بنیاد بم BEM و توکن آن BEMT چیست؟ نگاهی به مقاله سفید این رمزارز

بنیاد بم BEM بنیادی متشکل از متخصصان بلاکچین در بازاریابی و ایجاد بازار می باشد.

توکن BEMT

نام توکن ارائه شده توسط بنیاد BEM توکن BEMT می باشد که به جای پول برای شرکت کنندگان در تمامی طرح های کارآفرینی و ایجاد شغل و تمامی برنامه های طراحی شده توسط بنیاد استفاده می شود.

BEMT مخفف چیست؟

BEMT مخفف "Best Economic Money Token" یعنی بهترین رمز پول اقتصادی است.

بلاکچین BEMT

BEMT توکنی است که بر روی بلاکچین ترون راه اندازی شد. BEMT یک توکن TRC20 می باشد. BEMT تمام ویژگی های TRX را به ارث برده که قابل توجه ترین آنها سرعت بالای تراکنش و هزینه تراکنش پایین است.

خط مشی توزیع توکن

بنیاد BEM 2 دوره زمانی را برای توزیع توکن های BEMT در بازارها در نظر گرفته است.

قیمت گذاری توکن

بنیاد BEM توکن ها را با توجه به ارزش، سرمایه اولیه، مخارج و تامین مالی مورد نیاز برای پروژه های آینده و البته با توجه به سیاست های حمایتی خود قیمت گذاری می کند.

سیاست سوزاندن توکن

بنیاد بم 50,000,000 توکن BEMT تولید کرده است اما این تعداد نهایی نخواهد بود.

پس از اتمام دوره فروش اصلی توکن‌ هایی که در بازارها ارائه نشده‌ اند توسط یک قرارداد هوشمند bemdefi.io به منظور مدیریت قیمت‌ ها و افزایش ارزش توکن‌ های فروخته شده سوزانده می‌ شوند.

سازندگان BEMT چه کسانی هستند و چه کسی بنیاد بم را مدیریت می کند؟

در دنیای بلاکچین و به ویژه در مورد ارزهای دیجیتال اولین اصل حفاظت از هویت و اسرار دارایی‌ ها و موجودی‌ ها با هدف محافظت از منافع افراد در برابر هرگونه خطر است.

فعالیت های بنیاد بم بیشتر بر کارآفرینی و ایجاد شغل متمرکز است و هویت سازندگان توکن ها باید پنهان بماند تا از منافع شرکت کنندگان و سرمایه گذاران محافظت شود و پروژه ها از هر گونه خطری در امان بمانند. هویت سازندگان BEMT رسما فاش نشده است و کافی است بدانید که آنها متخصص بازارها و فناوری بلاکچین هستند و در چندین پروژه موفق دیگر شرکت کرده اند که به دلیل خطر تداخل با سایر پروژه ها یا ارزهای دیجیتال نمی توان نام آنها را فاش نمود. اعتبار یک توکن با توجه به نوع فعالیت، پیشرفت و گسترش برنامه ها، برنامه های آتی و رعایت آنها مشخص می شود. بنیاد بم یک سازمان خودکفا است که به هیچ کشور، ایالت، سازمان و یا فردی از هر نوعی متکی نیست. تمام پروژه های بم ابتدا توسط سرمایه گذاری های اولیه اعضا و سپس با فروش BEMT تامین می شود. این فرآیند ارزش ذاتی پایه و توکن را بسیار بالا می برد زیرا افزایش ارزش این توکن به تلاش هایی بستگی دارد که جهت ارزشمندتر کردن آن و نه برای هیچ شخص یا برنامه خاصی انجام می گردد. توسعه دهندگان و اعضای بنیادی که مایل به مالکیت BEMT هستند باید آن را از پروژه ها و یا صرافی ها با همان قیمت های مصوب خریداری کنند و هیچ BEMT نباید برای افراد و یا مدیران خاص کنار گذاشته شود. تمام توزیع های پلتفرم های شغلی توسط قراردادهای هوشمند و پروژه های DEFI مدیریت خواهند شد و تمامی پروژه ها از نوع متن باز خواهند بود.

