هر آنچه که باید درباره رمز ارز بیبی دوج (Baby Doge) بدانید

همانطور که بسیاری از ما از آن آگاه هستیم رمزنگاری دیجیتال یا مجازی است که عملاً سیستم پرداخت دیجیتال را در سراسر کره زمین با استفاده از فناوری غالباً بلاکچین به کار گرفته است. این فناوری عمدتا در چندین شبکه کامپیوتری کار می کند که به مدیریت و ثبت تراکنش ها کمک می کند.

به دلیل رمزنگاری بسیار امن مصرف دوبار این رمز ارزها تقریباً غیرممکن است. علاوه بر این می توانید از دارایی دیجیتال خود برای خرید، فروش یا معامله کالا و خدمات از طریق اینترنت استفاده کنید.

ارز دیجیتال عمدتا به دلیل قابلیت حمل، وضوح و تقسیم پذیری مورد تحسین قرار می گیرد اما از سوی دیگر مشخص است که به دلیل استفاده از آن در فعالیت های نامشروع، آسیب پذیری و از همه مهمتر به دلیل نوسانات آن در نرخ ارز با انتقادات شدید روبرو شده است. این امر عمدتا به دلیل پیکربندی غیر متمرکز آن است که باعث می شود خارج از حوزه قضایی دولت کار کند.

با این اوصاف هیچ شکی در این نیست که چرا رمز ارزها در طول این سالها توجه بسیاری از سرمایه گذاران و افراد مشهور را به خود جلب کرده اند. علاوه بر این باید بدانید که امروزه تعداد زیادی ارز های دیجیتال برای انتخاب و سرمایه گذاری وجود دارد که از جمله آنها می توان به دوج (Dogecoin)، بایننس کوین (BinanceCoin)، اتریوم (Ethereum)، بیبی دوج کوین (Baby Dogecoin) و کاردانو (Cardano) اشاره کرد.

همانطور که می دانید بیبی دوج بر اساس یک رمز ارز قدیمی و بسیار محبوب دوج کوین ساخته شده است. این مهم است که شما ابتدا درک درستی از Dogecoin داشته باشید.

دوج کوین چیست؟

undefined

دوج کوین نوعی ارز دیجیتال است که در سال 2013 توسط جکسون پالمر و بیلی مارکوس تأسیس شد. رمز ارزی که به عنوان یک شوخی و جک بر اساس یک میم در سال 2013 با نشان دادن سگ نژاد ژاپنی شیبا اینو به عنوان لوگوی آن شروع شد اخیراً توجه زیادی را به خود جلب کرده و این ارز را به یکی از سریع ترین ارزهای رمزنگاری شده ددیجیتال در بازار تبدیل کرده است. با این حال ارزش دوج کوین پس از توئیتی از ایلان ماسک که از دوج کوین و بسیاری دیگر حمایت میکند بالا رفت.

این مهم است که شما بدانید دوج کوین در اصل با بیبی دوج متفاوت است در حالی که دوج کوین یک کوین می باشد و بیبی دوج یک توکن است و اینکه دوج کوین به طور مستقل بر روی بلاکچین خود عمل می کند در حالی که معاملات بیبی دوج در زنجیره هوشمند بایننس صورت می گیرد.

بیبی دوج همانطور که توسط افراد نامیده می شود چیزی نیست جز یک دور ریز از ارز دیجیتال مبتنی بر میم دوج کوین. این برنامه توسط اعضا و طرفداران جامعه دوج کوین ایجاد شده است که اکنون مورد علاقه مدیر عامل تسلا یعنی ایلان ماسک قرار گرفته است.

به لطف توییت های ماسک دوج کوین تا اوایل سال جاری بسیار محبوب شد. چند هفته پیش بیبی دوج فقط برای تعداد کمی شناخته شده بود اما ظاهراً اکنون هشتگ #bybdoge در توییتر محبوب شده است که همه به لطف ایلان ماسک می باشد. دلیل موفقیت بیبی دوج جدا از این واقعیت که ماسک در توییتر خود پست کرده است می تواند این واقعیت باشد که لوگو مشابه لوگوی دوج کوین را به اشتراک می گذارد ، که فقط به دلیل میم با سگ مشابه مورد توجه قرار گرفت.

