7 نکته ای که قبل از خرید رمز ارز بیبی دوج (Baby Doge) باید درباره آن بدانید

از نحوه خرید گرفته تا اینکه باید آن را بخرید یا خیر. در اینجا همه چیزهایی است که خریداران احتمالی باید در مورد بیبی دوج کوین بدانند.

همه چیز در دنیای ارز دیجیتال به سرعت حرکت می کند. چندی پیش بود که دوج کوین جذاب ترین رمز ارز سال 2021 بود. اکنون این خبر تقریباً قدیمی شده است و یک کوین به نام بیبی دوج نیز با هیاهوهای زیادی روبرو شده است.

بیبی دوج موفقیت اولیه بزرگی را کسب کرد زیرا قیمت آن در حدود دو هفته بیش از 1000 درصد افزایش یافت اما تا روز بعد تقریباً نیمی از این ارزش را از دست داده بود.

از آنجا که بیبی دوج کوینی جدید می باشد و بسیار مورد توجه قرار گرفته است ممکن است زمان مناسبی برای خرید آن باشد. اما قبل از انجام این کار باید چیزهای زیادی در مورد آن بدانید.

1. سن رمز ارز بیبی دوج فقط 1 هفته است

صادقانه باید گفت که این ارز دیجیتال هنوز یک کودک است. این رمز ارز در تاریخ 1 ژوئن 2021 ایجاد شد. اولین قیمت ثبت شده تا 9 ژوئن بود که قیمت آن 0.000000000000175 دلار بود. رز ارز بیبی دوج به لطف شبکه های اجتماعی و بازاریابی اینفلوئنسرها به سرعت بالا رفت اما بعدا دوباره کاهش یافت.

خرید چنین ارز دیجیتال جوانی یک ریسک است. رمز ارز بیبی دوج سابقه زیادی ندارد و واقعیت این است که اکثر ارزهای دیجییتال این موفقیت را ندارند.

2. با 420 کوادریلیون توکن شروع شده است

کل عرضه رمز ارز بیبی دوج 420 کوادریلیون توکن بود و تیم پشتیبان آن تاکنون بیش از 125 کوادریلیون را به صورت دستی سوزانده است (نابود کرده است). سوزاندن دستی به این معنی است که تیم رمز ارز دوج کوین به طور کامل زمان و تعداد توکن را کنترل می کند.

تعداد زیادی کوین با قیمت کمتر از یک سنت در ارزهای دیجیتال جدید رایج شده است. گرچه رمز ارز بیبی دوج یک نمونه افراطی از آن ها است.

3. هر معامله 10٪ کارمزد دارد

در هر معامله بیبی دوج فروشنده 10٪ پرداخت می کند و کارمزدها به اینجا می روند:

  • 5٪ به همه کسانی که در حال حاضرکوین بیبی دوج را در اختیار دارند توزیع می شود.
  • 5٪ 50/50 تقسیم می شود و نیمی از آن به عنوان کوین بیبی دوج و نیم دیگر با بایننس کوین معامله می شود. اینها برای استخر نقدینگی استفاده می شود تا افراد بتوانند این دو کوین را با یکدیگر معامله کنند.

کارمزد 10٪ انگیزه ای برای نگه داشتن کوین بیبی دوج است. اگر بیبی کوین خود را بفروشید 10٪ از شما کسر می شود و اگر آن را نگه دارید در هر زمان که شخص دیگری بفروشد بخشی از کارمزد را دریافت خواهید کرد. رمز ارز بیبی دوج این ایده را ابداع نکرده است بلکه رمز ارز Safemoon که در ماه مارس راه اندازی شد نیز کارمزدش به همین صورت می باشد.

4- بخشی از مأموریت آن نجات سگ ها است

یکی از اهدافی که در وایت پیپر (مقاله سفید) رمز ارز بیبی دوج ذکر شده است نجات سگ های نیازمند می باشد. همچنین می گوید که این تیم یک کیف پول خیریه با 2.2٪ از کل عرضه بیبی دوج کوین را در اختیار دارد و از آنجا که 5٪ از کارمزد معامله با این رمز ارز به دارندگان موجود توزیع می شود کیف پول خیریه 2.2٪ از آن را دریافت می کند.

از کیف پول خیریه برای حمایت از شرکای خیریه بیبی دوج کوین استفاده می شود. در 24 ژوئن این ارز دیجیتال در توییتر اعلام کرد که 75000 دلار به PawsWithCause کمک مالی می کند.

5- در صرافی پنکیک سواپ در دسترس است و نه هرگونه صرافی رمزنگاری

برای هر کسی که می خواهد رمز ارز بیبی دوج را تهیه کند پنکیک سواپ پلتفرم پیشنهادی است. پنکیک سواپ یکی از بزرگترین صرافی های غیرمتمرکز می باشد.

برای استفاده از پنکیک سواپ باید کیف پول دیجیتال را متصل کنید. سپس می توانید رمز ارز دیگری مانند بایننس کوین را با بیبی دوج کوین معامله کنید.

لازم به ذکر می باشد که رمز ارز بیبی دوج در هیچ یک از بهترین صرافی های ارز دیجیتال ذکر نشده است.

6. نقشه راه آن شامل چندین هدف منحصر به فرد است

رمز ارز بیبی دوج دارای یک نقشه راه شش مرحله ای است. چند مرحله اول با اهدافی مانند دستیابی به 25000 از دارندگان و تکمیل طراحی مجدد وب سایت که به اندازه کافی طبیعی است.

مرحله آخر جایی است که اوضاع جاه طلبانه تر می شود. این مرحله شامل جامعه تراشیدن یک بیبی دوج در کوه با سقف 100 میلیارد دلار در بازار و ایجاد مذهب بیبی دوج با 500 میلیارد دلار کلاهک بازار است.

تنها تعداد انگشت شماری از ارزهای دیجیتال از مرز 100 میلیارد دلار در بازار عبور کرده اند و فقط بیت کوین از 500 میلیارد دلار عبور کرده است.شانس ما این است که هرگز کوه بیبی دوج و یا کلیسای بیبی دوج را نخواهیم دید.

7. خرید آن یک قمار است و احتمال زیادی برای از دست دادن پول وجود دارد

رمز ارز بیبی دوج قدرتمند و قوی شروع کرد اما سخت است که به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت ارزشی در آن مشاهده کنید.

آنها برای ایجاد اعتیاد و افزایش قیمت به بازاریابی متکی هستند. تیم پشتیبانی آنها و اولین سرمایه گذاران درآمد کسب می کنند در حالی که هر فردی که خیلی دیر وارد شود ضرر می کند.

با رمزنگاری هر اتفاقی می افتد. همیشه این احتمال ناچیز وجود دارد که رمز ارز دوج کوین پیشرفت دیگری داشته باشد و بالاترین حد خود را بشکند. اما به احتمال زیاد مردم این موضوع را فراموش کرده و به سراغ کوین های بعدی با نام های خنده دار می روند.

Baby Doge CoinBaby Doge Coin
Baby Doge Coin$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۹۵۵۰.۰۰۰۰۲۹۳۶۲۵۱۴ تومان
:www.fool.com