اهداف بنیاد بم

  • تهیه زمینه های شغلی مناسب و ایمن در سیستم های بلاکچین.
  • ایجاد پلتفرم های مختلف توسط فناوری قراردادهای هوشمند با هدف توانمندسازی شرکت کنندگان و طرفداران برای کسب درآمد در سیستم های بلاکچین توسط BEMT.
  • ثبات فضای کاری، انواع مشاغل سالم، ایمنی پروژه از نظر جلوگیری از تغییر سیاست های کاری، ایمنی در پرداخت ها و واریز کمیسیون ها، حفاظت از سرمایه گذاری شرکت کنندگان و ارزش و دارایی دارندگان.

هدف ایجاد BEMT

ایجاد واحد ارزی ویژه برای پروژه ها تا مشارکت کنندگان و دارندگان با کار در پروژه ها و همچنین از افزایش ارزش ارز بر اساس گسترش بازار که تا حدودی مسئولیت آن را بر عهده دارند کسب درآمد کنند. در واقع بنیاد بم قصد دارد با BEMT فضایی ایجاد کند که به افراد علاقه مند به مشارکت و کسب درآمد از پلتفرم های مختلف شغلی اطمینان دهد که پروژه ها کاملاً ایمن و قابل اعتماد هستند.

BEMT چه مشکلاتی را حل می نماید؟

در پروژه‌های چند سطحی که در آن کمیسیون باید بین افراد زیادی توزیع شود و به‌ ویژه در پروژه‌ هایی که تعداد جذب مشارکت‌ کنندگان و سطوح توزیع کمیسیون بسیار زیاد است، مالک پلتفرم معمولاً به دلیل قوانین بلاکچین با مشکلات اصلی روبرو می‌ شود از جمله:

  • انتقال نود محدود برای محاسبه کمیسیون هر فرد.
  • هزینه های معاملاتی بسیار بالا. آنقدر بالاست که خود بلاکچین تراکنش های پلتفرم داده شده را متوقف می کند.

در اکثر پلتفرم ها محاسبات و پرداخت پورسانت در ابتدا با مشکلی مواجه نمی شود زیرا تعداد شرکت کنندگان کم است. اما به محض اینکه پروژه گسترش می‌ یابد و درست زمانی که مردم می‌ خواهند نتایج تلاش‌ های خود را ببینند محاسبات شکست می‌ خورد و کمیسیون‌ ها یا توسط بلاکچین مسدود می‌شوند و یا صاحب پلتفرم هیچ سود اقتصادی برای پرداخت کمیسیون‌ ها به دست نمی‌آورد به طوری که پلتفرم در نهایت با شکست مواجه می‌ شود.

در قراردادهای هوشمند راهی برای تغییر و یا اصلاح وجود ندارد و حتی اگر تعاریف متغیر باشند نمی توانند این مشکل را حل کنند زیرا راه حل تنها در دست تیم سازنده BEMT است. در واقع BEMT با موفقیت مشکلات سطوح نامحدود و استخرهای متراکم راه اندازی را حل کرده است که منجر به ایجاد پلتفرم های شغلی پایداری شده است که هرگز شکست نمی خورند و یا خطر یا تهدیدی علیه منافع افراد ایجاد نمی کنند و به همه پلتفرم ها اجازه می دهد از نوع قرارداد هوشمند باشند.

فرصت شغلی در بلاکچین با توکن بم:

یکی از جذاب ترین مشاغل در جهان امروز کسب و کار بازاریابی شبکه ای است. این معامله همیشه طرفداران و مخاطبان زیادی در سراسر جهان داشته است. اگرچه در سیستم بلاکچین «بازاریابی شبکه ای» با همتای دنیای واقعی خود متفاوت است. در فضاهای واقعی بازاریابی شبکه ای همیشه حول محور یک محصول و یا یک خدمت است. در واقع آنها با شیوه فروش خاص خود محصولات را در بازارها و بین مشتریان توزیع می کنند.

اما در بلاکچین محصولات توکن‌ ها و یا ارزهای جدیدی هستند که به طور موقت با مزایا مسدود شده‌ اند. و برنامه های درآمدزایی برای بازدیدکنندگان، رهبران، مربیان و توسعه دهندگان آن پلتفرم های بازاریابی شبکه ای در نظر گرفته شده است.