با این حال جدا از نام و نماد، هیچ ارتباطی بین این دو ارز دیجیتال وجود ندارد. در حال حاضر منطقی به نظر می رسد که این فقط راهی برای جلب توجه عمومی بوده است! علاوه بر این از نظر سرعت پردازش تراکنش بیبی دوج بیش از ده برابر سریعتر از دوج کوین است.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار غیرقابل پیش بینی است و قیمت ها در یک لحظه افزایش و کاهش می یابد. در رابطه با بیبی دوج به لطف سرمایه دار بزرگ معاملاتی ارزش آن تنها در پانزده روز از زمان راه اندازی آن 1000 درصد افزایش یافت. به همین دلیل است که بسیاری از سرمایه گذاران را با افزایش ارزش حتی بیشتر وسوسه کرده است اما این مهم است که شما با دقت کافی و پس از انجام تحقیقات مناسب و نه فقط با تبلیغات ایجاد شده در اینترنت سرمایه گذاری کنید.

به هر حال مهم است بدانید که بیبی دوج از سیستم یکپارچه کردن شرط بندی هوشمند استفاده می کند که به مردم امکان می دهد با هر تراکنش کوین های بیشتری به کیف پول آنلاین خود اضافه و یا سرمایه گذاری کنند.

ارزش بازار بیبی دوج حدود 0.2 میلیارد دلار است که ممکن است آنقدرها هم که شما فکر می کنید به نظر نرسد. حتی به اندازه دوج کوین و بدیهی است که به اندازه بیت کوین یا اتریوم عظیم نمی باشد اما برای یک ارز دیجیتال جدید در بازار بسیار مناسب است. علاوه بر این این نیز به دلیل اینکه ماموریت بیبی دوج کوین کمک به نجات سگ های نیازمند است به همین دلیل این شرکت در 24 ژوئن اعلام کرد که 75000 دلار به PawsWithCause که یک موسسه غیر انتفاعی برای سگ ها می باشد اهدا کرده است.

جنبه دیگری که هنگام سرمایه گذاری باید به آن توجه کنید این واقعیت است که بیبی دوج کوین قیمت پایین و عرضه زیادی دارد. به نظر می رسد دیدن افزایش هزار درصدی ارزش برای بیبی دوج کافی نیست.

اهداف بیبی دوج:

  • برای راه اندازی یک توکن غیرقابل تعویض یا بازار NFT
  • ایجاد کیف پول به منظور پیگیری پاداش ها
  • برای دریافت لیست در همه صرافی های رمزنگاری موجود
  • روش های مختلف پرداخت از جمله کارت های اعتباری

با در نظر گرفتن همه این اهداف و اهداف دیگر مانند رسیدن به سقف بازار 250 میلیون دلار آمریکا، تسلا رایگان و برخی اهداف مسخره دیگر اهدا می شود. با دیدن همه چیز منطقی است که فرض کنیم بیبی دوج دارای تبلیغات کوتاه مدت می باشد و مدت زیادی دوام نخواهد آورد زیرا بازار ارزهای دیجیتال بسیار بی ثبات است و با نگاهی به همه چیز غیرقابل پیش بینی می باشد. بیبی دوج ممکن است بار دیگر سوار بر موج گردد اما نه فراتر از آن زیرا هیچ توضیح عملی برای استفاده از این کوین وجود ندارد حداقل هنوز! هیچ کس نمی تواند عملکرد بیبی دوج را در زمان های آینده مشخص کند اما اگر از ارزش خود دوج کوین عبور کند شگفت آور خواهد بود.

همه چیز با 420 کوادریلیون توکن آغاز شد. توسعه دهندگان بیبی دوج توکن ها را به صورت دستی می سوزانند و تا امروز نزدیک به صد و بیست و پنج کوادریلیون توکن را از بین برده اند.

بر اساس داده های جمع آوری شده توسط CoinGecko صعود و سقوط رمز ارز بیبی دوج از زمان راه اندازی آن به شرج زیر است:

  • قیمت اولیه افتتاحیه در 9 ژوئن 0.000000000175 دلار بود.
  • با افزایش 1050 درصدی در 24 ژوئن قیمتها به بالاترین سطح خود یعنی 0.000000002014 دلار رسید.
  • در 25 ژوئن روز بعد قیمت ها با افت 60 درصدی به شدت کاهش یافت و به 0.000000000799 دلار رسید.

