Akita Inu چیست؟ آیا می تواند Dogecoin بعدی باشد؟

Akita Inu فقط 3 ماه می باشد که منتشر شده است. یک توکن ERC 20 است که تاکنون نتایج جسورانه ای داشته است. این نسخه که در ابتدا در Uniswap یافت شده است در هفته گذشته خود را در صرافی های مختلف از جمله MXC ،HotBit ،Poloniex و غیره با تعداد 7 سیستم عامل و یک سیستم جدید با BKEX در زمان نوشتن این بیانیه مطبوعاتی اضافه کرده است.

این پذیرش سریع با حجم معاملات چند روزه بیش از 200.000.000 دلار و در نتیجه روند رو به رشد CoinMarketCap و CEX امکان پذیر شد.

Akita Inu به طور انحصاری با کمک جامعه ساخته می شود و یک پروژه واقعاً دموکراتیک شده است.

طی هفته گذشته بیش از 15000 سرمایه گذار جدید اکنون این توکن را در اختیار دارند و 22000 نفر دیگر به تلگرام پروژه پیوستند که در آن افراد شروع به شکل دادن به این پروژه به عنوان یک موضوع خاص می کنند.

ایده های تازه جامعه که توسط این پروژه در حال اتخاذ است شامل سوختن توکن، ایجاد اجازه برای کسب درآمد از فرد بیکار دارنده پول و در نهایت توسعه شبکه رسانه های اجتماعی غیرمتمرکز خود قابل مقایسه با توئیتر است اما کاربران به جای لایک کردن توئیت ها بتوانند از Akita حمایت کنند. همه اینها با همکاری با Polarfox امکان پذیر خواهد بود.

همچنین این تیم چند روز با انتشار وب سایت جدید آکیتا فاصله دارد که نقشه راه آینده آن را نشان می دهد.

آیا Akita Inu Dogecoin بعدی است؟

در روزهای ابتدایی یک پروژه جدید همیشه می توان ادعا کرد که چیز جدیدی قابل مقایسه با چیز دیگری است که اثبات شده آسان تر است. این بیانیه مطبوعاتی امروز قرار نیست آن نوع مقایسه جسورانه را انجام دهد. در عوض باور اصلی این توکن مقایسه بسیار جذاب تری است که باید درمورد اینکه چرا Akita Inu به خوبی Dogecoin بعدی است انجام شود یعنی قدرت اجتماع.

در مرحله اول بیایید بررسی کنیم که چرا Dogecoin به سکه شماره 6 در CoinMarketCap تبدیل شده است. در سال 2013 به عنوان یک ارز دیجیتال همتا به همتا ایجاد شد و حتی در روزهای ابتدایی نیز به عنوان یک ارز مسخره به آن نگاه می شد. در مجموع آرم آن نقاشی از یک سگ است. اما همین شوخ طبعی بود که توانست به اینترنت نفوذ کند و بلافاصله حتی در مقایسه با بیت کوین تبدیل به یک نیرو و یک رقیب واقعی شود.

با گذشت زمان قدرت توانایی Dogecoin برای رقابت تحت نظارت ارزهای دیجیتال که به یک هدف نیاز دارند دشوارتر شد. ترس از سکه های کلاهبرداری و بدیهی است که بازاری بسیار نامنظم Dogecoin را در قیمتی بسیار پایین نگه داشته است. یعنی تا اوج شکوفایی زمستان 2017 و 2018. قیمت Doge یک پنی شکست. اگرچه متعاقباً در سال 2018 بازار به دلیل ایجاد یا شکسته شدن بازار برای کل صنعت سقوط کرد و بیت کوین نیز شامل آن می شود.

اما قدرت جامعه Doge با Dogecoin باقی ماند. آنچه در آن زمان در مورد انجمن های reddits مورد توجه قرار گرفت این بود که این احساسات در حمایت از Doge نبوده است. نه به این دلیل که مردم فکر می کردند این یک سود است بلکه به دلیل تمایل به دهن کجی به دنیای مالی است. همین اعتقاد رایج بود که مردم را علاقه مند و مایل به ادامه حمایت از چیزی که هیچ هدف عملی نداشت نگه داشت. این قدرت جامعه بود که بطور ارگانیک هدف خود را ایجاد کرد.

