افزایش دو میم کوین دیگر در پی افزایش شیبا اینو Shiba Inu

پس از افزایش 260 درصدی شیبا اینو در 30 روز گذشته سومین دارایی بزرگ ارز دیجیتال مبتنی بر میم از نظر ارزش بازار، بیبی دوج کوین از نظر عملکرد بازار پیشتاز است. یکی دیگر از دارایی های میم یعنی دوج لون مارس (ELON) در هفته گذشته 286 درصد افزایش یافته است. علاوه بر این در هفت روز گذشته قیمت کوین بیبی دوج 40 درصد از نظر ارزش و بیش از 3.4 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافت

در هفته گذشته ارزش رمزارز دوج لون مارس و بیبی دوج افزایش یافت.

همچنین بیت کوین بیش از 60 هزار دلار افزایش یافته و در حال حاضر بیش از 62 هزار دلار در هر واحد است در این راستا تعدادی دیگر از دارایی های ارز دیجیتال از صعود این ارز دیجیتال پیشرو پیروی کرده اند. دوج کوین اصلی و محبوب مبتنی بر میم طی هفته گذشته 6.4 درصد افزایش یافته است اما دو رمزارز دیگر میم در چند وقت اخیر افزایش چشمگیری داشته اند.

undefined

تا آنجا که برترین ارزهای دیجیتال مبتنی بر میم از نظر ارزش بازار، دو توکن منحصر به فرد سود عظیمی را شاهد بوده اند. این جهش ها پس از دومین افزایش بزرگ رمزارز شیبا اینو در یک هفته و نیم پیش ایجاد شده است.

پیشتاز بزرگ میم کوین ها دوج لون مارس ELON می باشد که در 24 ساعت گذشته 73.6 درصد افزایش یافته است. آمارهای هفتگی نشان می دهد ارزش ELON 314.8 درصد است و کمتر از یک پنی ایالات متحده در هر واحد 0.000000619134 دلار معامله می شود.

undefined

در حالی که دوج لون از نظر دارایی های ارز دیجیتال مبتنی بر میم به سومین سرمایه بازار رسیده است سرمایه ELON تنها 332 میلیون دلار است که با ارزش بازار شیب 14 میلیارد دلار و 32.5 میلیارد دلار دوج فاصله زیادی دارد.

شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۲۵۲۰.۳۸۴۱۵۱۵۹۸۷۴ تومان
Dogelon MarsDogelon Mars
Dogelon Mars$۰.۰۰۰۰۰۰۵۱۲۴۰۸۰.۰۱۵۷۲۲۲۳۲۶۲ تومان
Baby Doge CoinBaby Doge Coin
Baby Doge Coin$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۹۶۴۰.۰۰۰۰۲۹۵۶۹۵۴۸ تومان