیتال مصنوعی را منتشر نماید که قابل معامله و ذخیره در بلاکچین هستند.

undefined

سینتتیکس بیشتر شبیه مشتقات مبتنی بر دارایی های دنیای واقعی مانند سهام است. بنابراین شما می توانید با استفاده از فناوری پیشرفته بلاکچین طیف گسترده ای از بازارهای مالی را معامله کنید. در حال حاضر سینتتیکس یکی از جالب ترین و خلاقانه ترین پروژه های موجود در بازار است.

پالس Pulse X

پالس X یک فورک یونی سواپ است که برای ارائه نقدینگی کافی به کاربران پالس چین و تجربه معامله عالی طراحی شده است. مهم است که توجه داشته باشید که هر دو پالس X و پالس چین پروژه‌ های در دست توسعه هستند.

امیدواریم که هر دو به طور همزمان در حال اجرا باشند اما ما انتظار داریم که PulseChain Mainnet عملیات خود را در این ماه و یا اوایل مارس آغاز کند. همچنین در حال حاضر علاقه زیادی به این پروژه ها وجود دارد و به نظر می رسد آنها پتانسیل مناسبی برای بازدهی باورنکردنی داشته باشند.

سینتِتیکسسینتِتیکس
سینتِتیکس$۲.۶۱۸۰,۲۳۱ تومان