بررسی دستگاه ماینر Goldshell KD6 و معرفی ویژگی های آن

Goldshell KD6 که با نام KD6 Kadena Miner نیز شناخته می شود از آوریل 2022 در دسترس خواهد بود. با توجه به اینکه نسخه قبلی از طرفداران زیادی برخوردار است منطقی است که KD6 را دنبال کنید. این ماینر با هش 26.3 TH/s و حداکثر توان مصرفی 2630 وات عرضه می شود.

درباره ماینر Goldshell KD6

برای استخراج با ماینر Goldshell KD6 ارز دیجیتال کادنا بهترین کوین است. داده های بازار امروز نشان می دهد که این ماینر روزانه 260 دلار سود خواهد داشت. چند تغییر وجود دارد اما طراحی مشابه ماینر KD5 به نظر می رسد.

ما یک ماینر با تراشه قوی تر و ولتاژ بالا داریم. وزن آن 8500 گرم است و با یک الگوریتم Blake2s اضافی که انحصاری برای استخراج کادنا است ارائه می شود. ماینر KD6 کادنا دارای 8 TH/s بیشتر از مدل قبلی است که آن را به یک ماینر قوی تبدیل می کند. متأسفانه هیچ استخر استخراج برای این ماینر وجود ندارد. بنابراین انتظار داشته باشید هنگام سفارش ماینر بیش از 50000 دلار سرفه کنید. با چنین داده های سودآوری بالایی قیمت ها لحظه به لحظه بالاتر می روند.

الگوریتم ماینر KD6

این ماینر از الگوریتم کادنا استفاده می کند که یک الگوریتم ترکیبی بلاکچین است. همچنین یک پلتفرم قرارداد هوشمند جدید است که هدف اصلی آن متحد کردن برنامه های عمومی می باشد. همچنین می توانید بلاکچین خصوصی و سایر زنجیره های قابل همکاری را با این الگوریتم ترکیب کنید.

به لطف قابلیت‌ های این الگوریتم به هدایت ترافیک به کامپیوترها با پهنای باند بالا در قلب کادنا کمک می‌ کند.

برای کسانی که به دنبال رزرو سرمایه گذاری کوتاه مدت هستند کادنا ماینر برای شماست.

با توجه به اینکه کادنا یک توکن پایدار است کادنا برای 120 سال قابل استخراج است. و این زمان زیادی را برای ماینرها باقی می گذارد تا از آن بهره ببرند. همچنین از آنجایی که این کوین در چندین صرافی پیشرو فهرست شده است شانس مالکیت کادنا را خواهید داشت.

کارآیی ماینر KD6 Goldshell

این ماینر با راندمان 0.1j/Gh عرضه می شود که بیشتر از مدل قبلی است. به لطف سطح مصرف بالاتر یک ماینر قدرتمند دریافت می کنید. ماینر 380 وات بیشتر از مدل قبلی دارد.

با مصرف انرژی بالا به این معنی است که می توانید پازل های بلاکی بیشتری را حل کنید.

همچنین دارای ولتاژ بالاتری است که به آن قدرت می دهد. به عنوان مثال ماینر KD6 کادنا با ولتاژ 176 تا حداکثر 264 ولتاژ ارائه می شود.

هش ریت Goldshell KD6

26.3 TH/s حداکثر هش ریت این ماینر است که بالاتر از نسخه قبلی می باشد. 8 Th/s بیشتر تجربه ماینینگ بهتری را به شما می دهد که روند استخراج کادنا را تسریع می کند. و این چیزی است که هر ماینری می خواهد بشنود.

هش ریت بالا به این معنی است که شبکه کادنا برای استخراج به اندازه کافی سالم است.

از آنجایی که سختی استخراج هر روز بیشتر می شود هش ریت بالا راه حل است. در نتیجه شما می توانید معماهای بیشتری را حل کنید و از این رو سریع تر ماین خواهید نمود.

سطوح رطوبت و دما

برای اینکه ماینر به طور موثر کار کند باید از آن در شرایط بهینه استفاده کنید.

سازنده حداکثر رطوبت 95 درصد و حداقل 5 درصد را توصیه می کند. حداکثر دما باید 45 درجه سانتیگراد و حداقل 5 درجه سانتیگراد باشد.

سطوح نویز و صدا

صدای این ماینر کمی بلندتر است که می تواند برای کسانی که به دنبال ماینینگ در خانه هستند مشکلاتی ایجاد کند. این دستگاه دارای 80 دسی بل سطح سر و صدای ماینینگ خانگی 75 دسی بل است.

سودآوری Goldshell KD6

طبق محاسبات سود امروز ماینر 260 دلار سود روزانه خواهد داشت. با این حال بسته به نرخ برق شما هزینه برق متغیر است.

این ماینر هزینه برق بیشتری دارد اما پاداش آن به همان اندازه زیاد است.

مشخصات و ویژگی های Goldshell KD6

تولید کننده: گلدشل

مدل: GD6

انتشار: آوریل 2022

کوین برتر: کادنا

اندازه: 200x 264x 290 میلی گرم

وزن: 8500 گرم

سطح نویز: 80db

فن(ها): 2

توان: 2630 وات

ولتاژ: 176~ 264 ولت

رابط: اترنت

دما: 5 درجه سانتیگراد- 45 درجه سانتیگراد

رطوبت: 5٪- 95٪

KadenaKadena
Kadena$۲.۸۸۸۸,۳۶۷ تومان