3 نکته ای که باید قبل از خرید توکن های شیبا اینو بدانید.

جاکارتا: مدتی پیش در میان محبوبیت سرسام آور شیبا اینو (SHIB) سرمایه گذاران علاقه مند به خرید شیبا اینو شدند زیرا قیمت آن زیر 0.0000709413 دلار بود و این باعث افزایش زیاد سرمایه گذاران شد.

مدتی پیش بسیاری از سرمایه گذاران نگاهی به رمز ارزی انداختند که "قاتل دوج کوین" نامیده می شد. با این حال کاربران قبل از سرمایه گذاری در این رمز ارز باید چند نکته را بدانند.

1. شیبا اینو یک توکن است.

شیبا اینو یک توکن است که به خریداران این امکان را می دهد تا مقادیر زیادی شیب را به دست آورند زیرا قیمت آن در مقایسه با سایر رمز ارز ها بسیار ارزان است.

شیبا دارای پلتفرم صرافی غیرمتمرکز خود به نام شیبا سواپ (ShibaSwap) است. حدود 50 درصد از کل عرضه سکه هایبا دوام قابل تحمل شیبا اینو در Uniswap قفل شده است. در حالی که بقیه به بنیانگذار اتریوم یعنی ویتالیک بوترین ارسال شده است که مدتی قبل سوزانده شد.

توکن های شیبا اینو از نماد سگی با نژاد شیبا اینو استفاده کرده اند دقیقاً مانند دوج کوین.

2. الگوبرداری و کپی از دوج کوین.

یک تحلیلگر بازار به نام Susannah Streeter از Hargreaves Lansdown اظهار داشت که این توکن جهت الگوبرداری از موفقیت دوج کوین ایجاد شده است.

استراتر گفت: "این (توکن) همان سگی است که به یک میم تبدیل شده است و هدف آن تقلید از موفقیت دوج است که با موفقیت یک شوخی را به یک ماشین پول ساز تبدیل کرد."

پیش از این قیمت دوج کوین پس از جلب حمایت افراد با نفوذی مانند ایلان ماسک و مارک کوبن سر به فلک کشید. از طرفی دیگر جامعه دوج کوین در ردیت سعی دارد قیمت دوج را تا 1 دلار افزایش دهد.

3. درستی و مشروعیت شیبا اینو هنوز زیر سوال است.

علیرغم محبوبیت سرسام آور آن اطلاعات کمی در مورد توکن شیب از جمله موارد استفاده و اصول آن وجود دارد. این بدان معنی است که خطری که توکن شیبا اینو را احاطه کرده بسیار زیاد است و سرمایه گذاران تازه کار باید قبل از سرمایه گذاری ابتدا تحقیق کنند.

دوج کویندوج کوین
دوج کوین$۰.۰۸۹۰۸۵۲,۷۴۴.۲ تومان
شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۲۲۸۰.۳۷۸۲۷۳۳۱۱۷۰۹ تومان
:voi.id