ارزش رمز ارز بیبی دوج (Baby Doge) در این هفته بیش از 40٪ ریزش داشته است

میم توکن مبوب بیبی دوج در این هفته از نظر ارزش بسیار کم شده است. آمار دوج نشان می دهد که این کوین طی هفت روز گذشته 42٪ و در 24 ساعت گذشته بیش از 2٪ کاهش یافته است.

بیبی دوج که توسط بازارهای بزرگ رشد می کند ارقامی را به پناهگاه حیوانات اهدا می کند.

طی دو هفته گذشته انجمن ارزهای دیجیتال بر روی یک رمز ارز مبتنی بر میم به نام بیبی دوج متمرکز شده است. چند دلیل وجود دارد که باعث می شود بیبی دوج در کانون توجهات قرار گیرد و هنوز هم ارزش آن در مدت 30 روز 931 درصد رشد کرده است. اخبار Bitcoin.com در مورد توئیت بیبی دوج ناسازگار ماسک و چگونگی نزدیک شدن توکن دوج به ارزش بازار 2 میلیارد دلار گزارش داد.

undefined

با این حال از آن زمان بیبی دوج به میزان قابل توجهی کاهش یافته و در حال حاضر به قیمت 0.000000002993 دلار در هر واحد معامله می شود. داده های سایت coingecko.com نشان می دهد که این توکن در معاملات 24 ساعته 8.239.318 دلار داشته است. این حجم در نسخه های 1 و 2 پنکیک سواپ،Xt.com و Lbank پخش می شود. روز دوشنبه ارزش بازار بیبی دوج پس از افت از 1.925 میلیارد دلار در هفته گذشته 1.2 میلیارد دلار است. در حالی که توکن بیبی دوج ارزش بی نظیری از خود به جای گذاشته است با این وجود جامعه اجتماعی رشد چشمگیری داشته است.

undefined

کانال تلگرام پروژه 122654 عضو دارد و بیش از 18000 نفر در زمان نوشتن مقاله آنلاین هستند. حساب رسمی توکن در تویتر اکنون 131.500 دنبال کننده دارد.

این تیم همچنین سعی کرده است از طریق طرح های بازاریابی و اهداف خیرخواهانه به رسمیت شناخته شود. به عنوان مثال انجمن بیبی دوج برای کمک به نجات سگ ها بیش از 100 هزار دلار به پناهگاه حیوانات Metro Atlanta کمک کرده است. این انجمن همچنین به سازمان Furkids Animal Rescue and Shelters کمک کرد تا یک ون جدید برای برنامه "Transfur" پناهگاه بدست آورد. ون Furkids همچنین دارای آرم و وب سایت بیبی دوج است.

تیم توکن بیبی دوج همچنین با مسابقه NASCAR Brandon Brown و Brandonbilt Motorsports همکاری کرد. آخر هفته گذشته در آتلانتا اتومبیل براون دارای نام سایت babydogecoin.com و آرم بیبی دوج نیز بود.

میم توکن معروف دوج کوین مدت ها پیش هنگامی که طرفداران دوج تصمیم به جمع آوری 68 میلیون دوج برای حمایت مالی Ford Fusion از جاش وایز در سال 2014 وارد صحنه NASCAR شده بودند. این وسیله نقلیه تزیین شده دوج کوین اخیراً در 19 ژوئن 2021 خبرساز شد. پارسونز در مسابقه نشویل سوپراسپید وی تصادف کرد. روز دوشنبه 12 ژوئیه داده ها نشان می دهد که ارزهای دیجیتال مبتنی بر میم نیز طی هفته گذشته از نظر ارزش سقوط کرده اند.

شیبا اینو در این هفته بیش از 12٪ و دوج کوین 14.6٪ پایین آمده است. ضرر بیبی دوج 42.4٪ می باشد که بسیار بیشتر از این دو است اما کوینی به نام آلاسکا اینو (LAS) 70٪ در این هفته از دست داده است و جو دوج (JEJUDOGE) بیش از 60٪ افت کرده است. با این حال ایلان دوج توکن (EDOGE) در این هفته بیش از 48 درصد رشد کرده است و ارزش کیانو اینو (KEANU) 35.4 درصد جهش یافته است.

Baby Doge CoinBaby Doge Coin
Baby Doge Coin$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۱۲۱۴۰.۰۰۰۰۳۶۹۳۱۱۲۷ تومان