پس از فروپاشی بازار، ایلان ماسک بسیار خوب از رمزنگاری پشتیبانی کرد.

بعد از یک رکود فلج کننده بازار که ممکن است آخر این هفته تکانی بخورد ایلان ماسک با توییتی حمایت گسترده خود را از ارزهای دیجیتال ابراز کرده است.

مدیر عامل تسلا که چهره او به دلیل عدم پذیرش بیت کوین برای پرداخت جهت خرید وسایل نقلیه جدید هفته گذشته به طور گسترده ای برای رکود اقتصادی مقصر شناخته شده بود، به یک کاربری که در توییتر از او پرسیده بود: "افرادی به دلیل رمزنگاری از شما عصبانی هستند. نظر شما چیست؟" اینگونه پاسخ داد:

در پاسخ به نظر می رسید که ماسک نگاهی طولانی به اوضاع می اندازد و می گوید که چالش اصلی رمزنگاری اقدام کوتاه مدت قیمت نیست بلکه در عوض نبرد مداوم با فیات است:

نبرد واقعی بین فیات و رمزنگاری است. با تعادل، من از مورد دوم حمایت می کنم.

این کارآفرین خاطرنشان کرد که او از رمزنگاری در این نبرد "پشتیبانی" می کند اما به سختی با اشاره به اینکه تصمیم "در تعادل" است.

از زمان رکود بازار توییت های ماسک در مورد ارزهای دیجیتال مورد توجه قرار گرفته اند به این صورت که سقوط وحشیانه ای که 50٪ از دارایی های دیجیتالی عمده را از بین می برد و ترس از پایان کار بازار گاوی را ایجاد می کند.

ماسک که با مطالعات متعدد نشان داده شده است می تواند با توییت های خود بر بازارهای Dogecoin تأثیر بگذارد اگرچه ارزهای بزرگتر توسط marketcap مقاومت بیشتری نشان داده اند اما در اواخر زمان، سیگنال های مختلفی را مورد حمایت خود اقرار داده و اصرار دارد که ارزهای دیجیتال به راهی نیاز دارند که با محیط زیست سازگارتر شوند. و می گوید:

برای اینکه صریح بگویم، من کاملاً به رمزنگاری اعتقاد دارم اما نمی تواند باعث افزایش گسترده مصرف سوخت های فسیلی به ویژه ذغال سنگ شود.

مطبوعات مالی از نزدیک مواضع آزار دهنده و غالباً متغیر وی را مورد بررسی قرار می دهند. به طوری که بررسی های اخیر نشان می دهد که نیمی از استرالیایی ها معتقدند ماسک مخترع بیت کوین است.

به نظر می رسد جامعه رمزنگاری به او روی آورده اند اما درخواست هایی در حال پخش است مبنی بر اینکه سومین مرد ثروتمند جهان را به فروش بیت کوین خود همراه با بیت کوین تسلا که در حال حاضر برگزار می شود فراخوانده است.

بیت کوینبیت کوین
بیت کوین$۳۰,۲۱۵۹۲۵,۰۳۲,۹۸۸ تومان
دوج کویندوج کوین
دوج کوین$۰.۰۹۰۰۵۹۲,۷۵۷.۲ تومان