بیش از 45٪ از کل عرضه بیبی دوج BABYDOGE در حال حاضر سوخته است

روز 1 مه کوین بیبی دوج که یکی از محبوب ترین پروژه های ارز دیجیتال مبتنی بر میم با بیش از 1.3 میلیون دنبال کننده در توییتر است تولد 11 ماهگی خود را جشن گرفت.

کوین بیبی دوج چیست؟

اگر از قبل با بیبی دوج آشنایی ندارید در اینجا مقدمه ای از مقاله سفید را آن آورده ایم:

بیبی دوج کوین که در ژوئن 2021 راه اندازی شد یکی از سریع ترین جوامع در حال رشد در بین میم کوین ها است. بیبی دوج ماموریت دارد تا ارز دیجیتال را برای افراد عادی بیاورد و در عین حال به نجات سگ های نیازمند کمک کند. بیبی دوج بر روی زنجیره هوشمند بایننس binance با زمان بلاک بسیار سریع 5 ثانیه و هزینه گس ارزان تر از اتریوم ساخته شده است.

بیبی دوج کوین چند ترفند و درس از پدر میم خود یعنی دوج آموخته است. بیبی دوج با نشان دادن سرعت تراکنش های جدید و جذابیت خود به دنبال تحت تاثیر قرار دادن پدرش است. او دارای انعکاس ثابت است که به دارندگان آن پاداش می دهد بنابراین کوین های بیشتری به طور خودکار به کیف پول شما در هر تراکنش اضافه می شود.

جشن تولد 11 ماهگی بیبی دوج کوین

اول ماه مه تیم بیبی دوج اعلام نمود که قرار است تولد 11 ماهه پروژه محبوب ارز دیجیتال را با سوزاندن چهار کوادریلیون دلار بیبی دوج جشن بگیرند:

undefined

و اوایل روز بعد آنها اعلام کردند که سوزاندن توکن را تکمیل کرده اند و این بدان معناست که بیش از 45 درصد از کل عرضه بیبی دوج کوین که 420,000,000,000,000,000 می باشد اکنون سوزانده شده است.

undefined
Baby Doge CoinBaby Doge Coin
Baby Doge Coin$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۱۳۹۸۰.۰۰۰۰۴۴۳۹۷۷۲۵ تومان