عوامل مهمی که باید قبل از سرمایه گذاری در بیبی دوج مورد توجه قرار گیرند

undefined

1. تحقیقات مناسب انجام دهید

همانطور که قبلاً بحث شد قبل از خرید هرگونه ارز دیجیتال تحقیقات خود را به صورت کتکل انجام دهید و فقط به تبلیغات ایجاد شده در اینترنت نپردازید. مهم این است که روندها را دنبال کنید، چارت های قیمت را تجزیه و تحلیل کنید و از همه مهم تر سرمایه گذاری عاقلانه انجام دهید چرا که بیبی دوج به عنوان یک ارز نسبتاً جدید بسیار ناپایدار است.

2. یک صرافی ارز دیجیتال مناسب را انتخاب کنید

در حال حاضر بیبی دوج در بسیاری از صرافی های ارز دیجیتال ذکر نشده است. به عنوان یک توکن کوچک می توانید بیبی دوج را فقط در صرافی پنکیک سواپ (PancakeSwap) خریداری کنید.

3. از قوانین صرافی آگاه باشید

پنکیک سواپ یک صرافی ارز دیجیتال غیر متمرکز شناخته شده است که کاربران در آن توکن را برای معامله واریز می کنند. برخلاف بسیاری از صرافی های دیگر ارز دیجیتال این صرافی آنقدرها هم که به نظر می رسد پیچیده نیست.

در وب سایت PancakeSwap برای انجام معامله باید کیف پول ارز دیجیتال خود را به آن لینک یا متصل کنید. پس از اتمام کار و ورود به قسمت معاملاتی برای خرید توکن ها باید پول نقد واریز کنید تا یک ارز دیجیتال را در ازای ارز دیگری معامله کنید.

4. اشتباه نکنید!

پلتفرم صرافی رمزنگاری پنکیک سواپ شامل چیز دیگری است که به عنوان slippage شناخته می شود یعنی هزینه ای که کاربر بین سپرده پرداخت شما و اجرای آن می پردازد. حداکثر تغییر قیمت یا همانطور که شناخته شده است تحمل لغزش را می توان با توجه به آنچه شما مایل به پذیرش برای معامله خود هستید تنظیم کرد. بسیار مهم است که آن را بالای دوازده درصد قرار دهید. بیبی دوج به عنوان یک ارز جدید با لغزش کم مانند پنج درصد معامله نمی شود.

5. چه میزان باید سرمایه گذاری کرد؟

ارزان بودن ارز به این معنا نیست که بیش از حد سرمایه گذاری کنید. حتماً می دانید که بسیاری از ارزهای دیجیتالی مانند بیبی دوج می آیند و می روند و باعث می شود سرمایه گذاران زیادی نا امید شوند. برای سرمایه گذاری در بیبی دوج آن را به عنوان قرعه کشی جایزه در نظر بگیرید با مبلغ کمتر شروع کنید و سپس به تدریج سرمایه خود را افزایش دهید تا ایمن باشید.

چگونه می توان بیبی دوج را خریداری نمود؟

بیبی دوج که یک ارز نسبتاً جدید می باشد در بسیاری از صرافی های ارز دیجیتال ذکر نشده است. برای کسانی که مایل به خرید بیبی دوج هستند پنکیک سواپ پلتفرم ترجیحی است. برای معامله با استفاده از پنکیک سواپ باید کیف پول ارز دیجیتال خود را لینک و متصل کرده و سپس می توانید آن را با ارزهای دیگر مانند بایننس کوین معامله کنید به این ترتیب آنقدرها هم که به نظر می رسد دشوار نیست.

در پایان اگر قصد خرید بیبی دوج را دارید فقط به تبلیغات نبپردازید بلکه تحقیقات خود را انجام دهید.

Baby Doge CoinBaby Doge Coin
Baby Doge Coin$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۹۷۵۰.۰۰۰۰۲۹۸۳۴۶۷۹ تومان
:techstory.in