لیستی از بهترین میم کوین ها برای خرید در مارس 2022

محبوبیت صنعت ارزدیجیتال در چند سال اخیر رو به افزایش بوده است. با تمام سودهایی که هزاران نفر توانستند به دست آورند جای تعجب نیست که تعداد سرمایه گذاران هر روز افزایش می یابد.

اگرچه هیچ پیش‌ بینی وجود ندارد که بتواند به طور قطعی به شما بگوید که کدام کوین به موفقیت دست می‌ یابد و یا کدام یک شکست می‌ خورد اما هنوز دستورالعمل‌ هایی وجود دارد که سرمایه‌ گذاران می‌ توانند از آنها برای حرکت در بازار استفاده کنند.

اخیراً میم کوین ها رایج شده اند. اولین مورد نه سال پیش اختراع شد و موارد جدید همچنان در حال ظهور هستند. برای اینکه به شما کمک کنیم تا با کوین های جدیدی که می توانید انتخاب کنید آشنا شوید لیستی از بهترین میم کوین ها برای سال 2022 را در این مقاله آورده ایم.

بهترین میم کوین ها در سال 2022

در حال حاضر بیش از 200 میم کوین برای معامله در دسترس است و اگر در معامله ارز دیجیتال تازه کار هستید انتخاب بهترین آنها می تواند دشوار باشد. طبق تحقیقات انجام شده توسط وبسایت analyticsinsigh دریافت شده است که:

دوج کوین (Dogecoin): ما نمی‌ توانیم لیست خود را به روش دیگری جز ذکر اولین میم کوین یعنی دوج کوین شروع کنیم. دوج کوین کوین پیشرو بود که انقلاب کوچکی را در دنیای ارزهای دیجیتال آغاز نمود. این کوین به عنوان یک آزمایش در سال 2013 راه اندازی شد. دلیل اینکه لوگوی سگ روی آن قرار دارد این است که جکسون پالمر متوجه شد که بیشتر مردم سگ ها را دوست دارند و به راحتی می تواند محبوبیت آن را به ارمغان بیاورد. ارزش دوج کوین در حال افزایش است به همین دلیل است که اکثر سرمایه گذاران آن را برای سرمایه گذاری انتخاب می کنند و در لحظه نگارش این مقاله ارزش آن 0.13 دلار می باشد. انتظار می‌ رود که ارزش آن تا سال 2030 به 0.98 دلار افزایش یابد. به همین دلیل است که سرمایه‌ گذاری در حالی که قیمت آن پایین است ایده خوبی است بنابراین می‌ توانید در آینده نزدیک سودهای مناسبی را انتظار داشته باشید.

شیبا اینو (Shiba Inu): از زمانی که دوج کوین در بازار ظاهر شد توسعه دهندگان بر روی دستیابی به موفقیت بیشتر کار می کردند. یکی از این کوین ها که توانست به موفقیت خود نزدیک شود شیبا اینو است که دو سال پیش در بازار ظاهر شد. به گفته کارشناسان اگر تصمیم به سرمایه گذاری در یک میم کوین دارید شیبا اینو یکی از بهترین انتخاب ها است. جامعه ای که از آن پشتیبانی می کند بسیار درگیر است بنابراین می توانید همیشه بر روی محبوبیت آن حساب کنید. در حال حاضر ارزش آن 0.00002595 دلار می باشد و پیش بینی می شود که ارزش آن تا سال 2030 به 0.00016922 دلار برسد.

دوج ایلان مارس (Dogelon Mars): علاقه مندان به رمزارز میم کوین دوج ایلان مارس را بسیار جالب می دانند. دلیل محبوبیت آن ایلان ماسک می باشد که در دنیای ارزهای دیجیتال سروصدا زیادی به پا کرده است. لحظه ای که او در مورد هر یک از کوین ها نظر می دهد یا بهتر است بگوییم توییت می کند می توانید مطمئن باشید که ارزش آن کوین افزایش می یابد. با موفقیت او با این کوین فقط می توانیم امیدوار باشیم که ماموریت سفر او به مریخ نیز به همان اندازه موفق باشد. ارزش آن در همین لحظه 0.0000008324 دلار می باشد اما انتظار می رود تا سال 2030 به 0.40 دلار افزایش یابد.

دوج دش (Doge Dash): بیماری همه گیر نه تنها نحوه کار و عملکرد ما بلکه نحوه گذراندن اوقات فراغت ما را نیز تغییر داد. مردم بازی‌ها را بیشتر شروع کرده‌ اند و آن را به اصلی‌ ترین انحراف خود از واقعیت غم‌ انگیز تبدیل نموده اند. شاید به همین دلیل است که دوج دش امروزه بسیار محبوب شده است. این کوین دکمه نوستالژی را در همه ما که شیفته بازی های سونیک و ماریو شده ایم می زند. قیمت فعلی آن 0.000245 دلار می باشد اما تا سال 2030 به 0007 دلار خواهد رسید.

لوزر کوین (Loser Coin): داستان پشت لوزر کوین بسیار جالب است. این کوین توسط یک مرد خانواده ساخته شد که 60 ساعت در هفته کار می کرد تا بتواند مخارج خانواده خود را تامین کند. او همه چیز خود را برای ایجاد این کوین سرمایه‌ گذاری نمود و اکنون می‌ خواهد همه بازنده‌ ها را در سراسر جهان متحد کند تا نشان دهد که چگونه این کوین می‌ تواند به اصطلاح بچرخد. اکنون فرصتی عالی برای همه علاقمندان به ثروت اندوزی جهت پیوستن به جامعه بازنده های آماده برای موفقیت است. ارزش فعلی آن 0.0000486 دلار می باشد اما ارزش آن تا 0001 دلار افزایش خواهد یافت.

توجه به این نکته مهم است که بازار ارزهای دیجیتال بسیار بی ثبات هستند و سرمایه گذاری شما همواره در معرض خطر می باشد.

اینها بهترین میم کوین ها برای سال 2022 بودند که در حال حاضر بسیار امیدوارکننده هستند و به گفته کارشناسان آینده روشنی در پیش رو دارند. با این حال هر پیش‌ بینی را باید با اندکی احتیاط در نظر گرفت زیرا همه ما دیده‌ ایم که چقدر سریع همه چیز می‌ تواند تغییر کند. انواع عوامل می توانند بر بازار ارز دیجیتال تأثیر بگذارند و بر قیمت توکن ها و کوین ها اثر بگذارند.

دوج کویندوج کوین
دوج کوین$۰.۰۹۰۳۱۴۲,۷۷۱.۱ تومان
شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۲۴۶۰.۳۸۲۳۱۰۶۱۶۶۳۷ تومان
Dogelon MarsDogelon Mars
Dogelon Mars$۰.۰۰۰۰۰۰۵۱۲۱۵۷۰.۰۱۵۷۱۴۵۳۱۱۷۹ تومان
Doge DashDoge Dash
Doge Dash$۰.۰۰۰۱۳۷۸۸۴.۲۳ تومان
Loser CoinLoser Coin
Loser Coin$۰.۰۰۰۰۲۵۶۴۰.۷۸۶۷۱۳۰۱۸۵۰۵ تومان