چرا یک انجمن Akita ایجاد می شود؟

سریع به سال های 2020 و 2021 بروید. در این مرحله موسسات مالی وارد فضای ارزهای دیجیتال شده اند و بیت کوین در همه زمان ها در اوج است. مشارکت موسسه مالی و افراد بیشتری از هر زمان دیگر به دنبال سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هستند زیرا پروژه هایی مانند Akita Inu برای انتخاب آمده اند. سرمایه گذاران رمزنگاری قدیمی و جدید می بینند که Dogecoin تا کجا پیش رفته است و بسیاری از احساسات مشابه از سوی سرمایه گذاران بازیگر ضد استقرار به دنبال Dogecoin بعدی هستند.

شکار بعدی موسسات مالی سنتی.

در طول زمستان شاهد بودیم که چگونه افراد در Reddit یکی از بزرگترین صندوق های hedge در جهان را برای کوتاه کردن سهام Gamestop ورشکست کردند. گروهی متشکل از افراد متوسط یکی از متزلزل ترین حرکت های مالی قرن گذشته را انجام دادند.

آنها یک چیز را فهمیدند ...

آنها به قدرت اجتماع پی برده اند.

Akita Inu یک پروژه جالب است که به قدرت جامعه به خوبی پی می برد و لازم به ذکر است که آرم آنها نیز یک سگ است. یک Akita Inu به طور خاص که یک سگ خرسی شکاری ژاپنی است. نامی مناسب برای ارز دیجیتالی که با قدرت جامعه تلاش می کند با بازارهای خرسی آینده مبارزه کند.

تا امروز 17000 عضو در شبکه AKITA در پلتفرم رسانه های اجتماعی تلگرام و 2000 تا 5000 عضو فعال بصورت آنلاین در هر زمان مشخص از 18 آوریل 2021 وجود دارد.

11.000 دارنده سکه در حال حاضر در Etherscan وجود دارد و به نظر می رسد که تعداد بیشتری از مردم از قیمت مقرون به صرفه Akita Inu با سرعت بالا در حال حرکت هستند. آنچه باید سرمایه گذاران را در این مورد به وجد بیاورد این است که این موضوع هنوز بسیار جدید است و بنیان های یک جامعه قوی در حال شکل گیری است.

بنابراین چگونه Akita Inu می تواند Dogecoin بعدی باشد؟

بنابراین هنگام مقایسه Akita Inu و Dogecoin، یک عاملی بسیار قابل مقایسه است عاملی که در اینجا عامل ساخت یا شکستن آن است به نام انجمن.

با نگاهی به پایه های اساسی Akita Inu و میزان تعامل در جامعه دلیلی ندارد که به دلیل مقرون به صرفه بودن دراز مدت، این حرکت نمی تواند ادامه یابد و حتی یک گاو قوی باشد.

ذهنیت جامعه نیز مهم می باشد و موضوعی است که باید تحت نظر قرار گیرد. آیا جامعه فقط به سود سریع امیدوار است؟ یا آیا جامعه بازی طولانی را درک می کند که آنها سالها فرصت دارند و نه ماهها یا هفته ها.

آیا آنها ضمن ایجاد تعادل و ترویج یک محیط سرگرم کننده، حامیان Dogecoin را با نگرش شورشی به موسسات مالی جذب خواهند کرد؟

تنها زمان نشان خواهد داد که این پروژه چگونه تکامل خواهد یافت اما به نظر می رسد از امروز Akita Inu آماده است تا برای سالهای آینده نام خود را در بازار به دست آورد.

دوج کویندوج کوین
دوج کوین$۰.۰۸۹۹۵۵۲,۷۵۴ تومان
آکیتاآکیتا
آکیتا$۰.۰۰۰۰۰۰۳۳۴۳۶۴۰.۰۱۰۲۳۶۵۶۲۳ تومان