بررسی 4 رمز ارز شبیه سازی شده از دوج کوین همانند شیبا که هیچ ابتکار و جذابیتی ارائه نمی دهند.

هر روز شبیه سازهای زیادی از پروژه های ارزهای دیجیتال موجود در بازار وجود دارد. Dogecoin، ارز meme از اینترنت در این زمینه فرزندان زیادی دارد. حتی امروزه چندین "فورک" مختلف وجود دارد که باید با آنها مبارزه کرد. اگرچه باید دید که آیا هر یک از آنها به چیزی تبدیل می شوند یا خیر.

Kishu Inu (KISHU)

تبدیل شدن به ارز meme بعدی اینترنت چالش های بسیاری ایجاد خواهد کرد زیرا Dogecoin از شهرت و جامعه خوبی برخوردار است. Kishu Inu مانند بسیاری دیگر از توکن ها اخیراً راه اندازی شده و مالیات 2 دلار برای هر معامله را جهت توزیع به دارندگان موجود در نظر می گیرد. روشی جالب برای پاداش دادن به دارندگان توکن های موجود می باشد که اگرچه لزوماً این را به KISHU نسبت نمی دهند. به عنوان یک ارز ERC20 با مجموع 100 سکه کوادریلیون عرضه، بعید به نظر می رسد که این ارز به جایی برسد. به غیر از لیست شدن در صرافی های بیشتر این تیم ادعا می کند که در یک بازار NFT کار می کند اگرچه جزئیات کمی در مورد پروژه آن در دسترس است.

Akita Inu (AKITA)

Akita Inu به عنوان ارز رایج آزمایشی غیرمتمرکز بعدی جامعه یکی از پروژه هایی است که نیمی از عرضه خود را به ویتالیک بوترین ارسال می کند. بقیه منابع با از بین رفتن کلیدها در Uniswap قفل شده و تقریباً مشابه Shiba Inu می باشد. از منظر طولانی مدت به نظر نمی رسد در حال حاضر چیزی برای هیجان زدگی بیش از حد برای این شبه Dogecoin وجود داشته باشد. هیچ چشم انداز واقعی و هیچ تحول مهیج در آینده این توکن را پیش بینی نمی کنند.

Hokkaido Inu (HOKK)

اگرچه دیدن یک واحد پول meme با یک نام متفاوت کمی تازه است اما به نظر نمی رسد هیچ دلیل فوری برای داشتن HOKK وجود داشته باشد. پاداش خودکار آن مانند مالیات معامله است که امروزه در بسیاری از توکن های دیگر یافت می شود. این یک جنبه منحصر به فرد نیست اما به نظر می رسد بسیاری از مردم از این روش حمایت می کنند. نقشه راه آن عملاً مشابه شبه های دیگر است و تمرکز زیادی روی لیست های صرافی دارد و نه موارد استفاده واقعی یا دلایل داشتن این ارز.

Sanshu Inu

برخلاف تمام مدل های dog که کمی تفاوت برای این ارزها استفاده شده است و نوآوری در سراسر آن ها کاملاً مشخص می باشد Sanshu Inu تفاوتی ندارد. با نرخ سود توکن آن برای هر معامله هرچند به جای 2٪ 1٪ است و نیمی از عرضه به ویتالیک بوترین ارسال می شود.

دوج کویندوج کوین
دوج کوین$۰.۰۸۵۰۳۲,۵۸۶.۷ تومان
شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۱۶۱۰.۳۵۳۱۸۸۱۲۳۶۳۱ تومان
کیشوکیشو
کیشو$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۵۹۸۰.۰۰۰۰۱۸۱۸۴۷۷۷ تومان
آکیتاآکیتا
آکیتا$۰.۰۰۰۰۰۰۳۱۲۳۲۳۰.۰۰۹۵۰۱۱۸۶۴۲ تومان
سانشوسانشو
سانشو$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۶۷۰.۰۰۰۰۰۲۰۴۰۴۳ تومان
Hokkaido InuHokkaido Inu
Hokkaido Inu$۰.۰۰۱۱۳۶۹۲۳۴.۵۹ تومان
Hokkaido InuHokkaido Inu
Hokkaido Inu$۰.۰۰۱۱۳۶۹۲۳۴.۵۹ تومان