50 درصد نهنگ ها شیبا اینو را در 40 روز گذشته فروختند

در 40 روز گذشته تخمین زده می شود که حداقل 50 درصد از نهنگ های شیبا اینو کوین های خود را فروخته اند.

یکی از بزرگترین ضررهای شیبا اینو افزایش تعداد سرمایه گذارانی است که این کوین را ترک می کنند. هزاران سرمایه گذار ارز دیجیتال هر ماه آن ترک می کنند. اما چیزی که توجه زیادی را به خود جلب کرده است افزایش تعداد نهنگ هایی است که شیبا اینو را می فروشند. در 40 روز گذشته تخمین زده می شود که حداقل 50 درصد از نهنگ های شیبا اینو کوین های خود را فروخته اند.

این زمانی اتفاق می افتد که تیم شیبا اینو تلاش می کند تا این کوین را حفظ کند. توجه داشته باشید که شیبا اینو در 6 ماه گذشته بدون وقفه در حال سقوط بوده است. از جمله اقداماتی که تیم اخیراً انجام داده است فهرست کردن در رابینهود و راه‌ اندازی پورتال سوختگی است. گوچی همچنین شیبا اینو را برای پرداخت در برخی از فروشگاه‌ های ایالات متحده پذیرفته است.

اما موفقیت کمی حاصل شده است. این امر به این دلیل است که بزرگترین چالش برای شیبا اینو رقابت است. یکی از بزرگترین رقبا یعنی بیتگرت Bitgert (BRISE) یک پروژه ارز دیجیتال است که بسیاری از سرمایه گذاران را مجبور به ترک شیبا اینو نموده است. حتی نهنگ های شیبا اینو نیز به بیتگرت می پیوندند.

بیتگرت به دلیل ایجاد اکوسیستم مخرب بلاکچین به سرعت تبدیل به رقابتی ترین پروژه در برابر ارزهای دیجیتال بزرگ شده است. اولاً بیتگرت یک پروژه ارز دیجیتال با کاربرد بالا است و مانند شیبا اینو و دیگران یک میم کوین نیست. دوم بیتگرت دارای سریع ترین اکوسیستم های در حال رشد است و سوم بیتگرت دارای بیشترین محصولات مخرب می باشد.

در این اکوسیستم با سریع‌ ترین رشد تیم بیتگرت نقشه راه خود را سریع تر از هر پروژه دیگری ارائه می‌ کند. به همین دلیل است که بیتگرت تنها در 9 ماه از عمر خود چندین محصول ساخته و ده ها پروژه را به اکوسیستم خود اضافه نموده است. بیتگرت BRC20 همچنان محبوب‌ ترین بلاکچین در 60 روز گذشته است زیرا دارای بیشترین ویژگی‌ های مخرب از جمله هزینه گس صفر و سریع‌ ترین بلاکچین است.

اکوسیستم بیتگرت به دلیل محصولات بسیار در نقشه راه V2 و صدها پروژه ای که استودیوی استارتاپ بیتگرت به این اکوسیستم اضافه می کند به سریع ترین اکوسیستم بلاکچین در حال رشد ادامه خواهد داد. بیش از 1000 پروژه با پشتوانه بیتگرت وجود دارد که Startup Studio در حال اضافه نمودن آنها به اکوسیستم بیتگرت است.

مشارکت بیتگرت با پروژه Centcex همچنین اکوسیستم بیتگرت را به سرعت رشد خواهد داد. Centcex در حال ساخت تعداد نامحدودی از محصولات برای اکوسیستم بیتگرت است. تیم Centcex ممکن است طی چند ماه ده‌ ها محصول را به اکوسیستم بیتگرت اضافه کند.

در نتیجه، شیبا اینو در حال ضرر بزرگ در بازار است در حالی که بیتگرت در حال افزایش می باشد. این امر باعث می‌ شود که بیتگرت به پروژه ارز دیجیتال قابل تماشا در سال 2022 تبدیل شود. با ورود Centcex برای رشد اکوسیستم بیتگرت این پروژه همه چیز را برای تبدیل شدن به ارز دیجیتال بزرگ بعدی دارد.

شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۰۴۲۰.۳۳۱۰۲۲۷۳۹۵۴۷ تومان