یکی از محبوب ترین طرح های بازاریابی شبکه ای طرح باینری است که تمامی اعضای سازمان فروش ذینفع هستند و فروش در آن طرح برای آنها ذخیره می شود.

بنیاد بم با توکن BEMT امکان کار آزادانه در سراسر جهان را بدون هیچ گونه نگرانی در مورد هر گونه تغییری فراهم کرده است و اطمینان می دهد که هویت و اسرار مالی آنها ایمن باقی می ماند.

با مطالعه مقاله سفید پروژه بنیاد بم آگاهی بسیار خوبی در مورد طرح کسب درآمد نامحدود و البته استدلال های بالا به دست خواهید آورد.

مزایای خرید BEMT:

ارزش بیشتر رمزارزها تنها از طریق تقاضا، عرضه، فروش و خرید توسط دارندگان و سرمایه گذاران افزایش می یابد. استفاده از این رمزارزها و برنامه های آنها بیشتر محدود به ایده است و یا نیاز به زمان زیادی برای اجرا دارد. آنها صرفاً با مالکیت یک ایده رمزارز را بین مردم توزیع می کنند و قیمت آن را بالا می برند.

اما به غیر از فروش، خرید و نگهداری توسط دارندگان مانند سایر رمزارزها که طبیعتاً به آن ارزش بیشتری می‌ دهد BEMT ممکن است در حال حاضر نیز استفاده شود یعنی در داخل پلتفرم‌ های شغلی که افراد فقط می‌ توانند توسط BEMT شرکت کنند.

برنامه‌ های کسب درآمد نامحدود از قوانین پیشرفت پیروی می‌ کنند همانطور که سازمان فروش پلتفرم‌ ها رشد می‌ کند تقاضا برای BEMT نیز افزایش می‌ یابد و این تا زمانی ادامه می‌ یابد که رقم ششم اعشار توکن ارزشمند شود.

شرکت‌ کنندگان در پلتفرم‌ های بم با کار در پروژه‌ها BEMT‌ها را به دست آورده و در عین حال ارزش دلاری BEMT‌های خود را افزایش می‌ دهند.

مزایای استفاده از پلتفرم های بنیادی بم:

مهمترین مزیت ها به شرح زیر است:

پروژه هایی که بنیاد بم مالک و یا اسپانسر آنها باشد هرگز ضرر و کلاهبرداری نخواهد داشت و بنیاد بم به مشکل و یا مشکلات احتمالی رسیدگی می کند زیرا کوچکترین مشکل اعتبار BEMT را نیز مخدوش کرده و باعث افت ارزش آن می شود.

همکاری با بنیاد بم:

افرادی که ایده‌ های جذاب کارآفرینی بزرگ و تمایل به توسعه و گسترش استارت‌ آپ‌ های خود در فضای بلاکچین را دارند متوجه خواهند شد که بنیاد بم زیرساخت‌ های مورد نیاز برای فعالیت‌ های آنها را فراهم می‌ کند. تنظیم قراردادهای هوشمند آن استارت آپ ها و تامین اعتبار برای اجرای آنها از جمله خدمات ارائه شده توسط این بنیاد است.

خواسته های اساسی در شروع هر کسب و کار در سیستم بم، بنیاد بم زیرساخت های مورد نیاز را توسعه داده و در اختیار متقاضیان قرار می دهد. هر دارنده در سیستم بم ممکن است به یک ایده پرداز تبدیل شود و کسب و کار خود را در فضای بلاکچین راه اندازی نماید و در عین حال آن دارنده ممکن است نیازهای خود را در پلتفرم های بم دنبال کند. ارائه کسب و کار یا ایده های یک دارنده در سیستم بم نشانه قابل اعتماد بودن آن است. توسعه، اجرا و یا فراهم کردن زیرساخت های آن کسب و کار در تخصص بنیاد بم است.

پروژه ها قبل از اجرا جهت جلوگیری از ضرر مالی افراد و یا استفاده از آنها برای اهداف و پروژه های منفی مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند و ظرفیت های مالی متقاضیان به طور کامل بررسی می شود. توکن BEMT در چنین پروژه هایی استفاده خواهد شد که به عنوان شاخصی برای ایمنی پروژه و تضمین بقای آن است.

تمام ایده‌ ها و پروژه‌ هایی که به تیم تحقیق و توسعه ارسال می‌ شوند محرمانه هستند، هرگز فاش نشده و یا کپی نشده‌ اند.

بنیاد BEM و حفاظت از محیط زیست:

امروزه مردم در سراسر جهان برخی از عادات خود را تغییر داده اند و نسبت به حفاظت از محیط زیست حساس تر شده اند. با برخی تغییرات جزئی به صورت بسیار محدود احساس سرزندگی و شادابی بیشتری خواهید داشت و می توانید آن احساس را با دیگران به اشتراک بگذارید.

برخی از شرکت های بزرگتر سعی می کنند سیاست های خود را حول محور ایده های حفاظت از محیط زیست تنظیم کنند. شرکت های دوستدار محیط زیست گام های زیادی در جهت کاهش آلودگی هوا، توسعه مناظر، صرفه جویی در مصرف انرژی و حمایت از حیوانات و... برداشته اند.

بر خلاف ارزهای دیگر مانند بیت کوین و اتریوم بنیاد بم هیچ سخت افزار خاصی را برای استخراج توکن BEMT در نظر نگرفته است زیرا استخراج توسط ماشین های سخت افزاری به مقادیر زیادی انرژی الکتریکی نیاز دارد که به نوبه خود اثرات زیست محیطی شدیدی دارد.

بنیاد بم 1٪ از سود خالص سالانه خود را به انجمن های حفاظت از محیط زیست اختصاص می دهد.

برنامه های آینده

پلتفرم صرافی ارزهای دیجیتال:

بنیاد بم همواره به دنبال شناسایی و پیش‌ بینی فرصت‌ های عالی برای کارآفرینی و ایجاد زمینه‌ های اشتغال در حال توسعه است. یکی دیگر از برنامه های بنیاد بم ایجاد یک صرافی ارز دیجیتال با هدف ارائه خدمات تراکنش دارایی های دیجیتال به مشتریان خود در سراسر جهان طبق قوانین مربوطه است. صرافی ایجاد شده با دسترسی آسان و هزینه های کم تراکنش از اکثر کوین ها و توکن های بلاکچین پشتیبانی می کند. این صرافی به تنهایی فضایی برای معاملات آنلاین و کسب درآمد خواهد بود. این نوع فعالیت برای هدف اصلی بنیاد بم یعنی ایجاد فضاهای شغلی مناسب نیز بسیار خوب است.

چشم انداز

هدف اصلی بنیاد بم ایجاد یک بلاکچین خصوصی بم است. این بلاکچین باید با توجه به نیازهای بازی ها و برنامه های کارآفرینی نوشتن قراردادهای هوشمند را انجام دهد. هر گروه از پروژه ها باید توکن ها و یا کوین های خصوصی خود را داشته باشند.

این بلاکچین خصوصی با هدف تسهیل در ایجاد پروژه های بازاریابی شبکه ای است تا سایت های بازاریابی شبکه ای معمولی در کشورهای مختلف بتوانند از بلاکچین بم استفاده کنند و تمام نگرانی ها برای پرداخت سریع و منسجم کمیسیون و روابط بانکی به طور کامل بر اساس قوانین هر کشور حل و فصل شود.

شرکت ها می توانند از قراردادهای هوشمند بلاکچین بم برای چند ملیتی شدن و گسترش شبکه های فروش خود در کشورهای مختلف استفاده کنند.

هنگامی که بلاکچین بم ایجاد شد تمام توکن های ساخته شده در بلاکچین های دیگر به خود بلاک چین بم مبادله می شود. هر BEMT با یک BEMC (بهترین توکن پول اقتصادی) معامله می شود.

سخن پایانی

ارزش یک ارز توسط اعضای جامعه تعیین می شود. آنها می توانند با حفظ، ترویج و معرفی آن به دیگران و با مشارکت در پروژه های آن رمزارز را قدرتمندتر کنند. همچنین می توانند آن را ضعیف تر کنند. بنیاد بم به پروژه ها و توکن های خود اختصاص داده است و امیدوار است که BEMT در جامعه ای متشکل از افراد متعهد گسترش یابد.

BEMBEM
BEM$۰.۰۰۲۲۰۳۱۸۷۰.۰۳ تومان
:beminfo.io